Katarsis X-TRA: Türkiye'de Seks İşçisi Olmak - Nora Süer

 • katma Aylar önce

  Bana Göre TVBana Göre TV

  Süre: 42:59

  Katarsis X-TRA'nın bu bölümünde bir seks işçisi olan Nora Süer, Uzman Psikolog Gökhan Çınar'la hayat hikayesini paylaşıyor. Çocukluğunu, dönüm noktalarını, gelecek hayallerini, sex işçiliği yapmaya başladığı dönemi, bu işi yaparken yaşadıklarını, bir trans birey olarak maruz kaldığı "ötekileştirme"yi ve duygularını anlatıyor. Nora, bu işi yaparken şiddetle ilgili hissettiği korkuyu, cinsellik konusunda yaşadığı duyarsızlaşmayı, o "oda"da yaşananları, ailesi ve toplumla ilişkilerini bu programda anlatıyor. Katarsis X-TRA şimdi yayında!
  Yeni bölümleri kaçırmamak için abone olun: bit.ly/2LUEOwP
  Instagram'da bizi takip etmeyi unutmayın: bit.ly/2YwN7jP
  #katarsis #gokhancinar #norasuer

Bana Göre TV
Bana Göre TV

Yeni bölümleri kaçırmamak için abone olun: https://bit.ly/2LUEOwP

Aylar önce
Erk_Kn
Erk_Kn

Nora 🥰😍😘 🌈🌈🌈

27 gün önce
Özlem Uludağ
Özlem Uludağ

Çok samimi ❤

15 saatler önce
Hüsne Nisa Kırpık
Hüsne Nisa Kırpık

Cesur bir söyleşi

2 gün önce
Yunus Özdin
Yunus Özdin

Devletimiz ve Aziz milletimiz lütfen bu kardeşlerimize yardimci olalim toplundan dışlamiyalım bizi çocuklarımizda aynisı olabilir kimseyi küçük görmeyelim Büyük bir Allah.tır

3 gün önce
Yunus Özdin
Yunus Özdin

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN güzel Kardeşim yüreyi temiz insan

3 gün önce
Cloud Cloud
Cloud Cloud

Ilk defa kedi köpek dışında başka bir hayvanı "yılanı" seçen ve neden seçtiğine çok güzel açıklama yapan biri 👏

7 gün önce
Bir foonii
Bir foonii

Toplumun istediği gibi ol ma kendi istediğin gibi ol bırak herkes istediğini düşünsün Noraaa

8 gün önce
ruhi D
ruhi D

Bu sınırlarda fabrika işçisi bile nelere maruz kalıyor. Sizlerin dramını kimde tahmin edemez. Faydalanır, sayar söver ve sonra acırız!

8 gün önce
Amy
Amy

Modern yaşamda sistemin insan bedenini sömürmesi bunu bir piyasaya dönüştürmesi, ve emeğiyle para kazanamayıp bedenini satmak zorunda bırakıyor insanları o yüzden bu kesinlikle bir iş olamaz, insani hiçsizleştiren, sömüren, yok edip tüketen, hayatını çalan bir şey iş olabilir mi? Program çok güzel farkındalık oluşturmak açısından fakat sexin işçiliği olmayacağı söyleniyor ama onun yerine yeni bir kavram yerleştirilmiyor. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsak sözcüklerle başlamalıyız, çünkü düşünce dil ile şekillenir. Çalınan onca yaşam varken buna sex işçisi dersek küçücük bedenleri, çocukları, gençleri bu batağa sürükleyenleri bundan kar edenleri normalleştirir, meşrulaştırırız ve bunu sanki bir tercihmiş gibi sunarız. Lütfen kullandığımız sözcüklere dikkat edelim, bence buna sex köleliği demek daha doğru olabilir çünkü hiçbir köle köleliği tercih etmez, ve köle dendiğinde insanların hedefi köleler değil tacirler olur. Sonrasında da sistemi gidişatı değiştirmek için bir mücadele verilir.

10 gün önce
Çam Sakızı
Çam Sakızı

Birgün de sekx işçisi yerine oraya giden bir aile babasını dinleyelim!

10 gün önce
Önder Özen
Önder Özen

Dönme amk😏 sese bak borozan gibi

10 gün önce
Bitches Are Here
Bitches Are Here

Sen çok güzel ve çok güçlü bir kadınsın cidden yorulmuşsun gözlerinden anlaşılıyor ama o kadar temizsin ki kendine çok değer vermelisin asla kendini önemsiz görme sen çok değerlisin önyargılarımızı kırdığın için teşekkür ederiz güzel insan 🖤

10 gün önce
Ceren ayşe turan
Ceren ayşe turan

Bune amk bide kendinimi savunuyor oruspu

11 gün önce
YALNIZ ASLAN
YALNIZ ASLAN

BEKLEYİN LUT KAVMİ VE ONLARI SEVENLER DAHA SERT ZELZELELER GELECEK DEPREMLERDEN KAFAYI SIYIRACAKSINIZ.ALLAHIN LANETİ ÜZERİNİZE OLSUN EY MELUN KAFİRLER SİZLER ALLAHIN YARATTIĞI FITRATA SAVAŞ AÇTINIZ AMA ALLAH YAPTIKLARINIZIN HESABINI SORUCAK SİZLERDEN..

12 gün önce
Evren Devang
Evren Devang

@senaoznur smile Endonezya'da düzenlenen Dinler ve Barış Konferansı'nda "Eşcinsellik İslam'da caizdir" fetvası çıktı. Endonezya'nın başkenti Cakarta'da 27 Mart'ta düzenlenen Endonezya Dinler ve Barış Konferansı'ndan "Eşcinsellik İslam'da caizdir" fetvası çıktı. Endonezya içinden ve dışından pek çok İslam uzmanının katıldığı toplantıda konuşan ilahiyat akademisyeni Dr. Siti Musdah Mulia, Kuran'daki Hucurat Suresi'ni esas aldığını ve eşcinselliğin yalnızca şehvetten kaynaklanmadığını vurgulayarak, "Eşcinselliğin Allah'tan geldiğinin, doğal olduğunun göz önüne alınması gerekir. Allah'ın gözünde insanlar dindarlıklarına göre değerlendirilirler" dedi. Pek çok katılımcı da bu görüşe destek verdi. kaynak --------------- "Islam 'recognizes homosexuality'." başlığı altında tüm dünya haber ajanslarından geçen bu haberin türk medyasında da aynı şekilde dile getirilmesi, duyurulması, bu ülkedeki eşcinsellerin aşağılanmasının engellenmesinde ve insani özgürlüklerinin verilmesinde çok önemli bir adım olacaktır. bu haber bence şu noktadan daha da önemli, yapılan tüm sosyal istatistiklerde insan toplumunda eşcinsellik %10 altına düşmüyor. aldığınız örnekleme grubu ne olursa olsun böyle bir sonuç ortada varsa o zaman dindar kesimin içinde yetişen yaşayan bulunan eşcinsellerin de kendilerini hasta bilmemeleri gerekir. maalesef yakın dönemde batı dünyasının eşcinselliği hastalık olarak adlandırması islama ve cemaatlerine de mal edildi. sonra batı toplumu bu hatadan vazgeçti. etiket ise haksız olarak islam aleminde takılmış kalmıştı. şimdi bu son haberle artık ortaya çıkmıştır ki, eşcinsellik islami nazarla ve Kur'anın nazarı ile dahi hastalık değildir. dindar çevrelerde yetişen çocuklarda, yaşayan gençlerde hatta ileri yaşlarda bile bu durum ortaya sonradan çıkıp gerek çevresi gerek kişi tarafından itiraf edilebilir. onu şu yada bu biçimde karşı cinsten biri ile evlendirmeye çalışmak, tavırlarından dolayı onu zorlamak, baskı kurmak ve kişilik kimliği konusunda onu istemediği halde haricden şekillendirmeye çalışmak İslamın ruhuna uygun değildir. ------------------ İNANCIN EŞCİNSELİ OLMAZ Prof. Dr. Beyza Bilgin: "Nisa Suresi'nde kadın kadına ve erkek erkeğe her türlü fuhuş kötüleniyor ve cezalandırılıyor. Asıl olan, insanın insana onurunu koruyacak şekilde davranmasıdır. İnancın heteroseksüeli, eşcinseli olmaz."

Gün önce
Evren Devang
Evren Devang

Suudi din adamı: İslam’a göre eşcinsellik sapkınlık ve suç değil Suudi Arabistanlı din adamı Salman Odah, eşcinselliğin İslam dininde bir sapkınlık olarak görülemeyeceğini ve cezalandırılmaması gerektiğini söyledi. Suudi ahlak polisi artık ‘dokunamayacak’ Bir İsveç gazetesine konuşan Odah, “Eşcinsellik tüm Semitik dini kitaplarda günah olarak görülse de bu dünyada bir cezaya tabi olması gerekmiyor. Bu yapan kişinin öbür dünyada bedelini ödeyeceği bir günah” dedi. İslam dininde eşcinselliğin günah olduğunu ancak eşcinselliğin sapkınlık olduğunu söyleyenlerin asıl sapkınlar olduğunu belirten Suudi din adamı, “Eşcinsellere idam cezası vererek eşcinsellerden çok daha büyük günah isliyorlar” diye konuştu. Suudi Arabistanlı din adamı Salman Odah:İslam’a göre eşcinsellik sapkınlık değil Odah’ın bu sözleri sosyal medyada büyük ses getirirken, ‘Odah’tan eşcinselliğe izin’ etiketiyle kampanya başlatıldı. Twitter’daki bazı kullanıcılar, İslam’a göre eşcinsellerin idam cezası alması gerektiğini savunarak Odah’ın sözlerine tepki gösterdi. Bir dönem muhalif görüşleriyle tanınan Odah, bugün Suudi yönetimini destekleyen başlıca din adamları arasında yer alıyor.

Gün önce
Evren Devang
Evren Devang

Batı tipi reformlara hız verilen, dolayısıyla kadın-erkek ilişkilerinin normalleşmeye başladığı Tanzimat Dönemi’nden (1839’dan) itibaren oldu. Dönemin alimi ve resmi tarihçisi Ahmet Cevdet Paşa, Maruzat adlı eserinde son durumu şöyle özetlemişti: “…Kadın düşkünleri çoğaldı, delikanlı meraklıları azaldı. Oğlancılık sanki yere battı. İstanbul’da eskiden beri delikanlılara karşı olan aşk ve ilgi kızlara yöneldi. Sultan Üçüncü Ahmed zamanından beri devam eden Kâğıthane seyri daha fazla rağbet buldu. Gerek orada, gerek Bayezid Meydanı’nda arabalara işaret verme usulü başladı. Devletin önde gelenleri arasında kulamparalığıyla meşhur Kâmil ve Âli Paşalar ile onlara mensup olanlar kalmadı…”. https://1000kitap.com/kitap/osmanlida-oglancilik--69587 Nitekim Sultan Murad da büyük odada kalan Musa adında bir Ermeni gencine tutulmuştu. Onun dışında iki başka sevdiği de vardı. Bunlardan birini güzelliği nedeniyle Pera veya Galata'daki Enderun sarayından has odaya getirtmek suretiyle terfi ettirmiş, daha sonra da silahtar ağa konumuna yükseltmiştir. Diğeri ise çalgı ile ilgili içoğlanlarındandı ve kendisine Kuloğlu denmekteydi. Bu içoğlanı padişahın hem gözdesi hem de çalgıcısı oldu.Ali Ufki Bey: Saray-ı Enderun, Topkapı Sarayı'nda Yaşam > İçoğlanları Arasındaki Aşk İlişkisi. (Sayfa:47) .

Gün önce
Evren Devang
Evren Devang

http://www.psikolog.org.tr/index.php?Detail=667 Escinsellik doğuştan  bu da turk psikologlarin sitesi Tedavi  onarim terapilerini onaylamiyor ve desteklemedigini acikliyor bu sitede https://youtu.be/k6p1nmOnILAEscinsellik genetik oldugunu anlatan yabancı kaynakli video http://lgbti.org/ben-escinsel-bir-muezzin-kayyimim-ne-olmus/    http://arkeofili.com/iranda-3000-yil-once-transseksuel-insanlar-taninmis-olabilir/ Okudun mu yabi 3000 yıl önce tv flim mi vardı da bu insanlar Bülent ersoy izleyerek mi trans oldu https://youtu.be/-n4yi-szN4c ihsan eliacıkta diyor bak eşcinsellik günah değildir pompei in ne olduğunu çoğu insan bilmez bir yanardaği harekete geçmesi sonucu pompei ve hergülenyum halki lavlara teslim olmuştur bu bir doğa faciasidir ve her zaman doğa insanlara mezar olmuş sahnelerle doludur şimdi sen pompey halkini eş cinselliklemi itham ediyorsun böyle bir kaniya varman bazi aptallarin sana bir telkini herhalde .ayip günah valla ikibin yil önce ölmüş insanlara iftiradir bu

Gün önce
Serap Yılmaz
Serap Yılmaz

gökhan bey bu soruların cevaplarını biliyor en azından tahmin ediyordur sonuçta ikiside erkek ruhuna sahip

12 gün önce
Serap Yılmaz
Serap Yılmaz

özgürlük ile saçmalığı karıştırma yın bu yolu bilerek isteyerek seçmiş sonuçları kendisine ait

12 gün önce
Serap Yılmaz
Serap Yılmaz

iki erkek karşı karşıya saçma

12 gün önce
Busra t.
Busra t.

Bu kadınla ılıskıyengıren ya da tum hayat kadınlarıyla bırlıkte olan hıcbı erkek kendine ben adamım demesin

12 gün önce
Dilan
Dilan

Nora'nın instagram hesabını bilen varmı?😇🧡

13 gün önce
Suna suna
Suna suna

Bu isi severek yapio instagramina bakin celiski

13 gün önce
Emine Yiğit
Emine Yiğit

bişe dicem kız deilmiii buuu ohaa trasmış

14 gün önce
Melissa Sözzbir
Melissa Sözzbir

Emine Yiğit fizi benimkinden güzel vallah 😂😂

13 gün önce
Hilal Beytorun
Hilal Beytorun

Bir çok kadından daha kadın daha kibar ve daha naif bir insansın bence ve iyi bir insan olduğunu düşünüyorum kim olduğun veya neyi tercih ettiğimiz bir önemi yok önemli olan insan olabilmek ve insanca yaşamayı öğrenebilmek.

15 gün önce
Yusuf Dogan
Yusuf Dogan

Sen gibiler yüzünden dünyada Bereket kalmadı.nalet insan .

15 gün önce
Oznur Kaya
Oznur Kaya

Burada ahlak bekçisi kesilenler biraz sabah programlarında dışarıdan teyze amca dediklerimizin dayı enişte kayınpeder çocuk demeden yaşadıklarını toplumdaki asıl sapıkları bi görseniz ya. Palu ailesi bile bu kadar tepki almadı ya da şeyh adı altında sapık sapık fanteziler yaşayanlar, karısını şeyhlere seks için götürenler..Kusarsınız. Burada bu kadar kötü yorum yazıp kınayanların da iç dünyasını az çok anlıyoruz zaten birkaç tanesine baktım beğenileri hep seks işçilerinin, porno bağımlılarının röportajları falan; daha derinlerde kim bilir neler var:) Her yoruma ahlak bekçisi gibi cevap vererek de kendisini gizliyo ruh hastaları. Hep mutsuz yaşamaya saklanmaya mahkumsunuz yazık size. @NoraSuer sorunlarınızı anlatan başarılı bi röportaj olmuş. Keşke herkes kimliğini özgürce yaşasa da böyle sorunlar kalmasa. Hep birlikte herkesi kabul edebildiğimiz günler gelir umarım bu ülkede de..

15 gün önce
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz

"Savcisindan tut, siyasetçisine, doktoruna kadar, her kesimden insan geliyor." 😱

16 gün önce
Nurcan Yücelli
Nurcan Yücelli

Sen çok güzel bir insansın net

16 gün önce
Nur Yağız
Nur Yağız

Yeni bölum ne zaman

18 gün önce
Ysmn Nmsy
Ysmn Nmsy

-Hayalin ne? Anneme dönmek! -En cok neyi özledin? Aksam yemeklerini! Nora agzimiza ettin! Keske agiz burun dalsaydin da bunlari söylemeseydin. Icim parcalandi be bir insan her ne olursa olsun bu sekilde hasret cekmemeli. Allah bir an önce hayallerine kavustursun kardesim.

18 gün önce
Tıpçı250 Mezun
Tıpçı250 Mezun

Yeni video ne zaman gelecek kaç gündür bekliyorum❤️❤️

18 gün önce
yağmur Yalçın
yağmur Yalçın

Bu ülkede kadın olmak zaten zor trans bir kadın olmak daha zor üzülüyorum.

18 gün önce
Melek Koca
Melek Koca

LGBT bireylerle hiç tanışmadım kulaktan dolma bilgilerle on yargılarım vardı ancak bu tür farklı programlar sayesinde biraz olsun tanıma fırsatı buldum Bu kişilerde en gıbta ettiğim şey ne yaşarlarsa yaşasınlar hayata karşı güçlü olup yaşamı beklide bizden daha çok sevmeleri Ben genelevde çalışanlardan çok oraya giden topluma kızıyorum Bu bir meslek olmamalıydı

20 gün önce
Dilsu Fırat
Dilsu Fırat

Her sorulan soruya mantikli cevaplar vermek..

20 gün önce
Duygu Özmen
Duygu Özmen

Edis görgülü gelsin please 😄

21 gün önce
zeynep dalgıç
zeynep dalgıç

Aglayarak izlerim son dklari..Allah yardimcin olsun..umarim annenin koynunda uyursun gün gelir..

21 gün önce
Bülent Yurtseven
Bülent Yurtseven

Eleştiri yaparken, herkesin empati yapmasını isterim. Bu olay herkesin başına gelir. O da bir can, ana kuzusu ve oda saygıyı hepimiz kadar hak ediyor.

21 gün önce
Ece Kurt
Ece Kurt

Sen ne kadar güzel bir insansın❤️❤️

22 gün önce
Alattin Başaran
Alattin Başaran

Onlarında bi yaşamı var doğuştan gelen bisey onların da yaşama hakkı var kimseyi kınamamak lazım kinadigunu yaşamadan ölmüyosun 🌈🌈

22 gün önce
Uğur Atıcı
Uğur Atıcı

İki yüzlüyüz ey insanoğlu sahteyiz sokakta top ibne ahlaksız başbaşayken sevgilim vs vs ...

22 gün önce
Uğur Atıcı
Uğur Atıcı

Abla kalbının ıyılıği guzelliği yuzune sesıne herseye yansımış keşke bi işim olsa bende sana iş verebilsem kokan pislik sapık sarhoş uyuşturu bağımlısı ibnelerin sana istemeden bunları yapmasını engelleyebılırsem sizlere iş ekmek vermeyenlerin insanlığına lanet olsun !

22 gün önce
lili remedios
lili remedios

bu programda toplumun dışladığı, küçümsediği insanlar var. Ama hepsi o kadar derin ki ayrı ayrı. Toplumumuzun azınlık aydın grubu dışlanan bireylerdir.

23 gün önce
lili remedios
lili remedios

sen ve senin gibiler yok Nora biz varız, birlikteyiz. Birbirimize sımsıkı sarılmalıyız. Dışlanması gerekenler bizi ayıranlar.

23 gün önce
Miray Kaplan
Miray Kaplan

Bir çok trans bireyin röportajını, videosunu izlediğim de; aslında ne kadar kendilerini geliştirdiklerini,kendilerini ne kadar güzel ifade edebildiklerini görüyorum. Onları dışlayarak,ötekileştirerek bu yola itmek ,mecbur oldukları için bu işi yapmalarına sebep olmak tamamen toplum olarak bizim Suçumuz. Sadece toplumda belli bir kitleye sahip diye , takipçisi var diye , imkanları var diye bazı trans bireyleri (Bülent Ersoy,Selin Ciğerici gibi) baş tacı edip , belli statüde olmayan trans bireyleri ise seks işçisi, yollu vs. Gibi söylemlerle aslında karanlık bir bataklığa sürükleyen bizleriz. Keşke insanları cinsiyetiyle,yaptığı işle, görüntüsüyle sınıflandırmasak ama maalesef iki yüzlü bir toplumuz. Bazılarını şakşaklarken bazılarını bu şekilde ötekileştirmek hiç doğru değil. Keşke herkes istediği mesleği yapabilse,keşke herkes dilediği gibi yaşabilse ama maalesef yaşatmıyorlar.

23 gün önce
cemre m
cemre m

Nora sen çok duygusal bir kadınsın aynı benim gibi ama bir yandan da kesinlikle güçlüsün keşke ben de senin kadar güçlü bir kadın olabilsem iyisin çok iyi birisin

23 gün önce
Zeynep özcanlı
Zeynep özcanlı

Disosiyatif kişilik bozukluğu olan birini de bulamaz mısınız

23 gün önce
Ne İstersen Burda
Ne İstersen Burda

Her cümleyi bitirdiğinde heran ağlayacak diye bekledim sesi öyle geliyordu

24 gün önce
Özge Sultan Aydındurmuş
Özge Sultan Aydındurmuş

ASLI KAYA

24 gün önce
Özge Sultan Aydındurmuş
Özge Sultan Aydındurmuş

Cem adrian

24 gün önce
Sibel C.
Sibel C.

O kadar güzel bir kadın görüyorum ki hayranlıkla izledim 😍😍 ve bir erkek olsaydim seninle evlenirdim, bir ömür boyu seni dinlerdim.

24 gün önce
Eylul Ce
Eylul Ce

Hep cinsel tercih meselesini işliyosunuz, fakat ülkemiz insanlarını birbirinden iteleyen şeylere grebilmeliyiz bence,!! , misal kadın erkek, eşitliğini, yada meshep farklılığı, yada çok dindar insanlar ve tam tersi aklıma ilk bunlar geldi, Ama artık konuyu değiştrellimm,, tabi eğer subliminall bi algı oluşturmuya çalışmıyorsanız..!! Çünkü sizi severek takip eden biri olarak ki ben hafif ayık azcık kafası çalışan bi kısmın temsilcisi olabilrim, artıkk farklııı bişi mi yapmaya çalışıyo acaba bu insanlar demedim değil....

24 gün önce
Fahriye
Fahriye

Seste bir sıkıntı mı var? Boğuk geliyor sanki

24 gün önce
Özgür Doğa
Özgür Doğa

Nora süer sen gerçekten değerli ve saygıdeğer bir insansın. Paylaşımındaki aydınlatıcı bilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

24 gün önce
Aşkın Haznedar
Aşkın Haznedar

Sadece translar için geçerli olmaksızın birçok konuda eleştirmeyi seven 9/10'unun cahil oldugu bir toplum icerisinde bulunmaktayız. Ancak arkadaşımızın makyaj işine başlayıp hayallerine adım atmasına yardımcı olmak adına 1000 aboneye tamamlayabilir miyiz güzel insanlar ? En azından güzel yorum yapan güzel insanlar olarak abone olursak 1000 değil birkaç bini bulabiliriz diye düşünüyorum.. 🤲

25 gün önce
Bero Ceko
Bero Ceko

Ufkun çok geniş çok değerlisin, kim olduğunun önemi yok ne olduğun önemli!!

25 gün önce
Ere n
Ere n

Ahlaksız olan toplum bu kadınlar değil.

25 gün önce
Zübeyde Başar
Zübeyde Başar

Eş cinsellerin en rahat yaşadığı ülke Tayland sanırım. Ötekileştirilmeden topluma katılıyorlar.

25 gün önce
Mehmed Bebaydin
Mehmed Bebaydin

Trans madem bide ogretmenlik demeyin tabikide herkezin secimi herkezin hayati ama sex iscligi yerine bulasik yikasaydiniz ne bilim baya bir migdesilik oda alah dusurmesin kimse ac kalmasin acikta kalamsin ama .... genede

25 gün önce
Mys avsr
Mys avsr

Ne kadar tatlı bir bayan bahtin güzel olsun

25 gün önce
M. M.
M. M.

Translara önyargili bir toplum, ama seks için onlardan da faydalanan bir toplum da var. Çelişkiye bakın. Neden normal bir is yerin de çalışma fırsatını veremiyoruz anlamıyorum. Bizler bu yola itiyoruz onları oysa nekadar duygusallar en başta İnsan lar. Sanki çevre çok namuslu sütten çıkmış ak kaşık herkes. Anlayış saygı empati duygularımız gelismedikce daha nice gençlerimiz bataklıktan cikmayacaklar. Yazık çok yazik

25 gün önce
ceylan öz
ceylan öz

Mükemmel bi söyleşi her bakimdan her konuşulan her anlatilmak istenen bence anlatılmış anlamak istemeyen at gözlüğü takanlarda olucak ama hayatta böyle bisey herkes kendiyle başbaşa kaldığını unutmasin bence herkesin istediği gibi yaşama hakki vardır başkası istiyor diye degil🙏👋👋👋👋

26 gün önce
harliy Loo
harliy Loo

Keşke insanların kararları ve tercihlerine saygı duysak ayrımcılık VS olmasa insanlar istediklerini yaşabilse belki Nora tıp okuyup iyibi doktor olabilirdi yada öğretmen olup harika Bi ilgi suna bilirdi böyle kendini değerli gören ve kendi benliğini ortaya koyup güçlenen insanın bir çok insana nasıl destek ve güç katacağını görebilseydkk...

26 gün önce
yağmur Keskin
yağmur Keskin

Ben erkeğim aldatırım diyen tüm erkekler"...cahilliğin ve toplumda asıl dışlanması gereken şahıslar süresini barındırmakta.pskolojik tedaviyle daha çözülemezler hiçlik...

26 gün önce

Sonraki

KATARSİS: Merve Özbey Psikolog Koltuğunda

37:49

KATARSİS: Merve Özbey Psikolog Koltuğunda

Bana Göre TV

görünümler 111

Who is the Strongest FaZe Member? - Challenge

20:27

Who is the Strongest FaZe Member? - Challenge

FaZe Clan

görünümler 640 376

Priyanka Chopra Jonas & Jimmy Can't Sit Still While Eating Spicy Wings w/ Sean Evans (Hot Ones)

6:56

KATARSİS - 2. Bölüm ( Oğuzhan UĞUR )

35:54

KATARSİS: FATMA TURGUT

34:00

KATARSİS: FATMA TURGUT

Bana Göre TV

görünümler 442

Katarsis X-TRA: Mehmet Civelek - Cezaevinde 33 Yıl!

40:15

KATARSİS: CAN BONOMO

29:23

KATARSİS: CAN BONOMO

Bana Göre TV

görünümler 340

KATARSİS 3. Bölüm ( Simge SAĞIN )

28:50

KATARSİS 3. Bölüm ( Simge SAĞIN )

BaBaLa TV

görünümler 200

KATARSİS - 6. Bölüm ( Onur BÜYÜKTOPÇU )

27:43

KATARSİS - 8. Bölüm ( MANUŞ BABA )

26:51

KATARSİS - 8. Bölüm ( MANUŞ BABA )

BaBaLa TV

görünümler 192

KATARSİS: MELEK MOSSO

32:59

KATARSİS: MELEK MOSSO

Bana Göre TV

görünümler 330

KATARSIS - 1. Bölüm ( Gökhan TÜRKMEN )

26:52

Çin'den ZIPKIN Atan SAPAN Aldım!

16:19

Çin'den ZIPKIN Atan SAPAN Aldım!

Mendebur Lemur

görünümler 334 473

Konuşan Kediler 14 - En Komik Kedi Videoları

6:34

Barış Pınarı Harekatı'nda ikinci gün

4:14

Barış Pınarı Harekatı'nda ikinci gün

BBC News Türkçe

görünümler 348 038

YENİ KÖPEĞİM CANE CORSO BELLA ARAMIZDA

27:49

YENİ KÖPEĞİM CANE CORSO BELLA ARAMIZDA

Recep Bayraktar

görünümler 138 462

Herkesin Çalabildiği Tek Müzik !

1:07

Herkesin Çalabildiği Tek Müzik !

HUGOLA

görünümler 203 405

Savaşçı 78. Bölüm 1. Fragmanı

0:55

Savaşçı 78. Bölüm 1. Fragmanı

Savaşçı

görünümler 172 392

Bir Aile Hikayesi 17. Bölüm

2:14:04

Bir Aile Hikayesi 17. Bölüm

Bir Aile Hikayesi

görünümler 89 457