No video

Eski Hızır geri döner... - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. Bölüm

 • katma 7 aylar önce

  atvatv

  Süre: 10:24

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. Bölüm Özeti:
  Çakırbeyli hanesinin içinde saklanan büyük sır çok fazla gizli kalamamış, nihayet Hızır’ın kulağına da ulaşmıştır. Enişte’den duyduklarından sonra soluğu Doktor Derya’nın yanında alan Hızır, tabii ki en sevdiği insanın ölüme doğru gitmesine göz yummayacaktır. Meryem’i çocuk sevdasından vazgeçirmek için derhal harekete geçer. Karısını yaşatmak için kurduğu oyunlar kendinden nefret etmesine sebep olacaksa da yapılması gereken neyse onu yapacaktır.
  Ekrem ve Reşit ortaklığında birlikte yapılan planlar için düşünceden eyleme geçme zamanı gelmiştir. Düşmanını çok iyi tanıyan Ekrem, hevesli davranmaktansa temkinli gitmenin gerekliliğinin bilincindedir. Bu ortaklığın sonuçlarını hesap eden Çakırbeyliler de, gelecek tehlikelere karşı bir an önce önlem almak gerektiğini bilirler.
  Masada bitmek tükenmek bilmeyen bu düşmanlıkların Ünal Kaplan’ın oyunu olduğunu düşünen Yaşar, baş düşmanını ilan eder. Hakkı’nın ölüm emrinden habersiz olan Ünal’ın buna karşılık Hızır’a sergilediği tavır da bu ihtimali kuvvetlendirir.

  atv Resmi TRfilms Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/dmrDLN
  facebook.com/atv
  twitter.com/atvcomtr
  instagram.com/atvturkiye/
  plus.google.com/112209224205756784214/posts

  atv  dizi  türkiye  turkey  program  tv  eşkiya dünyaya hükümdar olmaz  eskiya dunyaya hukumdar olmaz  eşkıya dünyaya hükümdar olmaz  edho  eskiya dünyaya  atv eşkiya dünyaya hükümdar olmaz  hızır çakırbeyli  eşkıya ilyas  مسلسل قطاع الطرق  قاطع طريق  edho 100  100. bölüm  eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 100  

Narda Cesur.yilmaz
Narda Cesur.yilmaz

Eski hızır derken 🙄🙄🙄🙄

7 aylar önce

Sonraki