Dolar için önemli uyarı! Tüm tahminler değişecek!

  • katma 3 aylar önce

    Avrasya YatırımAvrasya Yatırım

    Süre: 10:01

    Avrasya Yatırım Stratejisti Evren Devrim Zelyut dolar kurunu etkileyecek önemli 3 konuyu anlatıyor.

Albert Eskenazy
Albert Eskenazy

Size kötü kelimeler kullanarak saldıran arkadaşlarla hemfikir değilim. Tenkit her zaman mümkün, diyalog lisanımız düzgün bir seviyede kaldığı sürece. Ama para kuru ve borsaları tahmin etmekten zor birşey yok. Konuşmalarınızda bu noktayı sık sık vurgularsanız çok iyi olur. Sizi dinleyenlerin arasında geliri veya ellerindeki paranın Euro olanları herhalde çoktur. Euro faizleri %0 ve - Japonya gibi - önümüzdeki 10 sene bile %0’da kalabilir (Japonya en az 10 senedir % eksi 0,1.) Bu kapsam içerisinde TL Euro‘ya nazaran düşmeye devam edebilir diye düşünüyorum.

3 aylar önce
kenan öztürk
kenan öztürk

FED'in faiz düşüreceği konusunda duyumlarınız mı var?S400 konusu belirsiz diyorsunuz,ama yetkili kişiler bu işin bittiğini söylüyorlar.

3 aylar önce
umit altay
umit altay

binlerce dolar uçacak videosu çektikten sonra dolar yükselmez diyorsun. Ama bundan sonra dolar uçacak şeklinde tek bir video çekersen senin çükunu kopartmak isteriz haberin olsun...milletle dalga geçme

3 aylar önce
Ercan Sahin
Ercan Sahin

Türkiye’nin bu durumunda döviz değerlerinin düşmesi mümkün değil. ABD de enflasyon %2, %3. Türkiye’de %20. Bu bile doların % 18artması demektir. Başka bir olasılık mümkün değil.

3 aylar önce
Murat Arkan
Murat Arkan

Ya kasırga geliyor diye diye kırdın kendini ne oldu şimdi yaa :)) bi söylediğinde tutsun dişimi kırcam

3 aylar önce
F-Ark Etkisi
F-Ark Etkisi

Kıvırrrrrr ...

3 aylar önce
DAN RUBEWN
DAN RUBEWN

Ben bu kadar boş konuşan tutarsız analiz yapan biri görmedim. Arkadaşlar bu market makerlarin tuzağına düşmeyin bunlar için kaybeden müşteri en iyi musteridir. Fiyatı spot piyasaya bildirmiyorlar emirleri tutuyorlar gecikmeli yansitip milleti stop ediyorlar. Laf ebeleridir biz tuzakcidirlar.hep kendileri kazanır. Siz oturun teknik analiz yapın alım satım pozisyonlarında kimlerin vampir gibi beklediğini görebileceğiniz volume profile ve footprint analiz kullanın. Bilgi almak isteyene bedava bilgi verilir. Sinyalcilerden uzak durun. Sabırlı olun küçük kar al çık yapın piyasada her zaman fırsat vardır. İlla usd/try yapcaksiniz diye bişi yok bi dünya enstrüman var. Oturun deli gibi çalışın izleyin öğrenin. Markette hep ekmek var. www.ninjatrader.com www.volfix.net www.multicharts.com Beyin bedava ilk bi kasar ama sonra acilirsiniz. Çalışın çalışın çalışın bu zibidi kan emicilere prim yaptırmayın bunlar dönektir. Çünkü seni avlamak isterler. Sevgiyle kalın. Bol kazançlar. skpye: miraclerealestate

3 aylar önce
sarıkır sarıkır
sarıkır sarıkır

kanalı kapatmalısınız bir yerden para karşılığı konuştuğuğunuz ortaya çıktı

3 aylar önce
savaş boz
savaş boz

Dolar döviz girişi ile düşer.boş boş konuşma.

3 aylar önce
Serdar Fb
Serdar Fb

Yazık gerçekten her yerde algı

3 aylar önce
Erçin Ulusoy
Erçin Ulusoy

Gecen bi düğün konvoyundan 10 dolar toplamıştım , yarın gidip bozdurim bari 😂😂😂😂😂😂😂😂

3 aylar önce
ismail karateke
ismail karateke

Her çıkışın bir inişi vardır her inişinde çıkışı dolar bir paradır yatırım değil

3 aylar önce
Part Time
Part Time

Hayır bu dolar zihniyeti neden var dolar çıkınca euro da çıkıyor altında çıkıyor neden dolar arkadaş git altın al devlet dolar alma dedikçe neden bu dolara bir sevda başladı nasıl bir zihniyet devletini bir insan düşünmez mi

3 aylar önce
franticis
franticis

Devrim Bey, epeydir takip ediyorum. Yatırımlarımda etkiniz oldu, güvendim açıkçası. Epey zarardayız. Üzücü olansa bayağı bir tutarsızlık başladı yorumlarınızda. Hani kaba tabirle kıvırmaya başladınız denebilir. Size uyanların (siz derken bir iki çok bilmiş ekonomist daha var) kayıplarının vebalini kim öder acaba... Kendine ay sonu lazım olacak üç kuruşunu, biraz kazanırım diye dolara yatırıp ay sonunda elindekinden de olanlar ne yapsın? 6.20 lerde uçup kaçtı tüm saygıdeğer yorumcularımız, şimdi anlattığınız olasılıklar o zaman yoktu şimdi mi çıktı?

3 aylar önce
Part Time
Part Time

İnşallah dolar düşerde şu satılmış köpeklerin elindeki dolarlar patlar devlet düşmanları hainler

3 aylar önce
Abbas Kandemir
Abbas Kandemir

Türkiyeyi tarlamı sanıyorsunuz, yandı bitti, battı nedir mq. Abd ile savaşıyoruz, 3 dünya savaşı gerçekleşirse, abd ve ya rusya, çin ikilisinden biri kaybedecektir. Önemli olan hangi tarafta durmalıyız. Rusya bize s400 vererek ülkemizi koruyor. Abd çete kurup üstümüze çökmeye, ülkemizi yanlızlaştırmak ve kendine mahkum etmek istiyor. Mısır, arabistan bir yanda türkiye, iran bir safhada. Eğer türkiye ve ya iran düşerse ortadoğu düşer. Sadece bir kanımızı dökemiyorlar. Ülkemiz bu oyunlara dur dedi ve dik durdu,kanlı ellerle boğuşuyoruz. Bizim vazifemiz ve ülkemiz bu ümmetin başında keskin kılıç gibi durmalı. Bu savaş bitmeden, parayla pulla kandırmayın kendinizi. Asıl mutluluk kendini evinde ve güvende hissetmek, huzurlu hissetmek değilmidir. Devletimiz yakın gelecekte kuralık, iklim değişiklerine uğrucağını bildiği için yıllardır baraj projesi yapıyor ki 60 sene daha bu millet susuzluk çekmesin bol bol nimetlerden faylandınsın, topraklar bereketlensin diye uğraşıyor. Devlete Düşmancılık kardeşliğimize, birliğimize yakışmaz.

3 aylar önce
İlhan Çatal
İlhan Çatal

He he öyledir. Dolar gerçek enflasyonun altında hiçbir zaman kalmamıştır. Doların artışını engellemek istiyorsak yol basit kendi yiyeceğini kendin üret kendi sanayini kur ve yeterli hale getir. Turkiyede hangisi var hiçbiri. Allah sonumuzu hayır etsin

3 aylar önce
ahmet arslan
ahmet arslan

Hocam dolar düşme trendine geçince dolar dip yapacak diyorsunuz dolar yükselme trendine girince dolar 10 12 olabilir diyorsunuz. Şahsen bir çok ekonomiciye abone olduğum gibi size de aboneyim bazen açıyorum videolarınızı ama ciddiye almıyorum. Daha çalışmanız lazım.

3 aylar önce
Zbigniew Brezinsky
Zbigniew Brezinsky

Ne oldu, damat beyin safına mı geçtin yoksa !?

3 aylar önce
Zbigniew Brezinsky
Zbigniew Brezinsky

Ekonomi pozitif bilim değildir; bu nedenle büyük lokma ye, büyük laf söyleme ! İzleyici sayın Türk lirasının değeri gibi çakılırsa da, şaşırma !

3 aylar önce
Sezgin Bayrak
Sezgin Bayrak

Faiz indirmez de çıkarmaz da bence merkez bankası

3 aylar önce
StrategyMasterSSF
StrategyMasterSSF

Kısa vadede dolar sabit kalır veya hafif düşer. 5.50nin altını inmesi süpriz olur. FED 50 baz puan faiz indirimine giderse dolar 5.50 altına inebilir. Ancak 31 temmuzdan sonra ağustos eylül dönemi ile beraber CAATSA yaptırımlarının gündeme gelmesiyle dolar hızlı şekilde yükselecek. Bizim S-400den vazgeçme gibi bir durumumuz yok. ABDnin de savunma bakanlığı vasıtası ile artık yazıya döktüğü yaptırımlardan cayma gibi bir durumu yok. Yatırımcı için burada ciddi fırsat var. Düşükten al pahalıya sat prensibi ile FED faiz indirimi ile beraber düşecek dolara yatırım yapılarak ağustos eylül dönemindeki artıştan ciddi oranda kar edilebilir.

3 aylar önce
E T
E T

abi sen hayirdir? arkaplanda degismis . kacirmadilar dimi seni :-)

3 aylar önce
Vahide Gençer
Vahide Gençer

No dolarr, no panik 🙃

3 aylar önce
M M
M M

MB faiz düşürecek

3 aylar önce
Mustafa Gülmez
Mustafa Gülmez

Teşekkürler hocam 😊

3 aylar önce
unoq Kono
unoq Kono

Abi camii mi orası?

3 aylar önce
Seçim Anketi
Seçim Anketi

Gidin tarihe bakin! Dolar TL karsisinda hic bir zaman deger kaybetmedi! HIC BIR ZAMAN ! 100 Senedir! Bu Adami dinlemeyin! 1 Eski Türk Lirasi oldu 2 Milyon Eski Türk Lirasi (1923-2002) ! 2 Yeni Türk Lirasi oldu 6 Yeni Türk Lirasi (2002-2019) ! DÜSÜS Görüyormusunuz? HAYIR ! Ben Almanyada Ekonomi Mühendisiyim! Bos Konusma!

3 aylar önce
Part Time
Part Time

Bende Türküm TÜRKİYEDE YAŞIYORUM DOLARA KARŞIDA DÜŞMANIM ÇÜNKÜ DEVLET DOLAR ALMA DİYOR YARIN DEVLET SAVAŞ VAR DEYİNCE ORDAN GEL YARDIM ET SANA İHTİYACIMIZ VAR SAYIN MÜHENDİSİM

3 aylar önce
nuri öner
nuri öner

Dediğin doğruda o iş öyle olmuyor işte 1923 de ihracat rakamlarınıda yaz ithalatıda yaz insanlar açlık sefalet içindeydi yapma etme eskiyle şimdiyi kıyas bile yapamazsın cahil olma biraz düşün

3 aylar önce
MMTTRN
MMTTRN

İmamoğlu Torunu amsterdamdan selam olsun senin gibi akilli adama

3 aylar önce
DuaÖğren,Dua Oku
DuaÖğren,Dua Oku

Fed faiz indirmeyecek rahat olun.

3 aylar önce
Feyzi Değirmenci
Feyzi Değirmenci

Kusursuz fırtına ne oldu sn yorumcu, şimdide ambargo çatsaa S400 haziran temmuz blaa blaaa... Hiç Bişey olduğu yok... Kaç aydır felaket senaryoları, ne oldu?

3 aylar önce
Syndicate Ratoshi
Syndicate Ratoshi

DOLAR (sert) düşmez, en kötü ihtimal yan yan seyire devam eder. Tabiki 3.5TL lerden 6TL'ye gelen Dolar'i 5.7TL'lerde düşüyor, batıyor diyenlerin akli dengesinden şüphe duyarım. Ekonomideki direklerin tek ayakta kalan suan turizm, oda antalya'da yani akdeniz. Bir savaş gemisinin bir torpido atmasıyla oda biter. Dolar yıl sonuna 8degil, 10TL olmasın diye dua etmenin tam zamanı. Bunda hükümetinde pek bir sucu yok, eğer birisi seninle tartışacaksa, onu bunu öne sürerek tartisir. Suanda ABD ve fransa, ingiltere, italya, yunanistan, suudiler, mısır ve unuttuğum bir kaç ülke kafayı bize takmış durumda. Çünkü büyürsek ilk bu ülkelerin söz hakimeyiti ve pastadan payları daralacak, büyüme hedefleri çöp olacak. yani yola devam, sadece kemerlerimizi biraz daha sikacagiz gibi görünüyor.

3 aylar önce
Necdet Adanalı
Necdet Adanalı

Üstad, ne oldu da bugüne kadar söylediklerinizin 180 derece zıttını söylüyorsunuz şimdi. Bu hiç olmadı gerçekten

3 aylar önce
Wyatt Earp
Wyatt Earp

Aman dolar ben de kalsın.Gecmiste aklıma Yiğit bulut geldi.RTE ye yaranacagim diye milletin dolarlarını bozdurttupta milleti ne zarara uğrattı

3 aylar önce
Alpyusuf Mehmet
Alpyusuf Mehmet

İyide kardeşim bu dolar niçin düşüyor. Akp li hırsızlar çok ciddi EKONOMİK ve siyasi felaketin dibine inmeleri gerekirdi. Üretim yok işsizlik yükseldi. Dış ve iç siyaset felç oldu.

3 aylar önce
Onur Kucuk
Onur Kucuk

Sabah itibariyle Amerika F35 pilotlarımızın eğitimini durdurdu. Bunu da değerlendirmek gerekir.

3 aylar önce
Firgan özden
Firgan özden

Ne MB ne de FED oynamaycak. S400 ler ise başa bela. Ekonomi boktan.

3 aylar önce
Cuneyt Durna
Cuneyt Durna

Bütün bu anlattiklariniz daha önce yokmuydu ? Yahu neye kime hizmet ettiğiniz belli değil en son ki bir kaç video nuzu oturup seyredin saygılar ..

3 aylar önce
Ugur Kaya
Ugur Kaya

Merkez bankasın 2019 yılı sonu usd kuru kaç? Öyle bir yayın yapmışsınız ki sanki usd 3 e düşecek. Takipçilerinizi paniğe sürükleyecek zarar ettirecek ucu açık yorum yapmanız biraz tuhaf olmuş. Güçlü ekonomilerde zengin ülkelerde doların zayıf olması normal. Maşallah bizde aynı sepetteyiz sanırım. Ya seçimde İmamoğlu kazanır AKP den 34 vekil ayrılır yeni parti kurar birde erken seçim kararı alınırsa ne olur?

3 aylar önce
Metin özrek
Metin özrek

Deprem öncesi hasar azaltma çalışmaları (ytd)

3 aylar önce
Zafer Oterbulbul
Zafer Oterbulbul

burası Türkiye. her an her şey olabilir. hiç bir sebep yokken veya bir çok sebep olmasına rağmen usd 4 te olur 14 te? para silahtır ama siyaset tetiği ne zaman çekeceğini bilmektir.

3 aylar önce
Ali Uzel
Ali Uzel

1) 180 milyar $ kısa vadeli borç nasıl ödenecek? Hazina tamtakır. 2) Dolar düştükçe bireyler ve döviz açığı olan şirketler dolar almayacak mı? 3) S-400 konusunda fırıldak siyasal islamcılar yine dönerse bu sefer Rusya ile papaz olunur. Bunun sonuçları ne olacak? 4) Ekonomi de, toplumsal hayatta ne iyi gidiyor da iyimser olmak için nedenimiz olsun? 5) Siyasal islamcı hırsızların yemeye doyamadığı bir ortamda israf tepe noktasında. Borçlar nasıl ödencek? Bu sene 7 yi görürüz. Bir rahip 7,23 TL ise yukarıdakiler rahipten daha ağır çekmez mi? Suriye, Akdeniz vs yi de daha katmadık bile. Kısaca rezil bir tek adam yönetimi ile nereye kadar?

3 aylar önce
Metin Köksal
Metin Köksal

olar 1 tl olacak :P

3 aylar önce
Osman Tekin
Osman Tekin

VATANDAS 82.50...ENDEKSDE BORSA YA GIRMEYEN....94...ENDEKSEDE BORSA YA GIRMEZ....2001...VE 2008...KRİZİNDE SUTDEN AZI EPEY YANDI....

3 aylar önce
Osman Tekin
Osman Tekin

HIC 23 HAZIRAN SECIMI KONUSMADINIZ....IMAMOGLU KAZANIRSA NE OLUR....ERKEN GENEL SECIM GUNDEME GELIRMI....BORSA DA ISE YABANCI YERLIYE MAL BOŞATMA DERDINDE YERLI ALSADA DOLARIDA AŞADAN ALIP KAÇMNA DERDINDELER....

3 aylar önce
Fatih Arıcı
Fatih Arıcı

Gülüyorum. Dolar kuru düşer çıkar bu normalde gülmemin sebebi o değil.yurdum insanı diyorki caatsa dışında kuru yukarı çıkaracak sebep yok. Kuzey suriye meselesi mi çözüldü idlib ve mülteciler meselesi mi çözüldü doğu akdeniz meselesi mi çözüldü borç stoğu mu eridi. Enflasyon sorunu kalıcı olarak mı çözüldü ekonomiyi büyüttük mü??? Birde akıl vermiyor mu faize ve tahvile dönün diye. Yahu enflasyon altındaki faize para yatıranın aklı yok altın al daha mantıklı. Fed faiz indirse ne olacak dolar 5 liraya düşecek diyelim millet gene dolara geçecek bu işin en basta güvenle alakası var. Ülkenin erdoğan ve iktidarına güveni yok. İstanbul seçimleri fedin faiz kararından daha çok etkileyecek ülkeyi. Dolar kuruna endeksli güven bunalımı var ülkede ve biz hızla borç krizine doğru gidiyoruz

3 aylar önce
Bilen EKMEN
Bilen EKMEN

Türkiye cumhuriyet MB değil !! Türkiye Cumhuriyeti MB

3 aylar önce
Kemal Tuğrul
Kemal Tuğrul

Turkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'dır inanmiyorsaniz herhangi bir kağit türk parasına bakınız.

3 aylar önce
Tamer Bülent Karali
Tamer Bülent Karali

Bilen EKMEN https://www.google.com.tr/amp/s/m.dunya.com/amp/kose-yazisi/niye-turkiye-cumhuriyeti-degil-de-turkiye-cumhuriyet-merkez-bankasi/21933

3 aylar önce
Tamer Bülent Karali
Tamer Bülent Karali

Bilen EKMEN Türkiye Cumhuriyet MB. Araştırın

3 aylar önce
Bir daha adımı değiştirme
Bir daha adımı değiştirme

Bilen bilmiyorsun Türkiye Cumhuriyet Merkez bankası

3 aylar önce
rdm kl
rdm kl

Hımm ehgonomimiz çoh eyi demekki.

3 aylar önce
Erdinc Isbilir
Erdinc Isbilir

Bu faizlere işler yürümez

3 aylar önce
serdar kıvanc
serdar kıvanc

o zaman dogu akdenize hiç karışmıcaz orda olası bir mudehale en az s-400 alımı kadar doları zıplatır gibime geliyor adamlar petrolü gözümüzün önünde hortumluyorlar

3 aylar önce
abdullah karataş
abdullah karataş

S400 devlet politikası tayyibe kalsa çoktan iptal eder bu ülke güvenliği için önemli fedde faiz indirmez aksine artırır çünkü dünyada imha etmek için çok fazla dolar var buda parasal sıkışmayla olur.

3 aylar önce
Hüsnü Bostan
Hüsnü Bostan

Ne kadar aldın

3 aylar önce
Mehmet Baba
Mehmet Baba

Laba Laba Laba hep boş laf.

3 aylar önce
Ali Turan
Ali Turan

Dolar çok düşecek herkes evini barkını sattı dolar aldı. Bu kadar dolar amerikalılarda yok

3 aylar önce
Part Time
Part Time

Daha dur daha nelerin satacaklar dolar için Defolun gidin Amerikaya karşımızda savaşmak şerefsizler arıyoruz zaten içimizdeki Türkiye düşmanları gebertilmesi lazım

3 aylar önce
serdar aldemir
serdar aldemir

Sana katılmıyorum.Dolar düşmez bence çünkü tl' ye güven yok

3 aylar önce
hanzade yalcin
hanzade yalcin

6 20 den tersteyiz ne yapicaz

3 aylar önce
ergün Soysal
ergün Soysal

beter olun

3 aylar önce
Montenegro Kotor
Montenegro Kotor

Bütün videolarında milleti gazladın yaptırım yaptırım diye şimdi de 360° dönüş.... güvenilmez analist...👎🏻

3 aylar önce
Montenegro Kotor
Montenegro Kotor

Bunları öngörmeniz gerekiyordu..

3 aylar önce
gezgin- 3406
gezgin- 3406

Uzun süre sonra ilk defa iyi haberler duyuyorum.teşekkürler.

3 aylar önce
Ugur Kaya
Ugur Kaya

gezgin- 3406 😂😂😂 inandın mı)))

3 aylar önce
ibrahim çelik
ibrahim çelik

yav he he

3 aylar önce
Esengül Ertenan
Esengül Ertenan

Ülkede para yok! Borç içindeyiz. Fakirleşiyoruz gittikçe dolar artar ne olursa olsun. Bunlara değinmiyorsunuz bittik!!

3 aylar önce
tc. sym
tc. sym

Hocam diğer videolarını hatırlataraktan diyorum ki " anca bu kadar kıvırabilir bir insan" 😂😂 yandık bittik ak parti işi beceremiyo falan diyordun n oldu şimdi.

3 aylar önce

Sonraki

DOLAR 6.40 OLMAZ İSE 8.00 TL OLACAK...!

17:46

DOLAR 6.40 OLMAZ İSE 8.00 TL OLACAK...!

BİDÜNYA YATIRIM

görünümler 65 910

FED KARARI VE DOLAR TL DE Kİ SHORT POZİSYONLAR...!!!

17:05

We Get Roasted By A Dating Coach

13:24

We Get Roasted By A Dating Coach

Smosh Pit

görünümler 885 415

Big Pharma Pays Up for Their Part in the Opioid Crisis | The Daily Show

4:42

Big Pharma Pays Up for Their Part in the Opioid Crisis | The Daily Show

The Daily Show with Trevor Noah

görünümler 842 840

Dolar Kaç TL Olmalı ?

5:00

Dolar Kaç TL Olmalı ?

Uygar Bayram

görünümler 3 109

Dolar/TL' de kâbus gerçek oluyor!

10:43

Dolar/TL' de kâbus gerçek oluyor!

Avrasya Yatırım

görünümler 70 667

Dolar 7.50 tl olacak

14:45

Dolar 7.50 tl olacak

NEW ANALİST

görünümler 2 460

Dolar da bu tarih önemli

10:30

Dolar da bu tarih önemli

NEW ANALİST

görünümler 8 444

DOLAR YIL SONUNDA 16.05 TL OLACAK!!!

9:12

DOLAR YIL SONUNDA 16.05 TL OLACAK!!!

Mert YILMAZ

görünümler 256 580

Dolar, TL ve Sanayiye ağır bir yenilgi yaşatacak!

11:11

Dolar, TL ve Sanayiye ağır bir yenilgi yaşatacak!

Avrasya Yatırım

görünümler 45 615

DİKKAT !!! DOLAR BÜTÜN SETLERİ YIKIYOR...

13:03

DİKKAT !!! DOLAR BÜTÜN SETLERİ YIKIYOR...

BİDÜNYA YATIRIM

görünümler 35 489

Faiz İndirimi Doları Nasıl Etkileyecek?

6:29

Faiz İndirimi Doları Nasıl Etkileyecek?

Kanal Finans

görünümler 31 158

Bu olay doları zıplatır

10:21

Bu olay doları zıplatır

NEW ANALİST

görünümler 5 720

Dolar TCMB 12 Eylül toplantısına kadar ne olur?

10:02

Dolar TCMB 12 Eylül toplantısına kadar ne olur?

BİDÜNYA YATIRIM

görünümler 20 224

EYLÜLDE DOLAR NE KADAR OLACAK...?

13:13

EYLÜLDE DOLAR NE KADAR OLACAK...?

BİDÜNYA YATIRIM

görünümler 37 439

DOLARDA ABD YAPTIRIM PANİĞİ...!  Şimdi ne olacak...?

11:09

DOLARDA ABD YAPTIRIM PANİĞİ...! Şimdi ne olacak...?

BİDÜNYA YATIRIM

görünümler 11 369

UYARIYORUM! DOLAR TL DE ÇOK SERT ATAKLARA HAZIR OLUN...

14:56

DOLAR TL YARIN (09.09.2019) NE OLUR...?

13:15

DOLAR TL YARIN (09.09.2019) NE OLUR...?

Haluk Canberk

görünümler 20 748

Zalim İstanbul 11. Bölüm 2. Fragmanı

0:57

Zalim İstanbul 11. Bölüm 2. Fragmanı

Avşar Film

görünümler 1 099 322

İrem Sak Aslında Kim?

10:01

İrem Sak Aslında Kim?

ViBio

görünümler 410 776

Çok Güzel Hareketler 2 | 20.Bölüm (Tek Parça Full HD)

2:1:22

Çok Güzel Hareketler 2 | 20.Bölüm (Tek Parça Full HD)

Çok Güzel Hareketler

görünümler 376 085

#SUSAMAM

14:55

#SUSAMAM

Şanışer

görünümler 24 411 236