Fatih'te intihar eden dört kardeş: Veresiye defterinde 2.260 lira borç

 • katma 14 gün önce

  BBC News TürkçeBBC News Türkçe

  Süre: 2:39

  Fatih'te intihar eden dört kardeş: Veresiye defterinde 2.260 lira borç
  İstanbul'un Fatih ilçesinde, kapısına 'Dikkat siyanür var' yazılı not astıkları evlerinde ölü bulunan dört kardeşe yapılan ön otopside, kardeşlerin siyanürden dolayı zehirlendikleri ortaya çıktı.
  BBC Türkçe'den Neyran Elden, kardeşlerin yaşadığı binanın zemin katındaki bakkalla konuştu. Bakkal Yusuf Deniz "Cuma günü bana borcunu ödeyecekti, ödeyemedi, dedi ki 'Maaşıma haciz koymuşlar.' Pazartesi günü alışveriş yaptığında ertesi gün bana para vereceğini söyledi. Gelen giden olmayınca biz de merak ettik, telefonu açmayınca şüphelendik, çıktık baktık, sonra da polisi aradık" diye konuştu.
  BBC Türkçe internet sayfası: www.bbc.co.uk/turkce
  Facebook: facebook.com/bbcturkceservisi
  Twitter: twitter.com/bbcturkce
  Instagram: instagram.com/bbcturkce

Bir Bağyan
Bir Bağyan

Bence bu 4 kardeşin katili anneleridir! Yüklü miktarda borç bırakmış. Yoksa 4 tane insan ikisi çalışsa yine gecinebilirdi. Benim anam babamın üstlerine giymeye kıyafetleri yokmuş zamanında. Ne zorluklar yaşamışlar bugünlere gelebilmek icin. Bence yokluk psikolojisi zayıf olan insanlarda bu şekilde tezahür ediyor. Bu kişileri kesinlikle kınamıyorum, ben de psikoloji sıkıntılar çekmiş biriyim. Yalnızca demek istediğim, devlet her şeyden önce psikoloji yardim desteği sunmalı. Psikiyatri değil psikoterapiye yoğunlaşmalı ve bunu sigorta kapsamına almalı. Gerçi bizim toplumumuzda insanlar psikologa gitmeyi korkunç bir şey olarak görüp yine gitmezlerdi ya neyse...

Saatler önce
İsmail Baysal
İsmail Baysal

EKREM BAŞKAN OLSAYDI BUNLAR OLMAZDI UTANMAZ TÜRKİYE MUTLUMUSUN ŞİMDİ

4 saatler önce
Gonul Howell
Gonul Howell

Akp dis guclerden aldigi talimantlari cok guzel yerine getiriyor Turkiyeyi bitiriyor.

13 saatler önce
Allahin Birkulu
Allahin Birkulu

Yardim etmenin reklam yapmadan bir yolu olmali! Musluman dedigin insan komsusu ac yatarken uyuyabilen degildir demis Sav... Hangimiz yapiyoruz?... Hepimizin vebali, en cok da elinde oldugu halde vermeyenin, denetimi yapmayanin, fonlari acmayanin... Hesap cok buyuk...

23 saatler önce
Mesude Ahmet Kizi
Mesude Ahmet Kizi

YUNANOGLU HERŞEYE ZAM YAPIYOR MILLETI KANDIRA KADIRA, INSANLARA SUT DEĞİL SIYANUR ICIRYOR YAZIKLAR OLSUN BU YUNANOGLUYA.

Gün önce
İzzet Kaan Yüksel
İzzet Kaan Yüksel

Bu insanlar sütsüzlükten mi intihar etmişler?

Gün önce
Yasemin Kulaber
Yasemin Kulaber

Yazık ya aç kalsak bizi kim doyuracak veresiye yaptık diye utancımızdan bizde mi intihar edelim ne iş ne güç bulamıyoruz.

Gün önce
Şinadi Bekiroğlu
Şinadi Bekiroğlu

Bu iktidar , dünya rekoru kırdı. İnsanları ne hale getirdi.

Gün önce
Melisa Yoldenir
Melisa Yoldenir

Cok uzucu bir durum 😔 ama dogruya dogru hersey kendi milletimizden oluyor cunku milletimiz izin veriyor suriyelilerin ulkemize gelmelerini. Recep tayyip diyordunuz iste onun yaptigi ulkeye bu! Gozunuzu acin ben sizin icin diyorum. Yurtdisinda yasiyorum turkiyeye geldigimde euro bozduruyorum ama herzaman boyle aci haberler duyunca/gorunce icim aciyor. Kendinizi dusunerek oyunuzu verin

2 gün önce
Sabina Mursel
Sabina Mursel

Acaba calismayi denemisler mi? Ayni durumda bir suru insan var. 4 insan ya 4 tane yetiskin insan aileden 2 si calissa bile evi gecindirebilirlerdi. Olmek en kolayi. Hic uzulmedim kim ne derse desin

2 gün önce
İzzet Kaan Yüksel
İzzet Kaan Yüksel

Halbuki herkes senin ya da ailendekilerden bir kısmı gibi bankamatik memuru olabilirlerdi, di mi?

Gün önce
Deli Kadir
Deli Kadir

BBC denen algi makinesi is basinda...🤢🤮

2 gün önce
İzzet Kaan Yüksel
İzzet Kaan Yüksel

@Deli Kadir BBC ne algısı yapmış onu anlamadım. Bu haber algıysa gerçekte ne oldu? Ölen dört kardeş haberi yalan mı?

2 gün önce
Deli Kadir
Deli Kadir

@İzzet Kaan Yüksel Ben ölmedi demedim Böyle birsey tabi ki kötü Allah rahmet eylesin Ama bunu üzerinden bir algi pesinden olmak hele bide bunu yapan sömürgeci ingiliz Devletin kanaliysa ... Gecim sikintizi malesef her yerde var Almanya da bir yandan gecim sikintisi bir yandan irkcilik bir yandan PKK li Terroristler var

2 gün önce
İzzet Kaan Yüksel
İzzet Kaan Yüksel

Yani dört kardeş ölmedi mi?

2 gün önce
EURASİA_AVİATOR
EURASİA_AVİATOR

İnanıyorum... İnanmak istiyorum... Bir gün bunların da sonu Adnan Menders gibi olacak

3 gün önce
ülkü ülkü
ülkü ülkü

Kimin umrunda öldüler yazık zenginler daha cimri kimseye yardım etmezler zenginler korkuyorlar yiyip sıçalar ne götürecekler öbür tarafa insan sadece arkasında kişiliğini bırakıp gidiyor kokmuş zenginler zıkkım yıyesız fakire yardım etmezler

3 gün önce
Birol Tuncer
Birol Tuncer

Milleti vergiyle soyup yetimin nafakasını yetime vermeyip 20 trilyonluk ulturalüx araçlara binenler gerçekten Allahtan korkuyormusunuz.

3 gün önce
Burcu Özder
Burcu Özder

Yanlis yapmislar dunya imtihan cabalama yeri issizim diye icra geldi diye kendini öldürmek olurmu bende issizjm ogretmenim atanamiyorm kac yasindayim bende kendimimi öldüreyim yani ki meslektaslarimdan oldurenler var rızık Allahtan Allah elbet cikis kapısı verir ama cabalayacaksin o zaman dunyanin yarisi Ölmeli afrikadaki insanlar türünü yok etsinler adamların suyu yok icmeye

3 gün önce
M.R TOLGA
M.R TOLGA

Tekelci Yusuf konuşan adam Fındıkzade de Apartman. Allah rahmet eylesin 😕

3 gün önce
limon kolonyası
limon kolonyası

Ya arkadaş hayat kolay değil bu kadar canından vazgeçmek niye bizde 3 kız kardeş babasız kaldık yarı akıl hastası anamla.başımız okşanmadı koruyanumız olmadı tarlada çalıştık ev temizliği garsonluk hiç iş bulamasak el işi oya yaptık sattıık 3 gün sadece çorba yedik milletin verdiğini giydik azarlandık aşağılandık dindarı da dinsizi de kısaca merhameti vicdanı olnayan herkesten kazık yedik önüne gelen puştluk yapmaya çalıştı kaşıkla verdiler kepçele istediler Hayatın çemberinden geçmesem diyecem haklısınız siyanür nerde. Bi çık demeycek kadat kerpiç evimiz vardı bir de anama kömür verdler. 3 ayda bir de 150 tl. Hadtalığı için yeşiljart olsa da ilçeye gidecek paramız olmazdı. Ama vazgeçmedik kimseye de küsmedik çabaladık düşsekte hep yolda olduk bırakın devlete millete sövmeyi hayatla mücadele kazanmamışınız. 3 saatlik uykyla fabrijaya gittik. bir yandan okuduk sırayla. şimdi yeni asagari bir işe girdik ama bugünümüze hamd olsun ayağımızı yotganımıza göre uzatıyoruz kimseye eyvallah etmiyoruz o günlerimiz kan yedik irin içtik sabr ettik çok acılar çektik çok bapıra bapıra ağladım bazen tarlalarda baxen kimsenin olmadığı camilerde bağıra bağıra anlattım ağladım ama hep inandım inanç giderse herşey gider o inançta oturduğun yerde gelmiyor çaba azim ve ne olursa Hakk a teslim olup yola devam etmekle elbet geliyor. Ve şunu bildim ki eğer ben inanmamış her üzüntüde Hakk a sığınmmaış olsaydım intihar etmek ve canımızı yakanlardan intikma alıp katil olmak için her sebebim mevcuttu. Şükğr ki Rabbim i buldum ve bugün tüm acılarımıza rağmen ayakta duruyorsak sebebi inancımızdır yoksa yaşamak her çağda zor.

3 gün önce
İzzet Kaan Yüksel
İzzet Kaan Yüksel

Hep bu inanç ve şükretme nedeniyle ülke sefalete yuvarlanıyor. Ülkeyi sefalete sürükleyenlere ses çıkarmadan şükretmek ne kadar sürecek, ebediyyen mi?

3 gün önce
Ahmet Çukur
Ahmet Çukur

An itibariyle geldiğimiz nokta mudur.Yoksulluktan intihar eden 4 can.Kalkınıyoruz diyen siyasetçiler nerede ? Bu insanlar kalkınmayı görebiliyor mu acaba ?

3 gün önce
Onur Yazıcı
Onur Yazıcı

Lütfen rica ediyorum kimse niye bu İnsanlar öldü bu bu yüzünden demesin bunları biz yapıyoruz kendimiz başımıza bunları getiriyoruz kimse başkalarını suçlamasın birisini suçlayacaksan git aynaya bak bu ülke senlen yönetiliyor...

3 gün önce
D ee
D ee

Ben size seve seve yardim ederdim, elimi deydiği kadar, wallah içime diyorum keşke bana söyleseydiniz ama insan nerden bilecek ki kime yardim sorucani. Ve gurur vardı bu işte yanı yardim etmeye çok zor malesef bizim gibi gururlu insanlara, bu dunyayi kalmam tek sebebim annem ve ablam gerisi boş ya, Wallah içim gitti. Mekanları cennet olsun, Amin....!

4 gün önce
İgor S
İgor S

Paracıklar Suriyelilere verilmeseydi de yandaşlara yedirilirdi!

4 gün önce
İgor S
İgor S

Seçim öncesi o toplanan mahalle muhtarlarına bir emir verilse mahalledeki yoksul ve işsizler tespit edilmişti şimdiye kadar! Ama o muhtarlar halkı bölmek ve seçimi kazanmak için toplanıyordu!

4 gün önce
İgor S
İgor S

Vicdan duygusu olmayan, bencil ve kindar politikacıların eseri bu!

4 gün önce
İgor S
İgor S

Siz gece gündüz “O Ses Türkiye” izlemeye devam edin!

4 gün önce
İgor S
İgor S

İnsanlarımızı bu hale getirenlerin burnundan fitil fitil gelsin inşallah! Cumhuriyeti kuran büyüklerimizin hedefi bu değildi! Herkes aynaya baksın! Çanakkale’de savaşan atalarımıza layık olabildik mi?!

4 gün önce
Lente Zomer
Lente Zomer

Akp Allah bin kere Allah belani versin sen saraylarda seylerini yaglayarak yasa!!!!!!!!!!

4 gün önce
Şule K
Şule K

Bu ne şimdi TR kötuluyorlar dünyanin heryerinde zorluk var ben kendim hollandada yaşiyorum burdada okadar borç olsa devlet yardim etmez anca kendi akrabalarin tanidiklarin yardim eder. ALLAH maddi yonden imtihan etdirmesin gerçekten çok zor birşey.

4 gün önce
İzzet Kaan Yüksel
İzzet Kaan Yüksel

Evet, Hollanda'da hayat daha kötü. Duyduğuma göre gurbetçiler bir kuru ekmek için götlerini siktiriyorlarmış. Allah yardımcınız olsun.

3 gün önce
Sena KURT
Sena KURT

Devlet yardım değil iş versin insanlara. Kimseyi dilenci gibi hissettirmesin. "Bu memlekette onurlu insanlar ölmeye mahkum." mu olmak zorunda? Şimdi bu yitip giden canların hesabını kim verecek?

4 gün önce
kemal atatürk
kemal atatürk

LA CD PAPEL izlemeye gerek yok, akp mitingleri izleyin, bunlar daha professyonel..

4 gün önce
Centurion 61
Centurion 61

Peki dayi hakkini helal ediyormusun?

4 gün önce
Hasan Özcan
Hasan Özcan

Serpil hanım suratına harcadığının yarısını kızlarımıza harcasa belki kurtulurdu

4 gün önce
Renat Qasimov
Renat Qasimov

Bi shey anlamiram kimdense yardim. İsteseydiler etmeyecekmidiler tv chixa bilirdiler meselen dukkanchi dayiya deye bilirdiler haralarasa bildirsin yada whatsap xetti var ordan kimlerlese elage saxlayib yardim ala bilirdiler.her kes instagram facebok ishledir bir video cekib onlari taniyan yardim isteye bilirdi bazen devletden chox etrafdakilarinda lageyidsizlikden bash verir bunlar

4 gün önce
Eda Ozkan
Eda Ozkan

Yani ben bu durum altinda sadece yoksulluk, parasızlık olduğunu düşünmüyorum. Elbette tetiklemiştir. Ama cok farkli nedenler olabilir. Psikolojik durumları tam olarak nasildi bilmiyoruz.

4 gün önce
Alp Yakup
Alp Yakup

İnsanlar bunalıma girmiş canına kıyıyor hala herşeye zam yapıyorlar ALLAH yedirmez garibanın parasını!!!

4 gün önce
aslan kartel
aslan kartel

İş yok sefalet var fakirlik tavan yapmış insanlar açlıktan ölüyorlar kimin omurunda bahçeli tayyip ejder meyvası yemeye devam durmak yok intihara devam taŕım yokolmuş hayvancılık| ölmüş çifci tamamen çükmüş batı bizi kıskanıyor eğitim sistemi çükmüş ithalat durmak yola devam yola devam koyunlar

4 gün önce
Neegiz Cengiz
Neegiz Cengiz

Yazık degilmi

4 gün önce
Bjdjdn My cc nylon
Bjdjdn My cc nylon

Yarim almadilarsa gurur yapip ta bunda devlet in ne sucu var aglamayan cocuga Mama verilirmi

4 gün önce
Tam Kushati
Tam Kushati

a haber: büyük komplo. Zübükzadenin rabia işaretine çamur atmak içun 4 kardeş... Dış iç mihraplar ...ekonomi yükselişte. Abd avrupa bizi kıskanıyo...

4 gün önce
Brook Yil
Brook Yil

Aslında manyaklaşan bu toplum için bence sansar selim (kemal sunal filmi) modelinin bir an önce hükümet tarafından gündeme alınması lazım. Bu şekilde siyanür vs. gibi kendi kendine intihar yerine hükümetin öğretmen, öğretim üyesi, sivil memurla ve bebekle doldurduğu, yerlerine de hapishanelerden saldığı çok değerli çocuk tecavüzcüsü, katil ve eş bıçaklayıcılarının sansar selim olarak bu alanda istihdihdam edilmesi gerekli. Arayacaklar sansar selimi abi biz 4 kişiyiz bizi hisettirmeden yok et. iş bitecek. siyanürü bunlar temin edecek. bomba mı bıçak mı siyanür mü? diyecekler vb. gibi Böylece çocuk teccavüzcüsü AKP milislerinin istediği bir model olur işte

4 gün önce
ftma pltdmr
ftma pltdmr

artık öyle bir duruma geldikki ölmeden haber olamiyoruz malesef yada ölmeden sesimizi duyuramiyoruz . Allah ailesine sabir versin .

4 gün önce
murat ünsal
murat ünsal

Bu ülkede bu gözü doymaz hükümet varken daha cok insan intihar eder. Ulan işsiz adama genel sağlık sigortası yapıp borça sokuyo herşeye zam üstüne zam yeter artık yeter

4 gün önce
Yusuf Okutan
Yusuf Okutan

Sahtekara sorsan dış mihrakların işidir ,batı bizi kıskanıyor IMF ye borç para vermiştik ne oldu. Falcao haftalarca gündemde kaldı ama bu zavallılar öldüğüyle kaldı

4 gün önce
Arzu Çelik
Arzu Çelik

Bu ülkede insanı da aç hayvanı da hayatı bu duruma sokanlar hastalıkla aç kalsınlar yiyip içemesinler rabbim yedirmesin ne kedisi ne de soyuna sopuna

5 gün önce
Cagri Shn
Cagri Shn

Benim gibi niceleri var asgari ücrete çalışan suriler bizden yüksek maaş alıyor üstelik yardım falan fistan olsun ama bizim sigortamız var değil mi emekli olmak için zar zor emekli olursun hoş oda imkansız en fazla 5 sene daha yaşarsın yazık

5 gün önce
Ayhan Erden
Ayhan Erden

Nasıl bir dert ki bu sizi sürükledi intihara,düşünün artık yaşama umudun kalmıyo bu dünyada,sebep ekonomik koşullar,değer miydi buna ya😥 bunun sizce vebali kimedir ya da varmıdır bazen soruyorum kendime,millet olarak bir şey yapabilirmiydik ya da en önemlisi devlet olarak .Allah günahlarını affetsin ve borcu olan da helal eder inşallah

5 gün önce
Oguz Ozturk
Oguz Ozturk

Suriyeliler bile is bulup calisirken bu insanlarin olumunu siyasete baglamak dusundurucu milyonlarca veresiye defderi kabarik insan var istanbulda hic biri intihar etmiyo

5 gün önce
ULUDAĞ YATAKLARI bursa
ULUDAĞ YATAKLARI bursa

vay kardeşim benim

5 gün önce
Pınar E.
Pınar E.

ne kadar üzucu kelime bulamadim

5 gün önce
dünya fani
dünya fani

Ev sahiplerine dil uzatan hic yok. Ev sahipleri haddi aştı ınsallh hükümet ev kiralarını kendi belirler . Avrupada böyle. Milleti faize surukleyen ev sahipleri. Millet her ay bir deste para vermekten yoruldu ev sahiplerine. Sanki kiracı duvarları alıp götürecek . Faizden beter oldu ev kiraları.

5 gün önce
dünya fani
dünya fani

Kardeşe değil keşke devlete sığınsaydılar. Herkeze ders olsun bu olay . Ayni evi paylaşmayın bir yaştan sonra bence . Kardeşte olsa güven yok. Aklı sıra iyilik yaptı. Fransada bir doktor yıllarca hastaları iğneyle öldürmüş. Mahkemede onlarn acı çekmemesi icin bunu yaptım demiş . Merhametten dolayı yaptığı için ceza az almış. Gevur kafası böyle. Allah bu millete akıl fikir iman versin. ALLAH devletimizi başımızdan eksik etmesin.🤲🤲🤲🤲

5 gün önce
dünya fani
dünya fani

Aglamayana kim ne versin. Turkiyede komsuluklar bitti bir yoğurt mayası bile isteyemiyorsun. Adam benden birşey ister korkusuyla merdivende asansörde selam vermiyor.. Fakiri sevmez bizim milletimiz. Zengine itibar eder . Yine derdi olan devlete baş vursun. Komşuya değil. Ahirette ilk komşu hakkindan sorulacak. 'Komşusu açken tok yatan bizden değildir ' hz Muhammed sav.

5 gün önce
salih arslan
salih arslan

Arap seviciler izleyin bunu

5 gün önce
Gökhan YARDIMCI
Gökhan YARDIMCI

Bu siyanür nerde satılıyor? Nerde bulabilirim ?

5 gün önce
fero
fero

Bbc olmasa haberimiz.olmazdi.hesaplarini kim verecek ölume mahkum edilen bu onurlu .insanlarin.uzuldum😔😥

5 gün önce
Güneşle Pratik Hayat
Güneşle Pratik Hayat

Ülkemin güzel ve onurlu insanlarının acı dolu sonları yazık çook yazık😔😢

5 gün önce
İzzet Kaan Yüksel
İzzet Kaan Yüksel

Bakırköy'de bir aile daha siyanürle intihar etmiş.

6 gün önce
black carraro
black carraro

Devlet gss ile vatandası sömürmeye devam ediyor 5 milyon du şimdi 8 milyon vatandaş gss ödiyemiyor devlet kafasına estiğini yaparsa daha neler görecez kim bilir İşsiz bir vatandaş nasıl ödicek hiç düşünen yok walla ülke kötüye gidiyor kim ne derse desin ayrica beğenilcek bi video da degil yani neticede 4 kardeş intihar etmiş

6 gün önce
aslan Aslan
aslan Aslan

kaşıyorsun BBC. ve kaşınıyorsun amacin belli. Dunyada intihar vakalarini araştır bakim turkiye kacinci sirada. Bu ülkeyi yikamiyacaksiniz. bölemiyeceksiniz

6 gün önce
Resul Arslan
Resul Arslan

Yuh olsun valla

6 gün önce
Resul Arslan
Resul Arslan

Insanlik bitmis demekki

6 gün önce
gökhan korkmaz
gökhan korkmaz

Bakkalın Amaç ne onu anlamadım birisi parayı versin diye mi bekliyorsun da konuşuyorsun dürzü. Allah rahmet eylesin iyi insanlardır müşterimiz di tanıyorduk hakkımız helal olsun de geç ölmüş gitmiş defter gösteriyor

6 gün önce

Sonraki

Yasa Dışı: Bahis

12:40

Yasa Dışı: Bahis

BBC News Türkçe

görünümler 54

Ahmet Türk: 1970'lerden bugüne bir Kürt siyasetçi

24:00

TikTok'un İki Yüzü

20:58

TikTok'un İki Yüzü

BBC News Türkçe

görünümler 286

MacBook Pro 16 Unboxing - Time To Switch Back?

10:53

MacBook Pro 16 Unboxing - Time To Switch Back?

Unbox Therapy

görünümler 1 600 169

Rabia Naz'a ne oldu: 3 senaryo

1:14

Rabia Naz'a ne oldu: 3 senaryo

BBC News Türkçe

görünümler 18

28 Şubat'ta ne yaşandı?

15:28

28 Şubat'ta ne yaşandı?

BBC News Türkçe

görünümler 161

ABD ve İran neden birbirine düşman?

5:18

ABD ve İran neden birbirine düşman?

BBC News Türkçe

görünümler 40

Mazbata 2.0

9:28

Mazbata 2.0

BBC News Türkçe

görünümler 728

Türkiye'de Medya: Gizlenen Gerçekler - BBC TÜRKÇE

26:25

ARŞİV ODASI: Yılmaz Güney, 1988 - BBC TÜRKÇE

9:42

ARŞİV ODASI: Yılmaz Güney, 1988 - BBC TÜRKÇE

BBC News Türkçe

görünümler 259

İngiliz istihbarat belgelerinde Mustafa Kemal

17:53

İngiliz istihbarat belgelerinde Mustafa Kemal

BBC News Türkçe

görünümler 259

Mücadele: Kadına Karşı Şiddet 1. Bölüm

13:19

Mücadele: Kadına Karşı Şiddet 1. Bölüm

BBC News Türkçe

görünümler 24

Başakşehir: 'Beyaz muhafazakârlar' ve siyaset

21:10

Başakşehir: 'Beyaz muhafazakârlar' ve siyaset

BBC News Türkçe

görünümler 302

Cizre'deki bodrumlarda ne yaşandı? - BBC TÜRKÇE

5:43

Cizre'deki bodrumlarda ne yaşandı? - BBC TÜRKÇE

BBC News Türkçe

görünümler 202

Kaz Dağları yöresinde ne oluyor?

18:55

Kaz Dağları yöresinde ne oluyor?

BBC News Türkçe

görünümler 350

BALTA ile SPREY BOYA Parçalamak!

12:03

BALTA ile SPREY BOYA Parçalamak!

Mendebur Lemur

görünümler 170 423

DOLAR İLE İLGİLİ ŞOK TAHMİN !

10:14

DOLAR İLE İLGİLİ ŞOK TAHMİN !

KIDEMLİ ANALİST

görünümler 30 957

Kuruluş Osman 2. Bölüm Fragmanı

0:56

Kuruluş Osman 2. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman

görünümler 317 180

Ramiz Karaeski Cengiz'e Ayar Veriyor!

10:01

Ramiz Karaeski Cengiz'e Ayar Veriyor!

Ezel

görünümler 406 433

Borcunda Boğulan Dünya

10:07

Borcunda Boğulan Dünya

ATİLLA YEŞİLADA

görünümler 31 529

NEYMARIN OĞLU NEDEN HİÇ FUTBOL OYNAMIYOR?

5:08

NEYMARIN OĞLU NEDEN HİÇ FUTBOL OYNAMIYOR?

Mertcan Karadeniz

görünümler 51 840