Dolar için önemli uyarı! Tüm tahminler değişecek!

Albert Eskenazy
Albert Eskenazy

Size kötü kelimeler kullanarak saldıran arkadaşlarla hemfikir değilim. Tenkit her zaman mümkün, diyalog lisanımız düzgün bir seviyede kaldığı sürece. Ama para kuru ve borsaları tahmin etmekten zor birşey yok. Konuşmalarınızda bu noktayı sık sık vurgularsanız çok iyi olur. Sizi dinleyenlerin arasında geliri veya ellerindeki paranın Euro olanları herhalde çoktur. Euro faizleri %0 ve - Japonya gibi - önümüzdeki 10 sene bile %0’da kalabilir (Japonya en az 10 senedir % eksi 0,1.) Bu kapsam içerisinde TL Euro‘ya nazaran düşmeye devam edebilir diye düşünüyorum.

3 gün önce
kenan öztürk
kenan öztürk

FED'in faiz düşüreceği konusunda duyumlarınız mı var?S400 konusu belirsiz diyorsunuz,ama yetkili kişiler bu işin bittiğini söylüyorlar.

3 gün önce
umit altay
umit altay

binlerce dolar uçacak videosu çektikten sonra dolar yükselmez diyorsun. Ama bundan sonra dolar uçacak şeklinde tek bir video çekersen senin çükunu kopartmak isteriz haberin olsun...milletle dalga geçme

4 gün önce
Ercan Sahin
Ercan Sahin

Türkiye’nin bu durumunda döviz değerlerinin düşmesi mümkün değil. ABD de enflasyon %2, %3. Türkiye’de %20. Bu bile doların % 18artması demektir. Başka bir olasılık mümkün değil.

4 gün önce
Murat Arkan
Murat Arkan

Ya kasırga geliyor diye diye kırdın kendini ne oldu şimdi yaa :)) bi söylediğinde tutsun dişimi kırcam

4 gün önce
hayat kısa
hayat kısa

Kıvırrrrrr ...

4 gün önce
DAN RUBEWN
DAN RUBEWN

Ben bu kadar boş konuşan tutarsız analiz yapan biri görmedim. Arkadaşlar bu market makerlarin tuzağına düşmeyin bunlar için kaybeden müşteri en iyi musteridir. Fiyatı spot piyasaya bildirmiyorlar emirleri tutuyorlar gecikmeli yansitip milleti stop ediyorlar. Laf ebeleridir biz tuzakcidirlar.hep kendileri kazanır. Siz oturun teknik analiz yapın alım satım pozisyonlarında kimlerin vampir gibi beklediğini görebileceğiniz volume profile ve footprint analiz kullanın. Bilgi almak isteyene bedava bilgi verilir. Sinyalcilerden uzak durun. Sabırlı olun küçük kar al çık yapın piyasada her zaman fırsat vardır. İlla usd/try yapcaksiniz diye bişi yok bi dünya enstrüman var. Oturun deli gibi çalışın izleyin öğrenin. Markette hep ekmek var. www.ninjatrader.com www.volfix.net www.multicharts.com Beyin bedava ilk bi kasar ama sonra acilirsiniz. Çalışın çalışın çalışın bu zibidi kan emicilere prim yaptırmayın bunlar dönektir. Çünkü seni avlamak isterler. Sevgiyle kalın. Bol kazançlar. skpye: miraclerealestate

5 gün önce
sarıkır sarıkır
sarıkır sarıkır

kanalı kapatmalısınız bir yerden para karşılığı konuştuğuğunuz ortaya çıktı

5 gün önce
savaş boz
savaş boz

Dolar döviz girişi ile düşer.boş boş konuşma.

6 gün önce
Serdar Fb
Serdar Fb

Yazık gerçekten her yerde algı

6 gün önce
Erçin Ulusoy
Erçin Ulusoy

Gecen bi düğün konvoyundan 10 dolar toplamıştım , yarın gidip bozdurim bari 😂😂😂😂😂😂😂😂

6 gün önce
ismail karateke
ismail karateke

Her çıkışın bir inişi vardır her inişinde çıkışı dolar bir paradır yatırım değil

6 gün önce
Part Time
Part Time

Hayır bu dolar zihniyeti neden var dolar çıkınca euro da çıkıyor altında çıkıyor neden dolar arkadaş git altın al devlet dolar alma dedikçe neden bu dolara bir sevda başladı nasıl bir zihniyet devletini bir insan düşünmez mi

6 gün önce
franticis
franticis

Devrim Bey, epeydir takip ediyorum. Yatırımlarımda etkiniz oldu, güvendim açıkçası. Epey zarardayız. Üzücü olansa bayağı bir tutarsızlık başladı yorumlarınızda. Hani kaba tabirle kıvırmaya başladınız denebilir. Size uyanların (siz derken bir iki çok bilmiş ekonomist daha var) kayıplarının vebalini kim öder acaba... Kendine ay sonu lazım olacak üç kuruşunu, biraz kazanırım diye dolara yatırıp ay sonunda elindekinden de olanlar ne yapsın? 6.20 lerde uçup kaçtı tüm saygıdeğer yorumcularımız, şimdi anlattığınız olasılıklar o zaman yoktu şimdi mi çıktı?

6 gün önce
Part Time
Part Time

İnşallah dolar düşerde şu satılmış köpeklerin elindeki dolarlar patlar devlet düşmanları hainler

6 gün önce
Abbas Kandemir
Abbas Kandemir

Türkiyeyi tarlamı sanıyorsunuz, yandı bitti, battı nedir mq. Abd ile savaşıyoruz, 3 dünya savaşı gerçekleşirse, abd ve ya rusya, çin ikilisinden biri kaybedecektir. Önemli olan hangi tarafta durmalıyız. Rusya bize s400 vererek ülkemizi koruyor. Abd çete kurup üstümüze çökmeye, ülkemizi yanlızlaştırmak ve kendine mahkum etmek istiyor. Mısır, arabistan bir yanda türkiye, iran bir safhada. Eğer türkiye ve ya iran düşerse ortadoğu düşer. Sadece bir kanımızı dökemiyorlar. Ülkemiz bu oyunlara dur dedi ve dik durdu,kanlı ellerle boğuşuyoruz. Bizim vazifemiz ve ülkemiz bu ümmetin başında keskin kılıç gibi durmalı. Bu savaş bitmeden, parayla pulla kandırmayın kendinizi. Asıl mutluluk kendini evinde ve güvende hissetmek, huzurlu hissetmek değilmidir. Devletimiz yakın gelecekte kuralık, iklim değişiklerine uğrucağını bildiği için yıllardır baraj projesi yapıyor ki 60 sene daha bu millet susuzluk çekmesin bol bol nimetlerden faylandınsın, topraklar bereketlensin diye uğraşıyor. Devlete Düşmancılık kardeşliğimize, birliğimize yakışmaz.

6 gün önce
mehmet sirin gunes
mehmet sirin gunes

bunların önün kim kemik tarsa ona göre konuşuyorlar

6 gün önce
İlhan Çatal
İlhan Çatal

He he öyledir. Dolar gerçek enflasyonun altında hiçbir zaman kalmamıştır. Doların artışını engellemek istiyorsak yol basit kendi yiyeceğini kendin üret kendi sanayini kur ve yeterli hale getir. Turkiyede hangisi var hiçbiri. Allah sonumuzu hayır etsin

7 gün önce
ahmet arslan
ahmet arslan

Hocam dolar düşme trendine geçince dolar dip yapacak diyorsunuz dolar yükselme trendine girince dolar 10 12 olabilir diyorsunuz. Şahsen bir çok ekonomiciye abone olduğum gibi size de aboneyim bazen açıyorum videolarınızı ama ciddiye almıyorum. Daha çalışmanız lazım.

7 gün önce
Ochsenschwanzsuppe 19
Ochsenschwanzsuppe 19

Ne oldu, damat beyin safına mı geçtin yoksa !?

7 gün önce
Ochsenschwanzsuppe 19
Ochsenschwanzsuppe 19

Ekonomi pozitif bilim değildir; bu nedenle büyük lokma ye, büyük laf söyleme ! İzleyici sayın Türk lirasının değeri gibi çakılırsa da, şaşırma !

7 gün önce
Sezgin Bayrak
Sezgin Bayrak

Faiz indirmez de çıkarmaz da bence merkez bankası

7 gün önce
StrategyMasterSSF
StrategyMasterSSF

Kısa vadede dolar sabit kalır veya hafif düşer. 5.50nin altını inmesi süpriz olur. FED 50 baz puan faiz indirimine giderse dolar 5.50 altına inebilir. Ancak 31 temmuzdan sonra ağustos eylül dönemi ile beraber CAATSA yaptırımlarının gündeme gelmesiyle dolar hızlı şekilde yükselecek. Bizim S-400den vazgeçme gibi bir durumumuz yok. ABDnin de savunma bakanlığı vasıtası ile artık yazıya döktüğü yaptırımlardan cayma gibi bir durumu yok. Yatırımcı için burada ciddi fırsat var. Düşükten al pahalıya sat prensibi ile FED faiz indirimi ile beraber düşecek dolara yatırım yapılarak ağustos eylül dönemindeki artıştan ciddi oranda kar edilebilir.

7 gün önce
E T
E T

abi sen hayirdir? arkaplanda degismis . kacirmadilar dimi seni :-)

7 gün önce
Vahide Gençer
Vahide Gençer

No dolarr, no panik 🙃

7 gün önce
gags gogs
gags gogs

MB faiz düşürecek

7 gün önce
MUSTAFA KEMAL GÜLMEZ
MUSTAFA KEMAL GÜLMEZ

Teşekkürler hocam 😊

8 gün önce
unoq Kono
unoq Kono

Abi camii mi orası?

8 gün önce
İmamoğlu Torunu
İmamoğlu Torunu

Gidin tarihe bakin! Dolar TL karsisinda hic bir zaman deger kaybetmedi! HIC BIR ZAMAN ! 100 Senedir! Bu Adami dinlemeyin! 1 Eski Türk Lirasi oldu 2 Milyon Eski Türk Lirasi (1923-2002) ! 2 Yeni Türk Lirasi oldu 6 Yeni Türk Lirasi (2002-2019) ! DÜSÜS Görüyormusunuz? HAYIR ! Ben Almanyada Ekonomi Mühendisiyim! Bos Konusma!

8 gün önce
Part Time
Part Time

Bende Türküm TÜRKİYEDE YAŞIYORUM DOLARA KARŞIDA DÜŞMANIM ÇÜNKÜ DEVLET DOLAR ALMA DİYOR YARIN DEVLET SAVAŞ VAR DEYİNCE ORDAN GEL YARDIM ET SANA İHTİYACIMIZ VAR SAYIN MÜHENDİSİM

6 gün önce
nuri öner
nuri öner

Dediğin doğruda o iş öyle olmuyor işte 1923 de ihracat rakamlarınıda yaz ithalatıda yaz insanlar açlık sefalet içindeydi yapma etme eskiyle şimdiyi kıyas bile yapamazsın cahil olma biraz düşün

6 gün önce
MMTTRN
MMTTRN

İmamoğlu Torunu amsterdamdan selam olsun senin gibi akilli adama

7 gün önce
DuaÖğren,Dua Oku
DuaÖğren,Dua Oku

Fed faiz indirmeyecek rahat olun.

8 gün önce
Feyzi Değirmenci
Feyzi Değirmenci

Kusursuz fırtına ne oldu sn yorumcu, şimdide ambargo çatsaa S400 haziran temmuz blaa blaaa... Hiç Bişey olduğu yok... Kaç aydır felaket senaryoları, ne oldu?

8 gün önce
Syndicate Ratoshi
Syndicate Ratoshi

DOLAR (sert) düşmez, en kötü ihtimal yan yan seyire devam eder. Tabiki 3.5TL lerden 6TL'ye gelen Dolar'i 5.7TL'lerde düşüyor, batıyor diyenlerin akli dengesinden şüphe duyarım. Ekonomideki direklerin tek ayakta kalan suan turizm, oda antalya'da yani akdeniz. Bir savaş gemisinin bir torpido atmasıyla oda biter. Dolar yıl sonuna 8degil, 10TL olmasın diye dua etmenin tam zamanı. Bunda hükümetinde pek bir sucu yok, eğer birisi seninle tartışacaksa, onu bunu öne sürerek tartisir. Suanda ABD ve fransa, ingiltere, italya, yunanistan, suudiler, mısır ve unuttuğum bir kaç ülke kafayı bize takmış durumda. Çünkü büyürsek ilk bu ülkelerin söz hakimeyiti ve pastadan payları daralacak, büyüme hedefleri çöp olacak. yani yola devam, sadece kemerlerimizi biraz daha sikacagiz gibi görünüyor.

8 gün önce
Necdet Adanalı
Necdet Adanalı

Üstad, ne oldu da bugüne kadar söylediklerinizin 180 derece zıttını söylüyorsunuz şimdi. Bu hiç olmadı gerçekten

8 gün önce
Wyatt Earp
Wyatt Earp

Aman dolar ben de kalsın.Gecmiste aklıma Yiğit bulut geldi.RTE ye yaranacagim diye milletin dolarlarını bozdurttupta milleti ne zarara uğrattı

8 gün önce
Alpyusuf Mehmet
Alpyusuf Mehmet

İyide kardeşim bu dolar niçin düşüyor. Akp li hırsızlar çok ciddi EKONOMİK ve siyasi felaketin dibine inmeleri gerekirdi. Üretim yok işsizlik yükseldi. Dış ve iç siyaset felç oldu.

8 gün önce
Onur Kucuk
Onur Kucuk

Sabah itibariyle Amerika F35 pilotlarımızın eğitimini durdurdu. Bunu da değerlendirmek gerekir.

8 gün önce
Firgan özden
Firgan özden

Ne MB ne de FED oynamaycak. S400 ler ise başa bela. Ekonomi boktan.

8 gün önce
Cuneyt Durna
Cuneyt Durna

Bütün bu anlattiklariniz daha önce yokmuydu ? Yahu neye kime hizmet ettiğiniz belli değil en son ki bir kaç video nuzu oturup seyredin saygılar ..

8 gün önce
Ugur Kaya
Ugur Kaya

Merkez bankasın 2019 yılı sonu usd kuru kaç? Öyle bir yayın yapmışsınız ki sanki usd 3 e düşecek. Takipçilerinizi paniğe sürükleyecek zarar ettirecek ucu açık yorum yapmanız biraz tuhaf olmuş. Güçlü ekonomilerde zengin ülkelerde doların zayıf olması normal. Maşallah bizde aynı sepetteyiz sanırım. Ya seçimde İmamoğlu kazanır AKP den 34 vekil ayrılır yeni parti kurar birde erken seçim kararı alınırsa ne olur?

8 gün önce
Metin özrek
Metin özrek

Deprem öncesi hasar azaltma çalışmaları (ytd)

8 gün önce
Zafer Oterbulbul
Zafer Oterbulbul

burası Türkiye. her an her şey olabilir. hiç bir sebep yokken veya bir çok sebep olmasına rağmen usd 4 te olur 14 te? para silahtır ama siyaset tetiği ne zaman çekeceğini bilmektir.

8 gün önce
Ali Uzel
Ali Uzel

1) 180 milyar $ kısa vadeli borç nasıl ödenecek? Hazina tamtakır. 2) Dolar düştükçe bireyler ve döviz açığı olan şirketler dolar almayacak mı? 3) S-400 konusunda fırıldak siyasal islamcılar yine dönerse bu sefer Rusya ile papaz olunur. Bunun sonuçları ne olacak? 4) Ekonomi de, toplumsal hayatta ne iyi gidiyor da iyimser olmak için nedenimiz olsun? 5) Siyasal islamcı hırsızların yemeye doyamadığı bir ortamda israf tepe noktasında. Borçlar nasıl ödencek? Bu sene 7 yi görürüz. Bir rahip 7,23 TL ise yukarıdakiler rahipten daha ağır çekmez mi? Suriye, Akdeniz vs yi de daha katmadık bile. Kısaca rezil bir tek adam yönetimi ile nereye kadar?

8 gün önce
Metin Köksal
Metin Köksal

olar 1 tl olacak :P

8 gün önce
Osman Tekin
Osman Tekin

VATANDAS 82.50...ENDEKSDE BORSA YA GIRMEYEN....94...ENDEKSEDE BORSA YA GIRMEZ....2001...VE 2008...KRİZİNDE SUTDEN AZI EPEY YANDI....

8 gün önce
Osman Tekin
Osman Tekin

HIC 23 HAZIRAN SECIMI KONUSMADINIZ....IMAMOGLU KAZANIRSA NE OLUR....ERKEN GENEL SECIM GUNDEME GELIRMI....BORSA DA ISE YABANCI YERLIYE MAL BOŞATMA DERDINDE YERLI ALSADA DOLARIDA AŞADAN ALIP KAÇMNA DERDINDELER....

8 gün önce
Fatih Arıcı
Fatih Arıcı

Gülüyorum. Dolar kuru düşer çıkar bu normalde gülmemin sebebi o değil.yurdum insanı diyorki caatsa dışında kuru yukarı çıkaracak sebep yok. Kuzey suriye meselesi mi çözüldü idlib ve mülteciler meselesi mi çözüldü doğu akdeniz meselesi mi çözüldü borç stoğu mu eridi. Enflasyon sorunu kalıcı olarak mı çözüldü ekonomiyi büyüttük mü??? Birde akıl vermiyor mu faize ve tahvile dönün diye. Yahu enflasyon altındaki faize para yatıranın aklı yok altın al daha mantıklı. Fed faiz indirse ne olacak dolar 5 liraya düşecek diyelim millet gene dolara geçecek bu işin en basta güvenle alakası var. Ülkenin erdoğan ve iktidarına güveni yok. İstanbul seçimleri fedin faiz kararından daha çok etkileyecek ülkeyi. Dolar kuruna endeksli güven bunalımı var ülkede ve biz hızla borç krizine doğru gidiyoruz

8 gün önce
Bilen EKMEN
Bilen EKMEN

Türkiye cumhuriyet MB değil !! Türkiye Cumhuriyeti MB

8 gün önce
Kemal Tuğrul
Kemal Tuğrul

Turkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'dır inanmiyorsaniz herhangi bir kağit türk parasına bakınız.

7 gün önce
Tamer Bülent Karali
Tamer Bülent Karali

Bilen EKMEN https://www.google.com.tr/amp/s/m.dunya.com/amp/kose-yazisi/niye-turkiye-cumhuriyeti-degil-de-turkiye-cumhuriyet-merkez-bankasi/21933

7 gün önce
Tamer Bülent Karali
Tamer Bülent Karali

Bilen EKMEN Türkiye Cumhuriyet MB. Araştırın

7 gün önce
Ali Sever
Ali Sever

Bilen bilmiyorsun Türkiye Cumhuriyet Merkez bankası

8 gün önce
rdm kl
rdm kl

Hımm ehgonomimiz çoh eyi demekki.

8 gün önce
Erdinc Isbilir
Erdinc Isbilir

Bu faizlere işler yürümez

8 gün önce
Kingdom of the Creed
Kingdom of the Creed

Aylardır dolar uçacak , kasırga geliyor diye diye millete dolar aldırdın şimdi dolar çakılacak diyorsun.

8 gün önce
serdar kıvanc
serdar kıvanc

o zaman dogu akdenize hiç karışmıcaz orda olası bir mudehale en az s-400 alımı kadar doları zıplatır gibime geliyor adamlar petrolü gözümüzün önünde hortumluyorlar

8 gün önce
abdullah karataş
abdullah karataş

S400 devlet politikası tayyibe kalsa çoktan iptal eder bu ülke güvenliği için önemli fedde faiz indirmez aksine artırır çünkü dünyada imha etmek için çok fazla dolar var buda parasal sıkışmayla olur.

8 gün önce
Hüsnü Bostan
Hüsnü Bostan

Ne kadar aldın

8 gün önce
Mehmet Baba
Mehmet Baba

Laba Laba Laba hep boş laf.

8 gün önce
Mehmet Akan
Mehmet Akan

Dolar çok düşecek herkes evini barkını sattı dolar aldı. Bu kadar dolar amerikalılarda yok

8 gün önce
Part Time
Part Time

Daha dur daha nelerin satacaklar dolar için Defolun gidin Amerikaya karşımızda savaşmak şerefsizler arıyoruz zaten içimizdeki Türkiye düşmanları gebertilmesi lazım

6 gün önce
serdar aldemir
serdar aldemir

Sana katılmıyorum.Dolar düşmez bence çünkü tl' ye güven yok

8 gün önce
hanzade yalcin
hanzade yalcin

6 20 den tersteyiz ne yapicaz

8 gün önce
ergün Soysal
ergün Soysal

beter olun

8 gün önce
Believe and Pray
Believe and Pray

Bütün videolarında milleti gazladın yaptırım yaptırım diye şimdi de 360° dönüş.... güvenilmez analist...👎🏻

8 gün önce
Believe and Pray
Believe and Pray

Bunları öngörmeniz gerekiyordu..

8 gün önce
gezgin- 3406
gezgin- 3406

Uzun süre sonra ilk defa iyi haberler duyuyorum.teşekkürler.

8 gün önce
Ugur Kaya
Ugur Kaya

gezgin- 3406 😂😂😂 inandın mı)))

7 gün önce
ibrahim çelik
ibrahim çelik

yav he he

8 gün önce
Esengül Ertenan
Esengül Ertenan

Ülkede para yok! Borç içindeyiz. Fakirleşiyoruz gittikçe dolar artar ne olursa olsun. Bunlara değinmiyorsunuz bittik!!

8 gün önce
tc. sym
tc. sym

Hocam diğer videolarını hatırlataraktan diyorum ki " anca bu kadar kıvırabilir bir insan" 😂😂 yandık bittik ak parti işi beceremiyo falan diyordun n oldu şimdi.

8 gün önce
Fuat Gokalp
Fuat Gokalp

Dolar inerken herkes inecek Dior çıkarken ateş aldı Dior. Belli yani bu dolar ya cikaacak ya da. İnecek şu bant kirilirsa aşağı şu bant kirilirsa yukarı. 😂

8 gün önce
Tell me that your love
Tell me that your love

Ben böyle çark görmedim. Ne oldu yükselecek diyordun? Ben sana söyleyeyim. Yükselecek. Sebebi de senin gibi kişiler. Ortada dolar yükselecek diye geziyordunuz milleti gazladınız. Simdi adamlar faiz geri cekip dolar ucuzlatacaklar ve insanlarin gozunde siz guvenilmez onlar guvenilir olacaklar. Sonra da cakacaklar yuksek kuru. Yukselecek canim. Dolar hic bir zaman düşmez. Hele ki üretimin olmadıği bir ülkede.

8 gün önce
Ali Karip
Ali Karip

Tahvilin faizin senin olsun Dolar bende kalsın...

8 gün önce
sertaç birtek
sertaç birtek

Bunun (FED faiz)kımler tarafından konuşuldugu söyleniyor,Senin tarafından söylenti ve karar mekanızması kişiler degil yorumcular oldugu göz önune alınırsa sendemi dedikoducu ve milleti yönlendirici yorumcumusun lütfen olaya yaklaşımındaki söylentiyi yapanlarıda açıklarsan vede olası indirim derken kendinlede ilgili düşünce tarzında bir açık olarak algılıyorum

8 gün önce
Aydin Alkan
Aydin Alkan

Amk cikicak cikicak diye yirttilar bakti lar cikmiyo simdi dusucek dusucek diye yirtiyolar.sanki ekonomimiz duzeldi hersey yoluna. Girdi.

8 gün önce
Yucel Yucel
Yucel Yucel

Fed de türkiyede Faiz oranlarını sabit tutacak bence 😏 ineceğini pek düşünmüyorum.

8 gün önce
Alpay gökalp
Alpay gökalp

anlattığınız gibi olamaz dolar gerilemesi manipülasyon gerçek ise doların yukarı seyretmesi olacak.türkiyenin cds çok yüksek dengelenen bir durum yok neden dolar geri gelsin.

8 gün önce
mehmet ali
mehmet ali

Ilk yaptırım geldi bizim plotlari sutlamislar herşeyi dışardan alırsan uretmezsen böyle olur onun bunun oyuncağı olursun

8 gün önce
ilberyiğit
ilberyiğit

Evren bey; Türkiye fed faizleri , s400,f 35,cds,mb faiz kararı, rusya s400 krizi( abd ile olmaz ise rusya ile olacak) Ekonomik sorunlarımızı ( iç ve dış borç) Kamu maliyesi erozyonu,ödemeler dengesi... Siz ytd diyorsunuz, ancak yönlendirme yapıyorsunuz. Türkiyenin sadece caatsa yaptırımları sorunu yok ki. Türkiyede yerleşikler dışında ne kamuda nede özel kesimde dolar var. Olmayan şey değerlidir. Abd 0.25 baz puan faiz düşürdü diye türkiye düzelecekse. Ne kolay iş. Seçimden sonra bizde faiz ‘de 400 baz düşersek ne olacak. Rusya doğalgazı keserse ne olacak. Doğu akdenizde iyice yalnız kalırsak ne olacak. Analitik düşünün kardeşim analitik Toplumsal sorumluluğunuz var. Daha ince ele sık doku.

8 gün önce
serkan ekinci
serkan ekinci

Abd s400 teknolojisini bizden alabilir mi? Rusya ya böyle bir kazık atarlar mı bizimkiler? Belki sadece bu şekilde izin verecek abd bu olaya?

8 gün önce
ahmet kadir kücükyenici
ahmet kadir kücükyenici

hem isviçre kronu ...hem isviçre frangı nasıl oluyor ya ...daha öncede aynı hatayı yaptınız...

8 gün önce
Ismaıl Ergun
Ismaıl Ergun

İsveç kronu ile CHF yi karıştırıyo .daha majör para birimlerini bilmiyor

5 gün önce
baha
baha

DOLAR DÜŞÜYOR ÇÜNKÜ ,İMAMOĞLU KAZANACAK,VE TURİSTTEN DOLAR GELİYOR AYRICA ALMANCILARDANDA DÖVİZ GELMEYE BAŞLADI .ŞİMDİLİK BİRAZ BÖYLE GİDER .

8 gün önce
Video Video
Video Video

Dolar max 5.40 a duser sonrasinda 6.80 lere gider ayrica sen 10 12 derken ben bunlari hesapliyordum. Dolar neden cok dusmez biliyormusun cunku ulkenin dolara ihtiyaci var her sey itgalatla oluyor ve sicak para getiren yatirimci artik gelmiyor. S400 lerin cozulecegini zaten piyasa suan fiyatliyor fiyatlarin icinde var tam cozulurse biraz daha duser. Fedi zaten fiyatladi. Secimlerden sonra artik gercek sorunumuz ekonomiye bakacagiz iste ozaman dolarin artmasini hukumet isteyecek. Cunku dolarin artmasi hukumetin isine yarar halk fakirlesirken devletin borcu azalir bu oranda tl basabilir. Sonuc olarak felaket tellali gibi cok artacak cok dusecek demek yerine mantikli noktalar verebilirsin

8 gün önce
Part Time
Part Time

Sende o sırada elindeki 3 kuruş dolarını satarsın çıkınca değil mi çok akıllısınız

6 gün önce
design52 desing52
design52 desing52

sadece s 400 yok. bakiniz rus rublesi endonezya rupisi benzer aksiyonlar var. haziran seçimi ve genel erken seçim

8 gün önce
Faruk Kaya
Faruk Kaya

senin elinde dolar mı varki olanda kaçırıp dişarı götürdü şemsiye girmiş acılmaz boşa uğraşma senin yaptığın şerefsizlik insanların elindeki üç kuruşluk parasını kandırıp elinden almak için cekmişsin bu video yu peki rusyadan hiç bahsetme din hani domates almayınca turist göndermeyince semin ekonomi ni sallayan rusya

8 gün önce
Mehmet Pamuk
Mehmet Pamuk

Düne kadar bittik diyodun. Hayırdır üretimmi arttı ihracatmı patladı petrol mu bulduk. Enflasyonmu düştü. Bu kadar dış borç nasıl ödencek bunların cevabını anlat. Algıyla dolar düşseydi çoktan düşerdi.

8 gün önce
İbrahim Arslan
İbrahim Arslan

Her gün ayrı bir telden çalmanın manasını anlayamadık? Yatırım danışmanlığı yaptığınız kişileri gerçekten merak ediyordum şuan ki pozisyonları nedir ve hangi fikrinize göre konum almışlar?

8 gün önce
Ahmet şamcı
Ahmet şamcı

Bu vidyoya reklam almak nedir ya😡

8 gün önce
2fast4u
2fast4u

Ulusal kanal olaya el atmis belli dolar dusmanligi hortlamis

8 gün önce
Tell me that your love
Tell me that your love

Göreceğiz seçimden sonra

8 gün önce
İBRAHİM CAN
İBRAHİM CAN

Yani hocam ters köşe olduk diyorsunuz.

8 gün önce
Huseyin Altintas
Huseyin Altintas

Elinde üç kuruş dolar olup dolar artsın duasına çıkan aptallar var!

8 gün önce
halil yendim
halil yendim

Reel faiz yokken ,465 milyar dolar borç varken ,ve borcu çevirecek kredi bulamazken bulsak bile tefeci faizi %7,5-8 ike dolara yatırım yapmak saçmalıktır😀😀😀😀😀😀 inanalım mı,yeme bizi😡

8 gün önce
yasin
yasin

Erken pes ettin reis

8 gün önce
ibrahim kolak
ibrahim kolak

TEŞEKKÜRLER SAYIN HOCAM.....

8 gün önce
selin şekerci
selin şekerci

Sen ve senin gibilerinin bildiği bir şey yoktur. Sizin bilgi ve verileriniz tıpkı meteoroloji işleri genel müdürlüğünden gelen yerel bilgi ve veriler gibidir ! Meteoroloji, iller için haftalık, on günlük, on beş günlük, aylık, üç aylık hava tahmin raporlarını sitelerine yüklüyorlar. Mesela İlk ve son baharlarda yarın için hava yağışlı göterir yarın olduğunda hava açık oluyor hemen hava açıktır diye güncelliyorlar. O kadarını kör bile görüp bilebilir. O kadar uzamanlığı sokaktaki kendi halinde olan bir insanda yabalir. Geçmiş videolarınıza bir bakın şimdiye kadar hangi öngürünüz tutmuş ki bundan sonraki öngörünüz de çıksın ki ? Olup bitenden sonra olan için herkes net bir şeyler söyleyebilir. İş ki olmadan önce olabilecekleri olanlardan yola çıkarak bilebilmektir. Vs vs vs dolar kuru bundan sonra da yükselmeye devam edecektir. Çünkü Türkiye finansal olarak göbekten Amerika'ya Avrupa'ya bağlı ve bağımlı bir ülkedir. Eti amerikanın kemiği ise avrupanın olan bir ülkede özgürlük, hayat ve canlılık olmaz.

8 gün önce
Mutu Kaar
Mutu Kaar

Gecelik %29 larla faiz veriliyor sen cikmissin Fed diyorsun. Dollar 12 olucak diyorum bende !!!!

8 gün önce
orcun gucum
orcun gucum

Sizin dediğiniz durum Türkiye ekonomisinin normalleşmesi durumunda söz konusu. Türkiye’yi hala gelişmekte olan ülkeler kategorisinde görüyorsanız en yakın gelişmekte olan ülke ile aramızda ki CDS in 4.5 kat oldugunu nasıl açıklayacaksanız ?. CDS sadece S400 mü ?. Doğu Akdeniz ne olacak ?. Suriye sınırı ?. PKK ile durum ?. Sanayi ve PMI in çakılması ?. Ayrıca FED in faiz düşürmesi için kesinlikle çok daha major bir durgunlugun yaşanıyor olması gerekli. Amerika da üretim ve sanayi kısmında yavaşlama olsa da tüketim ve tüketici tarafında hiçbir problem yok ki. Neye göre faiz düşürecek FED anlayamıyorum açıkçası.

8 gün önce
Uçan adam
Uçan adam

Resmen dolar alma diyor. Yatırım yapma diyor. Tavsiye niteliğinde konuşmuşsun. Bu konuşma bu dil sana ait değil!!!

8 gün önce
Part Time
Part Time

Sana mı ait peki devlet diyor dolar alma diye devleti dinledin mi de bu insana laf atıosun sen naptın devlet dolar alma deyince dolara koşmadınızmı

6 gün önce
enigma
enigma

seçimlere kadar kur fazla yükselmez kuru baskı altında tutarlar seçimlerden sonraher şey olabilir ne fed den nede mb faiz indirmesi beklemiyorum

8 gün önce
Nedim Burakci
Nedim Burakci

Kafadan guzel videolar iddiali analizler.hayat boyle iste simdi altaki yorumlari oku .ondan sonra kendine sor ne oldu ya diye,eyvallah bende bu hukumetin icraatlrini begenmiyorum.insallah istanbuluda ekrem bey alir,senin bilmedigin su ortadogu ve balkanlarin varlikli insanlarin parasi yani kara para istanbulda ufak bir ulknin butcesi kadar.gelen turist 45 milyon birakacagi para ibadullah.insan kacakciligi.uyudtucu,silah kacakciligindan giren para,ihracat 185 milyar dolar,yurt disinda kayitli kayitsiz 8 milyon insan bunlari her ay buraya ana.baba ,kardeslrrine gonderdigi para 1 milyar dolar kriz var ama cesme,bodrum,marmaris full,otobudte ucakta yer yok,vatandasin elinde 100 milysr uzerinde altin-bi o kadar doviz var,aha gariban sen ben adamlar trilyonluk arabayl drift cekiyor ,sana dedim amerika batar bu ulke batmaz,biz ne ambargolar gorduk,ecevit zamaninda ozamanda boyleydi,bu ulkede istense l yilda toparlnir,zirrate onem versin yeter,sen ve diger yorumcularin bu doneleri dikkate almadiginiz surece mahcup olirsunuz.bu ulke bu durumda dunyanin 20 ekonomik gucunden biri ise duzelse ne olur,neden istanbul anladinmi,paranin her rengi orda.

8 gün önce
Metin Akmansoy
Metin Akmansoy

Kaç gündür hadi diyorum söylemeyeyim ama en sonunda dayanamadım artık. Devrim kardeşim şu arkandaki pencere ve motife, rengine hasta oldum. Nasıl yaptırdın o pencereyi cidden mükemmel olmuş....

8 gün önce
Ahmet Eşlik
Ahmet Eşlik

Bana öyle geliyor ki siz ! ya, kura kur yapıyorsunuz, yada Hökümete:) sanki vitesi R ye takmış gibisin??

8 gün önce
mehmet kudret
mehmet kudret

URETIM YOK DIYE ITHALATA BAGLIYIZ ..DEMOKRASI YOQ DIYE S 400 ..AKDENIZ DOGALGAZ ...BUNLAR NEDENIYLE DOLAR YUKSELMIYORMUYDU..SOKARIM FEDE SIRF BU YUZDEN TL YE YATIRIMMI OLUR...

8 gün önce
Latif Esmer
Latif Esmer

Dolar ağustos 2018 den daha aşağıda.. Millete yedirdiler 6-7lira arası doları.. Hadi doğrultun belinizi şimdi.. Amerika çin ile rusya ile latin amerika ile dünyanın yarısından fazlasıyla papaz zaten.. Türkiyeyide açıkça eklerlerse bu listeye dolar zarar görür... Kardeş dolar rezerv para özelliğini kaybediyor.. Haberin vardır belki...

8 gün önce
Göksun Aydogdu
Göksun Aydogdu

Sen iyice çıldırdın gali nediyeceğini sapıttın düşerken düşecek çıkarken çıkıyo memleket batıyo şimdide yok dolar çöp müşşş höşttt 🤪🤪

8 gün önce
Uçan adam
Uçan adam

Olumlu konuşman için seni tehdit mi ettiler? Okadar kötü seneryo anlattın. Parayı dolara bağladık . Sindi herşey güllük gülistanlık mi oldu. Caatsa dedin, eflasyon dedin, yargı dedin, ysk secim dedin,berat dedin, üretim dedin, ham madde dedin, abd dolar topluyor dedin, resesyon dedin, para yok dedin.... dedin dedin.... şimdi herşey iyi olabilir diyorsun.

8 gün önce
ökkeş yağlıcı
ökkeş yağlıcı

Çevir kazı yanmasın 😂🤣

8 gün önce

Sonraki

30 DAKİKA -EKONOMİDE BÜYÜK KRİZ KAPIDA MI?

39:21

30 DAKİKA -EKONOMİDE BÜYÜK KRİZ KAPIDA MI?

Erkam Tufan

görünümler 100 000

Driving mistakes I made ft my dad

8:06

Driving mistakes I made ft my dad

illymation

görünümler 576 594

DOLAR 20 LİRA OLACAK | UYURGEZER 34.

11:29

DOLAR 20 LİRA OLACAK | UYURGEZER 34.

Ahmet Bozkuş

görünümler 193 000

ORDUNUN, GENEL KURMAY'IN BÜYÜK VATANA İHANETİ

13:24

ORDUNUN, GENEL KURMAY'IN BÜYÜK VATANA İHANETİ

Ragıp ÇİÇEN ve ÇEÇEN

görünümler 378 000

Muhteşem çöküş! Muhteşem Son! Lale Devri bitti!

13:29

Muhteşem çöküş! Muhteşem Son! Lale Devri bitti!

Avrasya Yatırım

görünümler 45 000

Boston Dynamics: New Robots Now Fight Back

3:32

Boston Dynamics: New Robots Now Fight Back

Corridor

görünümler 6 009 381

37 Questions | Annie LeBlanc & Paige Danielle

8:07

37 Questions | Annie LeBlanc & Paige Danielle

Annie LeBlanc

görünümler 1 017 087

XXXTENTACION - Documentary Trailer

0:43

XXXTENTACION - Documentary Trailer

XXXTENTACION

görünümler 2 673 618

I Opened The World's First FREE Store

14:51

I Opened The World's First FREE Store

MrBeast

görünümler 16 408 705

Basically I'm Gay

45:29

Basically I'm Gay

Daniel Howell

görünümler 8 394 331