Levent Gültekin ile “Bi Kahve” (6): Muhalefetin çaresizliğinin nedenleri

 • katma Aylar önce

  MedyascopeMedyascope

  Süre: 36:24

  Patreon.com’da Medyascope.tv’ye nasıl destek olurum?
  1. www.patreon.com/medyascopetv adresine gidilir.
  2. Sağda görülen ‘Become a patron’ sekmesi tıklanır.
  Burada standart olarak gelen 1.00 $ sekmesine destek için düşünülen aylık miktar yazılır. Bu tamamen size kalmış, bütçenize göre 1, 2, 5, 10, 100 $’lık destek yapabilirsiniz. Ve ardından Continue itıklanarak devam edilir.
  3. Bu sayfada isterseniz facebook hesabınızla isterseniz bilgilerinizi girerek patreon.com’a destekçi olarak üye olabilirsiniz.
  Bilgilerinizi doldurup, patreon kullanıcı sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra Sign up sekmesini tıklayın. Eğer mail adresiniz ile üye oluyorsanız bir onaylama maili alacaksınız. E-postanızı kontrol edip gelen onay mailindeki linki tıklayın.
  4.Bu link sizi profil sayfasına götürecek. Bu bölümü doldurduktan sonra tekrar www.patreon.com/medyascopetv sekmesine tıkladığınızda aylık desteğinizi belirleyip, kredi kartı bilgilerinizi girerek Medyascope.tv’ye istediğiniz süre boyunca destek olabilirsiniz.
  Desteğiniz için teşekkürler!

Sungur Tekin
Sungur Tekin

Levent bey..lütfen arada 1 (korkusuz cesaretli gerçek bir gazetecisiniz)Türkiye de 135 bin insanın HUKUKSUZCA Kamudan KHK ile ihraç edildiğini, 864 bebek ve çocuğun 10 bin kadınla birlikte hapislerde yattığını ve bu süreçte 70 bin kişinin HAKSIZCA Hapishanelere sokulduğunu, ülkede AKP li (Vekil Mustafa Yeneroğlu başta olmak üzere) birçok kişinin dediği gibi ülkede HAK,HUKUK ve ADALETİN kalmadığını bu süreçte Hapislerde hastalık ve buna müdahale etmeme ve (Uluslarası İnsan Hakları Kuruluşu HRD ye göre) işkence ile 55 kişinin öldüğünü ve 78 kişinin intihar ettiğini de söyleyebilir misiniz? Bence söyleyemez siniz.!! Hadi bizi mahcup edinde söyleyiniz bakalım.!! Not: Hâlen ''iyi de 15 Temmuzz gecesi şu kadar adam öldü" deyip, Hükümetin Derin Sağ DEVLET ortağı BAHÇELİ gibi Derin Sol Kemalist ortağı Avrasyacı (ve onca hakaret ve eleştirisine bırakın AKP yi RTE nin bile bişey diyemediği) Doğu Perinçeğin "en az 1 ay öncesinde biliyordu" dediği ve kontrollü olduğu açık olan ve Ordunun %1'inin kalkıştığı Darbe Girişimi ile ilgili Sayın RTE neden 4 farklı saat vermektedir? Neden Hulusi AKAR ve Hakan FİDAN komisyona gelmediği gibi neden Mahkemelere gelmemektedir? Korktukları veya sakladıkları gerçekler mi vardır? O gece darbe girişiminin mesulü saatler içinde nasıl tespit edilmiştir? Ordunun %99'u seçilmiş Hükümetin yanında olduğu halde halk neden meydanlara çağrılmış ve 251 vatandaşımızın ölümüne sebep olunmuştur? Neden o gece ölenlerin otopsi si yapılmadığı gibi silahların swap raporları ve balistik incelemeleri yapılmamıştır? Ve o gece %99.9'u orada olmayan bu 135 bin insanın bu olayla alakası nedir? Cessur ve korkusuzz bir gazeteci olarak Bunlarıda sorgulayabilir misiniz Levent Bey?? Bütün bu zulümleri yapanlar başta olmak üzere destek verenler ve görmezden gelenlerin de ALLAH BELASINI VERSİN. AMİİNNN.!!

23 gün önce
E T
E T

Evet türkçenin bir önemi kalmadı. Bir gün kürtler kendi çocuklarına kendi eğitimlerini verecekler. Ozaman anadillerinde ingilizce ağırlıklı eğitimlerini alırlar. Türklü şeyler türk tarihi türk dili türk devleti türk kuralları kürtler için bitmiştir. Bu operasyon ile türklerin kürt nefreti apaçı ortaya çıkmış ortak yaşam saçmalığı bitmiştir. Kürtler kendilerini türklerin fiziki ve piskolojik şiddetinden korumalı ve birlik olmalıdır. Kürtlere her hafta akıl vermeyi kes. Kemal Can ın son videosunu izle birseyler öğren. Bilgi birikimi olarak sıfırsın. Senin gibi birini nasıl medyascope a çıkarıyorlar anlamış değilim.

25 gün önce
Muslum Toktay
Muslum Toktay

Benim ifade edemediğim duygularimi ifade ediyor

27 gün önce
Nigo Ben
Nigo Ben

Sayin Gultekin, saglikli ve cagdas dusuncelerinizle ifade ettiklerinizde azinlikta (ender) olanlardan biri olmaniz cok uzucu ve Turk halklari icin buyuk bir maalesef diyebilirim. Sevgi ve saygilar.

29 gün önce
Hatun Can
Hatun Can

İyiki varsınız görüşünüze katılıyorum savaşa hayır askerlerimiz ölmesin 😢😢

29 gün önce
faruk kaya
faruk kaya

İyi ki varsın Levent Gültekin! Savaşa karşı olmak vatan hainliği değildir!

29 gün önce
Nurettin Kumsal
Nurettin Kumsal

SEN NE DİYORSUN LEVENT BEY BU MİLLETİN YÜZDE 98 İ HİÇ BİLMEDİĞİ DİLDE KURANI ARAPÇA OKUR ÖLÜYE DE OKUR SEVAP ALACAĞINI SANIR ,HAL BU Kİ ,ALMAN HIRSTİYANDIR İNCİLİ ALMANCADIR ,FRANSIZIN İNCİLİ DE FRANSIZCADIR ,RUSUN DA İNCİLİ RUSÇA DIR ,BU MİLLET FATİHA SURESİ NE DİYOR MERAK ETMEMİŞTİR BİLMEZ ,VE EN ACISI DA HOCALARIN HACILARIN DA YÜZDE 80 Nİ BİLMEZ ,İŞİN ASLI CEHALET CEHALET ADAM ERTURUL DİZİSİ İZLİYOR ATI SALONUNA ÇIKARMIŞ ELİNDE KILIÇ ALLAHU EKBER DİYECEK KADAR CAHİL HA SİZ DE GENÇKEN BU CEHALETİN İÇİNDEYDİNİZ DİNDAR DEĞİL DİNCİ İDİNİZ ,NASIL OLDU DA BU KADAR KENDİNİZİ DEĞİŞTİRDİNİZ YORUMLADINIZ ANLADINIZ ŞAŞIRDIM ,,AMA TEBRİK EDER SİZİ KUTLARIM

29 gün önce
Nurettin Kumsal
Nurettin Kumsal

EVET LEVENT BEY BU ÜLKENİN YÜZDE 80 Nİ DESTEK VERİYOR YANILIYORSUN ,GANİMETİN SEFERİN EN HELAL OLDUĞUNU ARAPLARDAN ÖĞRENDİLER ATATÜRK GİBİ DÜŞÜNEN İNSAN SAYISI YÜZDE 30 KADAR , NE KORKUSU ÇIKARCI ÇIKARCI ,MAKARNAYA YARIM KİLO ÇAYA NASIL TAKLA ATIYORLAR GÖRMÜYORMUSUN

29 gün önce
Halil Belberler
Halil Belberler

HDP nin bariş severliği sadece savaşın kendilerine zarar vereceğini düşündüğü için Yoksa açılım sürecini düşünün o zaman aldığı oy mu idi onların etkinliği. Tüm muhalefetteen daha özgül ağırlıha sahiptiler ve bu ağılığınıda dahdaki keleş ten aldığını bilmiyormu idik. PKK olmasa HDP mecliste kimsenin kale almadığı bir parti olarak varlığını sürdürür.

29 gün önce
irtan furugu
irtan furugu

levent abi son bir sorum sana cevaplarsan sevinirim kafam güzel isten geldim bir topluluk 5000 bin tır silahla donanıp ,bunları tehdit eden unsur suriyemi,türklermi ,türkmen azınlıklar mı israil mi,neye karsı donanır .bunu cevaplarmısın lütfen samimiyetle.sence buna karsı duranlar doğru bir durusmu sergiliyor.

Aylar önce
irtan furugu
irtan furugu

levent abi ses bozuklugu milletin doğru düzgün ses sistemi kullanmamasından dolayı,bence sesindeki tek sorun sess konusmaların arasında kısa patlamalar oluyor tek sorun bu.

Aylar önce
irtan furugu
irtan furugu

levent abi konusmanın ilerideki kısımlarını dinleyince, seni daha mantıklı doğru buldum.kusura bakma .

Aylar önce
irtan furugu
irtan furugu

yaptıkları adaletsizliklerde tek birdefa olsun oyum ,katkım olmadığı içinde mutluyum.ortaya çıkan acıyı hep birlikte paylaşmaktanda

Aylar önce
irtan furugu
irtan furugu

chp nin cıkısını orda,hoşgormelisin yanlıs yorumluyorsun bence ben akp ye bir defa bile oy vermeyen 41 yasında isletme okumus aklı basında bir insanım.

Aylar önce
irtan furugu
irtan furugu

levent abi adamlar 5000 tır a yakın sınırında bitmis silah ile ben malatyalıyım kürtleri bana anlatma,egosu yüksek bir ırk,egooooooooooooooosuuuuuuuuuuuuu yüksek bir ırk yayılmacı bir politikaya sahip bunlar ne demeye 5000 tır silahla kime karsı kendilerini savunuyorlar orada

Aylar önce
melis mert
melis mert

Su anda ulkemin sirindaki insanlar evlerinden yurtlarindan ayrilmak zorunda birakiliyor ......suriyeyi kurtarmak icin . bu ne çelişki

Aylar önce
Ayfer Wallace
Ayfer Wallace

Kahve mi hazirlayayim da oyle izleyeyim! kalbe iyiymis Turk kahvesi daha fazla kaldiramiyorum gercekleri.Yazik ne basiretsizler bunlar halen de iktidardalar maalesef.

Aylar önce
arco07
arco07

Ses sorunu yok, gayet net.

Aylar önce
Özgür Düşünce
Özgür Düşünce

Levent bey gündemleri çok iyi yorumluyorsunuz bence gazetecelikte 1 numarasınız sevgiler.

Aylar önce
axenus
axenus

ses problemini kulaklıkla anlayabilirsiniz. ses sola çekiyor ve pıtırdıyor...

Aylar önce
Mehmet Salamis
Mehmet Salamis

Sağol abi. Milyonların dugularına tercüman olduğun için çok teşekür ederim. Ağzına diline sağlık.

Aylar önce
Güler Õksüz
Güler Õksüz

Kesinlikle çok doğru tespitler.!!!

Aylar önce
kara halid
kara halid

Yıldız olsa 5 yıldız verirdim.

Aylar önce
skakj sajkj
skakj sajkj

like edip, yorum yapın Trend olsun.

Aylar önce
Haci Yildirim
Haci Yildirim

Küçük çıkarlarını korumaya çalışanlarla yol yürünmez, siyasetçi dediğiniz kesim bilgisi olmayan fikir kabızlıdırlar.

Aylar önce
Halil çakır
Halil çakır

Rojova da sadece Kürtler yok Levent bey orada sizde çok iyi biliyorsunuz ki Ermeniler var Arap'lar var Ezidiler var Süryaniler var ve her inanç ve görüşten insanlar demokratik eşitlikçi bir anlayışla barış içinde yaşamlarını sürdürüyorlar...HDP bu ülke de savaşa hayır diyen Meclis'te temsiliyeti olan tek parti (TİPİ) li iki vekil ile birlikte ve bu partinin karşı karşıya kaldığı hukuk dışı yasa dışı keyfi uygulamalar ve polis baskıları sonucu neredeyse tecrit edilme her konuşması her hareketi cezalandırma tehdidi altında ayakta durma ve onurlu bir muhalefet yapma mücadelesini yaşatılan tüm keyfiliklere ve baskılara karşı verme durumunda olan bir parti HDP bu nedenle var olan sisteme dayatılan sisteme tek başına muhalefet eden bu partiyi anlamak ve yanında olmayı her vicdan sahibi yurttaşın görev sayması gerekiyor...

Aylar önce
Halil çakır
Halil çakır

Rojova kazanacak demek silahlı iki gücün birinin savaşı kazanması demek değil...Rojova kazanacak demek mazlum olan haklı olan barıştan yana olan kazanacak demektir...Rojova halkları kazanacak demektir...Levent bey sizin her konuşmanızda HDP ye eleştiri getirme ihtiyacı hissetmenizin nedeni kanaatimce sizi dinleyen takip eden kitlenin sizi HDP ye destek veriyor algısına kapılmış olma kaygısını giderebilme telaşınızdan kaynaklanıyor diye düşünüyorum...

Aylar önce
Sibel Ozeren
Sibel Ozeren

Bir de hem adil de değil, her zaman hep HDP'ye eleştrisi daha fazla. Hem de illa eleştireceğim diye olmadığında da zorlayıp biraz icat etmek durumunda kalıyor sanki

Aylar önce
mahir mahir
mahir mahir

cunki Turkiyede ki siyasi aktorlerin hepsi tek bir neden icin oradalar,bu milletin kanini emmek,hepsini bir araya toplayin bir tane Omer Faruk Gergerlioglu yapmaz.

Aylar önce
Rosa
Rosa

Levent bey, Muhalefet konusunda düsüncelerinize katiliyorum fakat, lütfen "Din"konusunda da ayni hassasiyeti gösterin cikin artik bu geri kafali, din tüccari mahalleden. Oysa yasanilasi AYDINLIK güzel bir dünya var "AKIL ve BILIM"in isikli yolunda ilerleyin. Sizi AKP kökenli veya ayni perspektif ve ideolojiyle hayata bakan herhangi bir Seriat ve din pazariyla halki kandiran aptallastiran akil ve bilim disi güruhun icinde görmek istemem üzer beni..

Aylar önce
Tuk Ter
Tuk Ter

Bak levent efendi! Senin gibi ulusalcı dostun Erol Mütercimler Barış(savaş) Pınarı konusunda ne diyor. https://youtu.be/mqnegwGGF_8 Cemaat asimilasyona tabi tutulurken sevinç çığlıkları attınız. Yüzbinden fazla insanın hayatını mahvederken ve soykırım yaparken. Allah sizin belanızı versin. Beter olun. Tek üzüldüğüm taraf Kürt kardeşlerimizin bir soykırıma tabi tutulması

Aylar önce
A65468970894
A65468970894

Muhalefetin durumunu ve bunun önemini yeterince vurgulamamışsınız. Türkiye'de demokrasinin yıkılmasını sağlayan; iktidarın yaptıkları-ettikleri değil, muhalefetin bu pısırık ve korkak halidir. "Bir ülkeye diktatörlüğü dikatatörler değil, ona boyun eğenler getirir." Düşündüklerini bile savunamaz haldeler. Bu kadar olmaz... "Ne derler?" korkusunun esiri olan muhalefeti görmekten bıktım... "Tayyibistan Cumhuriyeti"nde, "esir" gibi olduk, yeter artık.

Aylar önce
A65468970894
A65468970894

Ses biraz kısık. Bunun nedeni, bir yerlerde mikrofonla ilgili bir ayarının kısık olmasıdır.

Aylar önce
Ldat Yozi
Ldat Yozi

Bir avuç PYD ise,senin ordun niye saldırdı? PYD nin kendi bölgesinde,kendi topraklarında yok olmama adına verdiği mücadele seni niye bu kadar rahatsız etmiş? Sonra utanmadan demokrasiden ve insanlıktan dem vuruyorsun..

Aylar önce
Bulent Ozbek
Bulent Ozbek

Levent Bey söylediğiniz her kelimeye harfine kadar katılıyorum, ülkemizde sizin gibi böyle sentez yapabilen az gazeteci var, ya da yok, akılcı ve mantıklı düşünmek, milliyetçi maskeleri çıkarmak, gerçekçi olup geleceğe bakmak lazım ama söylediğiniz kurtuluş savaşını verecek bilinçli bir toplum var mı?

Aylar önce
Ldat Yozi
Ldat Yozi

Sen HDP yi değil,kendi koltuğu için bu çirkin savaşı başlatan Erdoğan,Bahçeli ve Perinçeki eleştir..Madem bu kadar konuşuyorsun kendi çıkarları için bu çirkin savaşı başlatan Erdoğan'a şunu sor: Savaşanların içerisinde senin,senin yakınlarının ve senin baronlarından birisinin evladı vs var mı?

Aylar önce
Ldat Yozi
Ldat Yozi

Tabii ki Rojava yani demokrasi,barış ve kardeşlik kazanacak.Yani Rojava kazanacak demek senin iddia ettiğin gibi bir anlam taşımıyor.Bu nedenle sen gerçekleri hep birbirine karıştırıp mazlum Kürt halkının barışçıl çırpınışını hepı MHP,Erdoğan ve Neonazi Perinçekle özdeşleştirmeye çalışıyorsun. Bu tutumunuzu sert bir şekilde kınıyor ve reddediyoruz.

Aylar önce
Rosa
Rosa

LEVENT bey, vallahi ne yalan söyleyim size hayran oldum :))) düsüncelerinizin altina yüregimi koyarim, sukünetiniz, kelimelerinize ve vurgulamalariniza olan hakimiyetiniz ve karizmaniza benden tam NOT..CUMHURBASKANI olacak sahsiyetsiniz dogrusu..Türk siyasetinde hicbir figürü begenmiyorum geri kafali, egitimsiz ve cahiller maalesef, (birkac istisna degerli insani disinda tutuyorum elbette). Dünyada tüm fikirler,teknoloji ve bilim bir ISIK hiziyla ilerlerken Türkiye"nin basinda öyle bir BELA var ki; Güzel bir ülkeyi ihtiraslarina kurban etti.Hep nedense bilen insanlar arka planda kalir,cahiller ve kötüler ne hazindir ki yönetimdedirler..Kötüler ve cahiller daha cok cesaretli galiba..Kanaliniza abone oldum takip edecegim. Almanya"dan selam ve sevgiler..

Aylar önce
Berk Kordemir
Berk Kordemir

Hhalkin %60-70 kor cahil Levent bey. Turkiye de cehaletin kaynagi din. Dinin egemen oldugu yerde cehalet, sefalet....nokta.

Aylar önce
Tolga GECGEL
Tolga GECGEL

Arkadaş sen laktoz intoleransı olan insan güruhuna özgürce süt içmeyi serbest bırak diyorsun. Evet, özgürlükler şarttır. Ama rehabilite edilmemiş insanlara süt dağıtırsan ortalıkta gaz kokusundan ve gurultudan durulmaz.

Aylar önce
Nadia Ucuzian
Nadia Ucuzian

Sizi ilk defa dinliyorum, ve sizi destekliyorum.usa de yasayan bir Istanbuluyum, tam bu yuzden uzaklastik oradan, hic degilse ozgur Yasiyoruz,takdir ediyorum sizi :👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Aylar önce
Bahar Arman
Bahar Arman

Seste problem yok bence.ama hoflamalarınız duyuluyor :)

Aylar önce
Sevket Bayram
Sevket Bayram

UBER BUGUN DUNYANIN EN GELISEN SIRKETLERI ARASINDA BASA GURESIYOR

Aylar önce
Eyyup Ozdemir
Eyyup Ozdemir

Biz kürtler kürdistan kurmak amacında degil barış kardeşlik istiyoruz

Aylar önce
Teknik Yazılım
Teknik Yazılım

(Bu arada ses proble mı, YOK denecek kadar az, yani deve de kulak bile değil ki, %100 stabil Türkiye şartlarında net bağlantı kalite anlamında, pek mümkün değil, dediğim gibi sorunsuz dinledim izledim sizi, Ağzınıza yüreğinize sağlık, Allahu Teala hayırlı bereketli ömürler versin inşâÂllah, sağlıcakla kalın abiciğim ❤

Aylar önce
HAŞİM BİLGİN
HAŞİM BİLGİN

LEVENT bey çok aydın göryordum sizi ama ne yazıkki yanılmışım tam bir CHP düşmanısınız ve DOĞU PERİNÇEK gibi AKP ye çalıştığınız ortaya çıkacak...size rağmen HDP CHP ittifakı bozulmayacak ayrıca TÜRKİYE nin bekası için laiklik ve demokrasi için İYİ partide bu ittifakın içinde olacaktır...

Aylar önce
Teknik Yazılım
Teknik Yazılım

Türkiye de siyaset israilin emrindedir, Rahmetli Erbakan'i kimse dinlemedi, dinlemesinler de, top yekun bu millet savaşa girmek zorunda kalacak, YOK ÖYLE RAHAT ÖLMEK, kendin ektin kendin biçeceksin millet .

Aylar önce
Teknik Yazılım
Teknik Yazılım

ÇOK HAKLISIN ÇOK

Aylar önce
Adil Daş
Adil Daş

Levent Bey, daha fazla izlenmeyi hakediyorsunuz. Bana göre sizin videolar ilk gün 100.000'leri bulmadığı sürece toplumun iflah olacağı yok. İki tarafa da yaranamayan her tarafın hatalarını dile getiren bir tutum içindesiniz. Bunu yapmak kolay değil. Bir kaç on yıl sonra bu topraklarda yaşayanlar elbet sizin değerinizi daha iyi bilecektir.

Aylar önce
Tunc Ozyurek
Tunc Ozyurek

Muhteşemsiniz...

Aylar önce
MUHAMMED ERBIL
MUHAMMED ERBIL

Muhalefetin ağzına da arada bir bir parmak bal çalınıyor

Aylar önce
Saniye Elaldi
Saniye Elaldi

Her şeyi o kadar güzel özetledin ki diline yüreğine sağlık Harikasın Cesur ve güzel insan👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤

Aylar önce
John Smith
John Smith

Rusya'da solcular !

Aylar önce
Su Ro
Su Ro

At hirsizi kovboy tayip,gider ayak oraya buraya gansterlerini gonderip,ulkeyi kaoslu ortamdan istifade ulkeden kacacak, hemen bir sey beklemeyin.

Aylar önce
sirius yıldızı
sirius yıldızı

Aynen öyle ! Yüksek Maaşları ceblerine doldurup , bir iktidara taşıyacak adam çıkartamıyorlar ! ! Geri dönülmez hatalarla çıkmaza sokuyorlar ülkeyi ; Levent bey adaylığınızı koyun kabinenizi hazıırlayın çünkü, insanların başka altarnatifi hiç yok kazanırsınız ! ! !

Aylar önce
Muslum Cabur
Muslum Cabur

Levent bey ses problemi yok gayet iyi.

Aylar önce
remzi özkan
remzi özkan

Levent Bey,beynini seveyim senin.düşüncelerimi aynen söylüyorsunuz.lütfen sağlığına dikkat et.daha uzun yıllar etrafını aydılatmanı rica ediyorum sizden. Dr.remzi Özkan.rozkan47@hotmail.com

Aylar önce
sadi pınar
sadi pınar

Iyi niyetlsin Levent abimiz...Ama sanki cok safsin. Peki soyle olabilirmi ; Muhalefet iktidara yanindayiz aynen devam et gir suriyeye diye destek verip batakliga itmis olamazmi ? Malum bir cok stratejist yorumunda saddamin akibeti yada vietnam batakligina girdik deniliyor. Muhalefet bu kurnazligi sergilediyse bir tasla iki kus vurmus oluyor....? Ayrica Kemal sandiklari gibi mal cikmadi, son secimde gorduk... Baskanlik sisteminde de ayni sekilde. Bu sistem arayip bulamayacaklari sistem neden karsi cikip degistirmeye gitsinlerki...? Iktidar degistiginde ve aralarindan biri o koltuga oturdugunda kullanacak neticede ....

Aylar önce
münir akyol
münir akyol

Bazen acı deneyimler değişime öncü olur. Savaşın yakıcılığını hissetmek için illa üstümüze bomba yağması gerekmiyor. Yarın insanlar araçlarına yakıt bulamadığında, dolar 8 10 lirayı gördüğünde çökecek olan holdingler milyonları işsiz bıraktığında açlıkla imtihan olacağız. Enerjide, teknolojide, sanayide hammaddede hatta artık tarım ve hayvancılıkta bu kadar dışa bağımlı bir ülkenin tüm dünyaya meydan okuyarak savaşa girmesinin muhtemel sonuçları bunlardır.

Aylar önce
222amonra
222amonra

Öyle diyorsun ama harekata %75 destek çıkıyor. Toplum değişmiyor, hatta daha fazla savaş ve şovenizm istiyor, buna sefalette bile katlanıyor. Politikacı da bizim aynamız işte, bu anlattığın, senin aynada gördüğün değil, görmek istediğin şey.

Aylar önce
Alan Özalp
Alan Özalp

Savasa Hayir, Baris, Kardeslik, demokrat bir Türkiye istiyoruz, Sayin Erdogan bu savasla iktidarini bis kac ay uzatiyor. Insanlar ölüyor ve Savas Türk devletine cok pahalliya mal oluyor. Türkiyenin ekonomisini düzeltsin, Insanlarin agzi acliktan kokuyor.

Aylar önce

Sonraki

Transatlantik: Trump - Erdoğan görüşmesi

34:11

Kürt sorunumuzu Trump mı çözecek?

17:46

Kürt sorunumuzu Trump mı çözecek?

Medyascope

görünümler 2

Billie Eilish - everything i wanted (Audio)

4:07

Billie Eilish - everything i wanted (Audio)

BillieEilishVEVO

görünümler 11 574 981

Transatlantik: Tüm yönleriyle Trump-Erdoğan görüşmesi

34:10

Bölgemizdeki Kürt sorununu Trump mı çözecek?

17:46

Bölgemizdeki Kürt sorununu Trump mı çözecek?

Rusen Cakir medyascope

görünümler 11

Ve Erdoğan Beyaz Saraya'a gidiyor: Vatan, millet, pragmatizm

19:08

Trump-Erdoğan: İki taraf için de riskli buluşma

14:21

Trump-Erdoğan: İki taraf için de riskli buluşma

Rusen Cakir medyascope

görünümler 16

Trump-Erdoğan: -mış gibiler zirvesi

17:51

Trump-Erdoğan: -mış gibiler zirvesi

Rusen Cakir medyascope

görünümler 18

Zalim İstanbul 19. Bölüm Fragmanı (HD)

0:56

Zalim İstanbul 19. Bölüm Fragmanı (HD)

Avşar Film

görünümler 2 379 125

Kuruluş Osman 1. Bölüm 2. Fragmanı

1:07

Kuruluş Osman 1. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman

görünümler 705 476

Şampiyon 9. Bölüm 2. Fragmanı

0:35

Şampiyon 9. Bölüm 2. Fragmanı

Şampiyon

görünümler 368 809

JOKER - ELEŞTİREL PARODİ

4:47

JOKER - ELEŞTİREL PARODİ

Filmler ve Filimler

görünümler 225 053

Çok Güzel Hareketler 2 | Bastır Şef (28.Bölüm)

20:12

Çok Güzel Hareketler 2 | Bastır Şef (28.Bölüm)

Çok Güzel Hareketler

görünümler 3 658 184

İŞTE TÜRKİYENİN NEYMARI ERZURUMLU TÜRK GENCİ MUHAMMED!

10:45

Savaşçı 82. Bölüm 2. Fragmanı

0:43

Savaşçı 82. Bölüm 2. Fragmanı

Savaşçı

görünümler 202 908