Aramızda Kalsın 2. Bölüm

 • katma 3 yıl önce

  Aramızda Kalsın (Resmi YouTube Kanalı)Aramızda Kalsın (Resmi YouTube Kanalı)

  Süre: 1:37:21

  Yadigar emaneti almak için büyük bir umutla Celepoğlu ailesinin evine gelir. Burada onu çok daha büyük bir sürpriz, Civan beklemektedir. Yadigar emaneti almanın hayalini kurarken Bahattin ve Hüsne kendilerine çıkış yolu aramaya başlar. Genç kadının emanet ile ilgili ne bildiğini anlamaya çalışan Hüsne ve Bahattin bir plan yapar. Ama sonuca ulaşmak bir yana işler daha da içinden çıkılmaz hal alır. Bu sırada ailenin gençlerinin derdi bambaşkadır. Evin eşofmanlı kızı Arife, işe yeni giren, kendi gibi eşofman sevdalısı Mahir'e aşık olmaktadır. Ali ezelden beri evin küçük kızı Ceylan’a aşıktır ve her şeyi göze alıp aşkını itiraf etmenin yollarını aramaktadır. Ali’nin duygularından habersiz Ceylan'sa gelecekle ilgili çok önemli kararlar almaktadır. Emanet konusunda evdeki hesapları çarşıya uymayan Hüsne ve Bahattin durumu idare etmeye çalışırken emanet meselesi hiç ummadıkları bir anda Civan tarafından öğrenilecek ve sır olmaktan çıkacaktır. Yadigar ve Civan’ın gelişi ile Celepoğlu ailesinin evinde tüm taşlar yerinden oynayacak artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
  Aramızda Kalsın, Star TV'de yayınlanan, TMC Film yapımcılığında ekrana gelen, senaryosunu Selin Tunç'un kaleme aldığı, Hatice Memiş'in yönetmenliğinde başlanılan, 16.bölüm itibariyle ise Güzide Balcı'nın yönetmenlik koltuğuna oturduğu, başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk'un paylaştığı, Perşembe akşamları ekrana gelen, komedi türündeki televizyon dizisidir.
  Dizi için ilk olarak "Yadigar" adı düşünülmüş, fakat sonrasında "Aramızda Kalsın" olarak değişmiş ve ilk bölümü 19 Eylül 2013 Perşembe akşamı yayınlanmıştır. 4x4 grubunun solisti Deniz Tuzcuoğlu'nun dizi için özel olarak yazıp bestelediği "Yadigar" adlı parça ve Aytuğ Yargıç tarafından bestelenen diğer fon müzikleri birleştirilip, diziye özel bir albüm çıkarılmıştır. Yonca Lodi tarafından seslendirilen parça, 10. bölümün son sahnesinde yayınlanmış, izleyenlerin beğenisini kazanmış ve sosyal medyada da adından sıkça söz ettirmiştir. 22 Ocak 2015'te ekranlara veda etmiştir.
  Konu
  Gaziantep'te yaşayan ve iki çocuk sahibi olan Yadigar'ın hayatı, 12. evlilik yıldönümünde değişir. Kocası Halil'in onu aldattığını öğrenir ve çocukları Yaren ve Yunus'u da alarak babasının evine gider. Orada da üvey annesi tarafından istenmediğini anlayan Yadigar, geçmişi yad etmek için annesinin eski sandığını kurcalar ve bir mektup bulur. Annesinin ona emanet bıraktığını, emaneti verdiği kişiye; ona ve Yadigar'a sahip çıkmasını ister.Yadigar hiç boş durmadan annesi Refika'nın süt kardeşi Hüsne'ye bıraktığı emanetin peşine düşer. Emaneti saklayan Hüsne ve Bahattin Celepoğlu'nun tek derdi ise, batmak üzere olan et lokantalarını kurtarmaktır. Hüsne umudunu yıllar önce İtalya'ya gitmiş şef olan erkek kardeşi Civan'a bağlar. Civan İstanbul'a dönecek, lokantanın başına dönecek ve nihayet Hüsne ve Bahattin'e rahat nefes aldırabilecektir. Bir tarafta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, diğer tarafta binbir zorlukla eve getirdikleri Civan... İşte bundan sonra Celepoğlu ailesi için her şey değişir. Dertler, bundan sonra ailenin peşini bırakmayacaktır.
  TMC Film
  www.tmc.com.tr
  facebook.com/TmcFilmYapim
  twitter.com/TMC_FiLM
  20 Mayıs 1993‘te kurulmuştur. İlk faaliyet alanı, arşivine dahil ettiği Türk Sinema Filmleri’nin TV kanallarında yayınlanmasına yönelik pazarlama çalışmasıdır. Daha sonra uluslararası film festivallerine katılarak, Türkiye gösterim haklarını aldığı yabancı filmlerin sinema ve televizyonlarda gösterimi faaliyetlerine girmiş, aynı zamanda bu filmlerin VCD ve DVD’lerini yayınlamaya başlamıştır.
  1998 Yılında müzik yapımcılığı, faaliyetlerine eklenmiştir. Müzik yapımcılığı ile birlikte, bünyesinde yer alan sanatçıların konser organizasyonunu yaptığı menajerlik departmanını oluşturmuştur.

Sonraki

VLOG-WEDİACORP ŞİRKƏTİNƏ QOŞULDUM !!

11:51

Oğuzhan Uğur'un WediaCorp'la İmtihanı

1:36

Binging with Babish: Ziti and Lasagna from The Sopranos

10:16

Binging with Babish: Ziti and Lasagna from The Sopranos

Binging with Babish

görünümler 1 285 922

Elizabeth Warren: No President Gets To Declare War On Their Own

6:01

Elizabeth Warren: No President Gets To Declare War On Their Own

The Late Show with Stephen Colbert

görünümler 365 103

What is the payment limit of WediaCorp?

0:36

What is the payment limit of WediaCorp?

WEDIACORP

görünümler 315

WEDİACORP AZƏRBAYCAN ŞİRKƏTİNƏ QOŞULDUM

5:18

WEDİACORP AZƏRBAYCAN ŞİRKƏTİNƏ QOŞULDUM

Mehemmed Bayramov

görünümler 764

WEDİACORP HOLDİNG OLDU!

0:55

WEDİACORP HOLDİNG OLDU!

WEDIACORP

görünümler 2

SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK l WEDİACORP l FUNDA ŞEN

17:11

SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK l WEDİACORP l FUNDA ŞEN

Business Channel Türk TV

görünümler 473

Neden Wediacorp? | Admitad Türkiye

1:39

Neden Wediacorp? | Admitad Türkiye

Admitad Türkiye

görünümler 199

WediaCorp Yılbaşı Çekilişi

11:10

WediaCorp Yılbaşı Çekilişi

WEDIACORP

görünümler 1

KÖKSAL BABA WEDİACORP'DA KİME AŞIK OLDU?

2:38

Elimi Bırakma 46. Bölüm Fragmanı

0:49

Elimi Bırakma 46. Bölüm Fragmanı

Elimi Bırakma

görünümler 918 297

Caillou Türkçe HD - Caillou ve Arı | kayu cizgi filmi | YENI | Caillou Turkish

22:11

HAYATTA KALMAK İÇİN DOĞRUYU SEÇME CHALLENGE 3!

15:31

HAYATTA KALMAK İÇİN DOĞRUYU SEÇME CHALLENGE 3!

Betül Çakmak

görünümler 1 069 012

Mucize Doktor 2. Bölüm 2. Fragmanı

0:47

Mucize Doktor 2. Bölüm 2. Fragmanı

FOX

görünümler 1 559 962

SUSAMAM KLİBİNE TEPKİ!

20:17

SUSAMAM KLİBİNE TEPKİ!

TepkiKolik

görünümler 1 065 794

BÜTÜN ÜMİDİM GENÇLİKTİR #1

19:27

BÜTÜN ÜMİDİM GENÇLİKTİR #1

Gültekin Dalkılıç

görünümler 108 547