Avengers 4 Fragmanında Kaçırılan 10 Önemli Detay

 • katma 2 aylar önce

  Filme Gitmeden ÖnceFilme Gitmeden Önce

  Süre: 8:51

  Avengers 4 fragmanı sonunda geldi ve 26 Nisan'da vizyona girecek filmin adının Avengers: Endgame olduğunu öğrendik. Bugün de Spider-Man: Far From'dan fragman izleyeceğiz.
  Filmin ismi: 00:30
  Fragman eleştirisi: 2:08
  Iron-man'e ne olacak, Nebula nerde, Pepper napıyor? 02:42
  Thanos: 03:54
  Shuri öldü mü, 2 film arasında kaç yıl var? 04:35
  Thor nerde? 05:12
  Ronin: 05:22
  Kaptan Amerika zaman yolculuğu teorisi: 05:49
  Sadece insanlar değil, ağaçlar da ölmüş: 06:12
  ANT-MAN NAPIYO: 06:32
  Instagram sayfamız: goo.gl/UWFPG4
  Nüfusun %50'sini Öldürmek - Thanos: goo.gl/pYQe16
  Avengers 4'te büyük ihtimalle ölecek 7 kişi: goo.gl/wqSDDV
  Thanos'u öldürmüş 7 kişi: goo.gl/WJo1aG
  Cem Yılmaz çocukluk hayalimi nasıl gerçekleştirdi? goo.gl/XCGRpb
  İlk olarak isimden başlayalım. Filmin isminin Endgame olacağı daha önce speküle edilmişti. Yönetmenlerin yayınladığı fotoğrafa şekil çizip ismi çıkaranlar veya Ruffalo’nun şu röportajında sansürlenmiş sesin ne olduğunu bulup isim End Game’dir diyenler olmuştu.
  Belki de Avengers 4’ün sonunda Kaptan ve Tony, insanların kazanması için kendilerini feda edip kaybedecekler ve bu sahne daha büyük bir anlam kazanmış olacak. Bu 2 kişi serinin başından beri en önemli 2 karakter ve bu arkadaşları filmde kesinlikle bir arada göreceğiz. Başlık Infinity War’da Doctor Strange tarafından da söyleniyordu ama bunu zaten biliyorsunuzdur.
  Fragman büyük ihtimalle Marvel’ın en az bilgi veren fragmanıydı. O kadar az bilgi vardı ki bu sahnelerin neredeyse hepsi filmin ilk 20 dakikasından olabilir diye düşündük.
  Fragmanın çoğu depresifti ve karanlık ve solgun renkler içeriyordu. Ancak tartışmasız en dramatik sahne buydu. Iron-Man bu sahnede yalnız bir şekilde Pepper’a veda mesajı bırakıyor ve sonraki gün gemideki oksijenin biteceğini söylüyor. Bu sahnede Tony yalnız gözükse de Benatar isimli gemide Nebula’nın da yer aldığını görüyoruz. Şu açıdaki tsirt, şu açıdakiyle aynı duruyor. Ayrıca Nebula’nın ojesi ve kıyafeti Infinity War’dakiyle aynı. Bu eli Hela’nın eline de benzetmişler ama bizce bu yalnış. Neyse, Nebula ve Tony’nin aynı gemide bulunmasının birkaç açıklaması olabilir. En basiti Tony, bu kaydı Nebula gemideyken ikisinin de öleceğini bilerek yapmıştır. İkinci olasılık, şıklatmadan sonra Nebula ve Tony bu gemide uzun zaman geçirmiş, Nebula bir şekilde gemiden ayrılmış ve Tony de yalnız kalmıştır.
  Thanos, Thanos, Thanos. Bu adam neler yaptı. Geçtiğimiz filmin sonunda güneşin doğuşunu izleyen adamımız şimdide zırhını korkuluk yapmış. Bu orijinal çizgi-romanlara direkt olarak bir gönderme. Bu arada kendisi eski gezegeni Titan’da değil. Yönetmenler bu gezegene filmi çekerken Titan 2 diyorlarmış. Ne anlama geldiğini filmde öğreneceğimizi umuyoruz.
  Kendisi zedeli olan sonsuzluk eldivenini hala çıkarmış ve biraz da sendeleyerek yürüyor. En büyük hayalini gerçekleştirmiş olan Thanos büyük ihtimalle yine de mutlu olup huzur bulamadı. Belki de oturduğu yerden parmağını iki kere daha şıklatmayı denedi ama taşlar çalışmadı. Filmde Thanos’un ne yapacağıyla ilgili çok bilgimiz yok ama Marvel logosunun geçişini beğendik.
  En enteresan sahnelerden biri Shuri’nin kayıp olduğunu öğrendiğimiz bu sahneydi. Filmin sonunda karaktere ne olduğunu bilmiyorduk ve kendisinin gelecek filmde yeni Black Panther olabileceği konuşuluyordu.
  Thor’un burada nerde olduğuyla da ilgili spekülasyonlar yapıldı. Bazen bu detay arama işini biraz abartılıyor. Thor burada Avengers üstünde ve bunu şu arka plandan anlayabiliyoruz.
  Peki burada Hawkeye’a ne oldu. Kendisi Infinity War sırasında ailesiyle birlikte çiftlikte yaşıyordu. Büyük ihtimalle Hawkeye ailesini kaybetti ve bunun ardından Punisher tarzı daha sert bir kişiliğe büründü. Şu adamı da büyük ihtimalle öldürmüştür. Kendisi olaydan ne kadar sonra bu hale geldi onu da bilmiyoruz. Hawkeye Black Widow’a seri katilliği bıraktırmıştı, bakalım Widow da aynısını yapabilecek mi.

  Bu sahnede Kaptan Amerika, Winter Soldier’daki kıyafetini giyiyor. Fragman boyunca umutsuz ve depresif gözüken Kaptan belki de Winter Soldier’ın geçtiği zamana gidip bir şeyleri değiştirmeye çalışacaktır.
  Bu sahnedeyse Black Widow, Thanos’un evrendeki canlıların yarısını öldürdüğünü söylüyor. Marvel başı Kevin Feige daha önce sadece evrendeki insanların değil, çiçeklerin ve böceklerin de öldüğünü söylemişti. Filmde bize bunu nasıl gösterecekler merak ediyoruz. Sonuçta ağaçların falan da bir şekilde kaybolması gerekecek.
  Sıra fragmanının en önemli sahnesine geldi. Filmin hikayesiyle ilgili en çok bilgiyi burada ediniyoruz. Sahne sırasında Ant-Man, New York şehir merkezine uzak bir yerde olan Avengers üstünün kapısında duruyor.
  Film mutlu bir sonla bitecek ve şu ana kadar gördüğümüz bütün Yenilmezler Thanos gibi bir düşmanla savaşacaksa filmin ortalarına da başka küçük düşmanlar sıkıştırmış olabilirler ama emin değiliz. Belki de görüntülerin devamında Kaptan Marvel gelip Ant-Man’i karınca gibi ezip Skrull olduğunu ortaya çıkaracaktır.
  #avengersendgame #avengers4

  filme gitmeden önce  avengers: endgame  yenilmezler son oyun  avengers infinity war  avengers 4  avengers 4 fragman kaçırdıklarınız  avengers 4 fragman incelemesi  avengers 4 fragman reaksiyon  thanos  kaptan marvel  ant-man  nebula  iron-man  marvel  izle  full film  atlyazı  dublaj  shuri  ronin  hawkeye  russo brothers  skrull  captain marvel  

Mehmet yağmur
Mehmet yağmur

Aga 3 ün fragmanında hulk kaptanla beraber koşuyor ama filmde bi türlü çıkmadı

Gün önce
Roblox RopeHoop
Roblox RopeHoop

ıron man ölmüycek çünkü doctor strange ıron man ölmesin diye zaman taşını verdi demekki bi bildiği var yoksa vermezdi

Gün önce
SnowBall GamersTV
SnowBall GamersTV

thanos haklıdır +1

8 gün önce
THE SELENATOR
THE SELENATOR

olm tony ölmesin o ölürse marvel benim için biter

9 gün önce
Şiyar Özbay
Şiyar Özbay

OKUYUN HAK VERİCEKSİNİZ! Bu videoda IRON MAN kesin ölecek denildi ama bu kesinlikle yanlış. Çünkü Doctor Strange milyonlarca olasılık içinden sadece 1 tane iyi bir yol, iyi bir olasılık gördü. THANOS, IRON MAN’i tam öldüreceği sırada Doctor Strange, IRON MAN’ın hayatına karşılık taşı vermeyi teklif etti. Yani anlatmak istediğim gördükten sonra zaman taşını hiç düşünmeden THANOS’a verdi. Çünkü DOCTOR STRANGE gelecekte veya geçmişte THANOS’u öldürebilecek tek kişinin IRON MAN olduğunu gördü. Umarım anlatabilmişimdir.

9 gün önce
STAR MAX
STAR MAX

Avengers 4'te İki Aşık Teorisi : https://www.youtube.com/watch?v=5pDuD9VHXGc

10 gün önce
Din ve Sureler
Din ve Sureler

Bence zaman taşını alırlarsa ölen tüm karakterleri kurtarabilir veya antman küçülüp taşları alabilir

12 gün önce
orhan karabaş
orhan karabaş

Beynim yandı amk şunları Türkçe söyleyin şunları

14 gün önce
Fethiye nur Düzyol
Fethiye nur Düzyol

End Game'in Spotuna vidyo çekilmeyecek mi?

15 gün önce
Hüseyin KÜÇÜKDEMİR
Hüseyin KÜÇÜKDEMİR

https://youtu.be/j9Cx5kUHsBU olay olay

15 gün önce
Hüseyin KÜÇÜKDEMİR
Hüseyin KÜÇÜKDEMİR

Yeni fragman

15 gün önce
oguzhan cihan
oguzhan cihan

Demir adam ölmeyecek

16 gün önce
Egemen Uras
Egemen Uras

Bence Stark ölmez çünkü strange Stark in hayatı karşılığında Thanos a Zaman taşını verdi

16 gün önce
Ahmet Akbulut
Ahmet Akbulut

Olum çok samimi lan çok hoşuma gitti dhdjdhd

17 gün önce
komançi 1
komançi 1

Hulk hiç bahsedilmiyor

17 gün önce
MstfCTNR
MstfCTNR

510 disslike thanos ve arkadaşları

18 gün önce
Arda Tok
Arda Tok

Abi çok özür dilerim unutmuşum halkayı fragmanda özür dilerim

19 gün önce
Arda Tok
Arda Tok

Abicim bu bi teori en baştan anlatayım belki hak verirsin. Thanos evrenin yarısını yok ettiki zaten bu "infinity war" da belli fakat fragmanda taşları göremiyoruz bundan da aslında thanos un gücünün bi yere kadar tükendiğini anlayabiliriz.Tony abimiz ölmeyecek çünkü ses kaydını belliki merkeze aktaracak. nasıl dersen nebula yazayım belki doğrudur ablamızın ismine hiç bakmadım nebula ayrılmadı Tony sadece yalnızlığa alışmış ve nebula zaten robot yani akıl zekası bizimkilerden çok azcık fazla gibi geliyo bana oksijen azalsa da Tony abimiz ölmeyecek ayrıca Captain Marvel ortaya çıkmayacak çünkü fragmanın hiç biyerinde gösterilmemesinden tut adı bile geçmiyo vallaha bununda adını yazmışımdır inş. Halkay yazim türkçesi olsun.Halkay abimiz ortaya çıkmayacak zaten orjinal bi avengers takımı kuruldu fakat burda yardım edenlerde olacak fakat abi herkesin kaçırdığı abi çok özr. dilerim ama seninde kaçırdığın bi detay var filmin sonunda thanos un eldiveni yok fakat fragmanda var abi bunu anlatırsın. Abi yazdıklarım teoriydi eldiven konusu hariç lütfen senden cevap birde kalp bekliyorum

19 gün önce
YUNus EMre
YUNus EMre

Katılıyorum

20 gün önce
Hakan Kabataş
Hakan Kabataş

thonas ın dedıgı olmadı adamın her seyı tukenı ve oksıjenı de tukenıyor

20 gün önce
Elmir Kerimzade
Elmir Kerimzade

Kaptan America Olmesin👑

21 gün önce
BURAK ASLAN
BURAK ASLAN

Arkadaşlar filmin kadrosuna baktım loki varmış acaba loki sonsuz alevlemi canlandı

22 gün önce
Oğuzhan ÇAMÖZÜ
Oğuzhan ÇAMÖZÜ

Ant man sonsuzluk savaşı zamanında gelmiştir arşiv görüntüsü ondan filmde quantum aleminde hapis olabilir karavanı bulup onu quantum aleminden kurtaracaklardır.

23 gün önce
Seren Ogul
Seren Ogul

Peki hulk ne oldu neden ortaya cikmiyordu bilen var mi sonucda en guclu yenilmez hala hulk cunku flim boyunca bir defa ortaya cikti neden ?

23 gün önce
Emre Ayhan
Emre Ayhan

Ant_man averengsde göremedim fragman da çıkmış ortaya thanosu o durdurur bence hulk tan da büyük ant-man

23 gün önce
ender sakin
ender sakin

katılıyorum

24 gün önce
sedo 1616
sedo 1616

Thanos senin aaqoç!😁

24 gün önce
MC. ARAS
MC. ARAS

Abi bence hani thanos parmagğını şıklatınca antman öldü ya o zaman bu eski kayıt değilse yaşıyosa sadece ant man değil diğer ölenler de yaşıyo olabilir...

25 gün önce
murat macit
murat macit

MC. ARAS ölenleri kurtarmak için zaman taşı alındığında zaman geri gibisinden bir büyü yaparlar belki

22 gün önce
aykut Galli
aykut Galli

İron Man ölmeyecek, Bunu bir yere yazın filmden sonra görüşürüz...

25 gün önce
Kaptan Amerika
Kaptan Amerika

Peggy Le Buluşacağım Bana Hala Bir Dans Sözü Var .

25 gün önce
Futkan Taha
Futkan Taha

Tony ölmicek çünkü yenilmezler 2 de tek hayatta Tony kalıyor ve arkadaşlarının hepsi ölüyor ve gerçeklik taşı Tony ın ölmediğini gerçekleştiriyor

26 gün önce
Radyo Dalgacısı
Radyo Dalgacısı

Super bi diksiyon ve ses tonunuz var. Bir radyocu olarak emeginiz ve birikiminizi yansittiginiz bu guzel video icin tesekkur ederim. Kolay gelsin

26 gün önce
Murad Quziyev
Murad Quziyev

Arkadaşlar duşunsenize burda Superman geliyo herkese tek atar .bence Avengers deki herkesten daha güçlü

27 gün önce
ozkan turan
ozkan turan

quantum bolgesıne gonderecekler tanusu :D baskası mumkun degıl taşlarda dagıtılır :D

27 gün önce
çağan akgök
çağan akgök

bence ant man zamanı geriye sarıp spider manı kurtarıcak

27 gün önce
Hasan Mutlu
Hasan Mutlu

düşünce güzel olabilirtesi var fakat zaman taşı thanoss un elinde ve avangers 3 bitertken Thanoss Will return yazıyordu bence captan amerika ve thor bi şekilde zaman taşını alıp zamanı geriye sarıcaklar yada Dr zmaan taşını vermenden öncesine sarıcak zamanı

27 gün önce
berat kara
berat kara

katılıyorum

28 gün önce
MertFıre
MertFıre

Avengers bitince ne olacak. Ne sarıcak başka

28 gün önce
Görkem Akgün
Görkem Akgün

Quantum boyutunda bir şekilde kapının önünde ve onu gerçek boyuta getirmelerini eski kayıtlarla istiyor

28 gün önce
KUNDUZ
KUNDUZ

Kaptan ölcek dememen beni sevindirdi

29 gün önce
VOLKAN DOĞAN
VOLKAN DOĞAN

Teori manyakları alın size yeni Teori ya Captan America artık savaş istemezse barış isterse özlem duyarsa böylece Film içerisinde Thor un Çekicine Layık olursa ?

29 gün önce
R. İ. P
R. İ. P

çekiç değil balta

14 gün önce
Eda gül
Eda gül

WAN’da da olsa keşke

Aylar önce
Selin Şimşek
Selin Şimşek

Stark’a bişey olursa dağıtırım buraları ulaa ! !

Aylar önce
Halil Çepni
Halil Çepni

26nisanda vizyonda bnmde doğum günü 26nisan what the fuckk

Aylar önce
Senginur Quliyeva
Senginur Quliyeva

Iron man olmesin ya

Aylar önce
Eren Saylar
Eren Saylar

Bak rez alın bence Tony uzayda kalsaydım ne olucak diye düşünüyor

Aylar önce
GAMES TR
GAMES TR

Tony Ölürse Ağlarım Amk

Aylar önce
Osman Türker
Osman Türker

BİR KİSİ SEÇİN IRON MAN NEBULA KAPTAN AMERİKA VENOM GAMORA STAR LORD DRAX GROOT PUNİSHER DEADPOOL DOMİNO COLOSSUS

Aylar önce
AlfaRN
AlfaRN

wolverine de olsun yaa :(

Aylar önce
Osman Kilic
Osman Kilic

1.18 geminin arkasina bakin groot var

Aylar önce
Egemen Kılınç
Egemen Kılınç

Ironman ölürse bir daha marvel filmi izleyeni siksinler

Aylar önce
Eymen Karadeniz
Eymen Karadeniz

abi spiderman yani tom holland çıkıyor 5:30

Aylar önce
Şeref Ege Çelik
Şeref Ege Çelik

Lan titan gezegen değil satürnün uydusu

Aylar önce
Çok Şükür
Çok Şükür

Yaratmak değil oluşturmak

Aylar önce
Eyüp Karaarslan
Eyüp Karaarslan

Filmler sinemada Türkçe dublaj olarakmi vizyona giriyor?

Aylar önce
Assassin S
Assassin S

Antman quantumdan tek başına nasıl çıkabildi ?

Aylar önce
MstfCTNR
MstfCTNR

Antman 2 de filmin sonunda guantom boyutundaydı yani oradan çıkması imkansız gibi bir şey yani fragmanın sonunda antman oraya gelemez hadi geldi diyelim nasıl karavanla new yorka o kadar kısa sürede gidecek???? 2. Fragmanı bekliyoruz

Aylar önce
Huseyin Erol
Huseyin Erol

Benr ant man ı ve ya şuliyi tanımıyor ki. Ha isimleri yanlış yazdm.

Aylar önce
SUBHAN
SUBHAN

Starksiz avengers olmaz

Aylar önce
OyunAvı
OyunAvı

Bence Ant-Man thanosun eldivenlerindeki taşları çıkarmaya çalışıcak antman bence taşları çıkartıp sahiplerine verecek sahiplerine derken strangenin taşı vs... katılanlar yanıtlasın

Aylar önce
İnanç Ağbulak
İnanç Ağbulak

avengrs end gamede x-men falan olmıycak aklınıza sokun

Aylar önce
Lyht game
Lyht game

Abi Black Panther öldümü yaşìyomu lütfen cevap verirmisin.

Aylar önce
LDOES Tr
LDOES Tr

Thor'un ailesine ve Hulk'a üzülüyorum,koskoca hulk'a ne oldu ya

Aylar önce
Kbeua Ben AUrum
Kbeua Ben AUrum

Açıkçası kaptan Marvel in gelmesini istemiyorum. Bütün bu olanlara Tony bı son verecek belli. Çünkü Dr strange ancak Tony nin canını bagislarsa taşı verebileceğini söylemişti. Yani nasıl gelir geri döner bı çözüm bulur bilmem ama ne yaparsa Tony yapacak yada onun sayesinde çözülecek her şey. Öleceğini ben de düşünüyorum. Yenilmezler filminde kaptanla tartışmasında kendine kahraman değil hayırsever zampara dahi milyoner demişti.kendisine asla bı kahraman dememisti. Bütün filmlerde birisine bişey olmasından kaynaklı en büyük acı ve vicdani Tony yaşadı bence.her filmde de nerdeyse kilit noktayı o buldu. Birden Marvel gelip alırsa Tony nin dehasına yazık olur derim.

Aylar önce
Ahmet Büyükgüçlü
Ahmet Büyükgüçlü

Ne zaman vizyona giriyor

Aylar önce
Hamza Korkmaz
Hamza Korkmaz

Ant man mesajı önceden bırakıyor ve o mesajı gördükten sonra captain arabayı bulup ant manı kurtarıcak al rezii

Aylar önce
Bahar Gergin
Bahar Gergin

fragmanda marvel studios yazıyo orda io kırmızı bi on oluyo spoider mi ???? videosu nu çek

Aylar önce
Smayil Dauletnazar
Smayil Dauletnazar

Abi su doctor strange zaman tasini kulanarak thanosu bebek yapip oldure bilirdi hani mantik

Aylar önce
Abdulkadir Findik
Abdulkadir Findik

öünjırs 4 ten

Aylar önce
MRVLT 2889
MRVLT 2889

Stark ölmüyor Antman kurtaracak

Aylar önce
Sedat Akın
Sedat Akın

Dostlar , Chris evans Yani Kaptan amerika ' nın sözleşmesi bitiyor ve bu end game ' de ölecek. Yerine zaten kaptan marvel gelicek. Aynı şekilde İron man ' ında sözleşmesi bitiyor o da muhtemelen ölcek ve sherlock holmes filmine geçiş yapcak . Thor bu filmde yaşıycak ama onun da bi açıklaması var senaryo iyi olursa devam ederim dedi senaryo onu heycanlandırmazsa oda bırakma kararı alabilir. Ne yazık ki ölmesini en çok istediğiniz iki kişi kara dul ve şahin göz yani hawkaye ölmiycek . Çünkü onların sözleşmeleri devam etmekte. Bu ekibin hepsi ölse bile marvel aleminde milyonlarca karakter var. Yeni karakterler gelir yeni avengersler olurlar onlarıda zamanla sever insanlar. Ne kötü karakterler biter nede dünyayı kurtarmaya çalışan iyi yürekli hero lar :)

Aylar önce
🐍Slytherin'in Varisi🐍
🐍Slytherin'in Varisi🐍

Sherlock holmes 3ün çıkacağını sanmıyorum kitaplar da moriarty le uçurumdan düşmelerindn sonra bitiyor

10 gün önce
mehmet soylu
mehmet soylu

BUYÜK IŞSIZSİN

Aylar önce
umut çelik
umut çelik

Asıl soru şu SON YENİLMEZ KİM OLACAK ? Bu filmde olmasa da eninde sonunda bir tek yenilmez kalacak bence.

Aylar önce
Yapacak Mıyız?
Yapacak Mıyız?

Biz de kendimizce en detaylı inceleme ve teorileri yaptık. Yorumlarınızı bekliyoruz umarım beğenirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=T9xCHKZAuUo&t=4s

Aylar önce
Tunahan Zeyrekçi
Tunahan Zeyrekçi

çiceklerin ölmesi çok saçma değil mi zaten kaynaklar tükenmesin diye yapmadı thanos bunları

Aylar önce
Mustafa Tabakoglu
Mustafa Tabakoglu

Sallanan kafalı thor ne amk ajfjajd

Aylar önce
Mertali Canıtürk
Mertali Canıtürk

Yanı izlemem birdaha

Aylar önce
Mertali Canıtürk
Mertali Canıtürk

Eğer thanosu captain marvel yenerse marvel'ı bırakırım

Aylar önce
Her Türden
Her Türden

Abi kesin ant-kanun kurtaran captain marvel o yüzden mutlu ve ne olduğunu bilmiyor olabilir

Aylar önce
İlhan Özdemir
İlhan Özdemir

Arka sokaklardaki. Adam müdür

Aylar önce
Dincer Akman
Dincer Akman

Dc karakterleri gelse varya güzel olur

Aylar önce
Dincer Akman
Dincer Akman

Mk Ultron Ultron dediler bende baya güçlü sandim bişey yapacak sandim

Aylar önce
Troll xxd
Troll xxd

KATILIYORUM

Aylar önce
ULTRA ÇİZER
ULTRA ÇİZER

Havkay antman gibi ev hapsinde

Aylar önce
Berk Safak
Berk Safak

Filme göre bizde öldük o zaman

Aylar önce
Abdulvahid Çavuşoğlu
Abdulvahid Çavuşoğlu

Ant Man karavanı küçülterek uçakla gelemez mi? ☺️

Aylar önce
Scofield
Scofield

Teorilerle uğraşmayın filmin sonunda Deadpool thanosun anasını sikip atacak ve evren kurtarıldı

Aylar önce
HeadHunter Kat
HeadHunter Kat

4:36 o sahneyi tekrar izleyin biraz ileride aynı yerde Tom Holland var ve yeni filmi çıkıyor ve o ölmemiş

Aylar önce
Efsane Gaming
Efsane Gaming

Abi 2 Fragmanı Gördüm Galiba Deadpool Gelio

Aylar önce
Efsane Gaming
Efsane Gaming

SCOTT LANG ANT-MAN

Aylar önce
BLACK PANTHER
BLACK PANTHER

Ya amk tony olmadan marvel olur mu aq

Aylar önce
BLACK PANTHER
BLACK PANTHER

Tony ölürse marvel benim için biter

Aylar önce
BLACK PANTHER
BLACK PANTHER

Sinirlendim bak yine

Aylar önce
BLACK PANTHER
BLACK PANTHER

Tony ölmesin lan :(

Aylar önce
BLACK PANTHER
BLACK PANTHER

Hay aq

Aylar önce
BLACK PANTHER
BLACK PANTHER

Ölürse sinemada çıldırım amk

Aylar önce
Tuana Taşyürek
Tuana Taşyürek

Bence avengers endgame de toza dönüşen karakterler de olacak çünkü oyuncu kadrosunda star lord, drax, hope, T'challa gibi daha önceden toza dönüşen karakterler de var :)

Aylar önce
Ayberk Bulut
Ayberk Bulut

johny sins bile bu kadar deprem yaratmadı be thanos

Aylar önce
Ad SoyAd
Ad SoyAd

Iron Man ölemez,çünkü.... Bilmiyorm ksmfjdmd Spoiler: %80 tutacak Captain Marvel Tony'yi kurtarcak

Aylar önce
Sezer Daş
Sezer Daş

Süpersin kardeşim 🙏💪👍🎖️

Aylar önce
Ş.Gamze ÇAĞLAR
Ş.Gamze ÇAĞLAR

Ne demek ölüyor ya ölemez

Aylar önce
PeDrO *fOx* Wait ғoⴟ adbd
PeDrO *fOx* Wait ғoⴟ adbd

1:10 aman aman nereye geldik bir anda daha dademin avengers4 izliyorduk 😀

Aylar önce
erhan ertaş
erhan ertaş

Örümcek adama spider man, demir adama iron man dememten vazgecin amk

Aylar önce
erdal nacar
erdal nacar

gülmekten çatladım valla :D

Aylar önce
erdal nacar
erdal nacar

katılıyorum mk

Aylar önce
Rainbow inshadows
Rainbow inshadows

Quicksilver ölmücekti daha kolay alırlardı eldiveni yani ne bilim star lordun vurmasını falan engellerdi

Aylar önce

Sonraki

Kaptan Amerika : İlk Yenilmez | Yine de Sıska | HD

04:00

Kaptan Amerika : İlk Yenilmez | Yine de Sıska | HD

Soft Box Türkiye

görünümler 5 400 000

Captain Marvel Fragmanında Kaçırdığınız 5 Şey

10:32

Captain Marvel Fragmanında Kaçırdığınız 5 Şey

Filme Gitmeden Önce

görünümler 220 000

Controla 🎮 - Brytiago & Anuel AA

3:31

Controla 🎮 - Brytiago & Anuel AA

Brytiago Cartel Records

görünümler 9 488 111

The PERFECT Back Workout (Sets and Reps Included)

10:36

The PERFECT Back Workout (Sets and Reps Included)

ATHLEAN-X™

görünümler 594 834

Güldür Güldür Show 173. Bölüm | Kıl Dönmesi

17:09

Güldür Güldür Show 173. Bölüm | Kıl Dönmesi

Güldür Güldür

görünümler 1 700 000

Zamanda Yolculuğun Var Olduğunu Kanıtlayan 19 Fotoğraf

10:18

Zamanda Yolculuğun Var Olduğunu Kanıtlayan 19 Fotoğraf

Duymayan KALMASIN!

görünümler 1 600 000

Türkiye'de Göremeyeceğiniz 11 Şey - Japonya🇯🇵

15:35

Acun Ilıcalı 'Nasıl Başardım!' | Brand Week İstanbul

25:50

Albert Einstein'in Kan Donduran Son Sözleri Neydi?

10:16

Albert Einstein'in Kan Donduran Son Sözleri Neydi?

Murat Evegü

görünümler 1 600 000

Iron Man 2 | İcadımı mı İstiyorsunuz ? Alamazsınız | HD

04:28

10 Adımda Manipülasyonu Öğrenin

12:11

10 Adımda Manipülasyonu Öğrenin

Momentum

görünümler 307 000

50 Superhero Marvel & DC Real Name And Age 2018

10:02

50 Superhero Marvel & DC Real Name And Age 2018

toptenfamous

görünümler 1 800 000

Don't Get Dropped Off the Ledge! | 2nd Story Edition!!

15:33

Brexit III: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

21:27

Brexit III: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

LastWeekTonight

görünümler 2 984 111

BUYING EVERY JOJO PRODUCT AT TARGET!!!

12:26

BUYING EVERY JOJO PRODUCT AT TARGET!!!

Its JoJo Siwa

görünümler 1 867 899

Drake Cut Off During Grammys Speech

1:20

Drake Cut Off During Grammys Speech

ET Canada

görünümler 2 460 019

I TURNED INTO A BOY FOR A DAY!! (Carter Was Shocked)

17:01

I TURNED INTO A BOY FOR A DAY!! (Carter Was Shocked)

Lizzy Sharer

görünümler 3 628 616

13 YEAR OLD GIRL WON'T LEAVE MY HUSBAND ALONE!!!

26:12

13 YEAR OLD GIRL WON'T LEAVE MY HUSBAND ALONE!!!

The Bramfam

görünümler 663 871