Aramızda Kalsın 15. Bölüm

 • katma 3 yıl önce

  Aramızda Kalsın (Resmi YouTube Kanalı)Aramızda Kalsın (Resmi YouTube Kanalı)

  Süre: 1:32:48

  Dizi Müziklerini İndirmek İçin : goo.gl/zgZU2K
  Bütün Müzikler : goo.gl/kOJzqT
  Aramızda Kalsın Abone ol!!! : goo.gl/wj3XkT
  TMC Facebook : goo.gl/j8IhkE
  Emaneti öğrenen Civan ablası ve eniştesinin karşısına dikilir. Celepoğlu ailesinde ipler bir kez daha gerilecek, Bahattin çok önemli bir karar almak zorunda kalacaktır. Olan bitenden habersiz Yadigar’sa, Civan’ı çok mutlu edecek bir sürpriz hazırlamıştır. Bahattin ve Civan kendi planını uygulamaya koyarken, Yadigar akşamki sürprize hazırlanmaktadır.Bu arada eve bomba gibi bir haber düşer. Eğin’in tanınmış ailelerinden biri kız istemeye geleceğini söyler. Fakat hangi kız için olduğunu bildirmezler. Bekar kız konusunda şanslı olan Celepoğlu ailesi tahmin yürütmeye başlar: Ceylan mı, Arife mi?Fakat sonuç hepsini şaşırtır.Ali ve Mahir kızlardan birinin isteneceğini öğrenmiştir. Kim olduğunu bulmaya çalışan Mahir’in her zamanki gibi parlak bir fikri vardır.
  Aramızda Kalsın, Star TV'de yayınlanan, TMC Film yapımcılığında ekrana gelen, senaryosunu Selin Tunç'un kaleme aldığı, Hatice Memiş'in yönetmenliğinde başlanılan, 16.bölüm itibariyle ise Güzide Balcı'nın yönetmenlik koltuğuna oturduğu, başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk'un paylaştığı, Perşembe akşamları ekrana gelen, komedi türündeki televizyon dizisidir.
  Dizi için ilk olarak "Yadigar" adı düşünülmüş, fakat sonrasında "Aramızda Kalsın" olarak değişmiş ve ilk bölümü 19 Eylül 2013 Perşembe akşamı yayınlanmıştır. 4x4 grubunun solisti Deniz Tuzcuoğlu'nun dizi için özel olarak yazıp bestelediği "Yadigar" adlı parça ve Aytuğ Yargıç tarafından bestelenen diğer fon müzikleri birleştirilip, diziye özel bir albüm çıkarılmıştır. Yonca Lodi tarafından seslendirilen parça, 10. bölümün son sahnesinde yayınlanmış, izleyenlerin beğenisini kazanmış ve sosyal medyada da adından sıkça söz ettirmiştir. 22 Ocak 2015'te ekranlara veda etmiştir.
  Konu
  Gaziantep'te yaşayan ve iki çocuk sahibi olan Yadigar'ın hayatı, 12. evlilik yıldönümünde değişir. Kocası Halil'in onu aldattığını öğrenir ve çocukları Yaren ve Yunus'u da alarak babasının evine gider. Orada da üvey annesi tarafından istenmediğini anlayan Yadigar, geçmişi yad etmek için annesinin eski sandığını kurcalar ve bir mektup bulur. Annesinin ona emanet bıraktığını, emaneti verdiği kişiye; ona ve Yadigar'a sahip çıkmasını ister.Yadigar hiç boş durmadan annesi Refika'nın süt kardeşi Hüsne'ye bıraktığı emanetin peşine düşer. Emaneti saklayan Hüsne ve Bahattin Celepoğlu'nun tek derdi ise, batmak üzere olan et lokantalarını kurtarmaktır. Hüsne umudunu yıllar önce İtalya'ya gitmiş şef olan erkek kardeşi Civan'a bağlar. Civan İstanbul'a dönecek, lokantanın başına dönecek ve nihayet Hüsne ve Bahattin'e rahat nefes aldırabilecektir. Bir tarafta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, diğer tarafta binbir zorlukla eve getirdikleri Civan... İşte bundan sonra Celepoğlu ailesi için her şey değişir. Dertler, bundan sonra ailenin peşini bırakmayacaktır.
  TMC Film
  www.tmc.com.tr
  facebook.com/TmcFilmYapim
  twitter.com/TMC_FiLM
  20 Mayıs 1993‘te kurulmuştur. İlk faaliyet alanı, arşivine dahil ettiği Türk Sinema Filmleri’nin TV kanallarında yayınlanmasına yönelik pazarlama çalışmasıdır. Daha sonra uluslararası film festivallerine katılarak, Türkiye gösterim haklarını aldığı yabancı filmlerin sinema ve televizyonlarda gösterimi faaliyetlerine girmiş, aynı zamanda bu filmlerin VCD ve DVD’lerini yayınlamaya başlamıştır.
  1998 Yılında müzik yapımcılığı, faaliyetlerine eklenmiştir. Müzik yapımcılığı ile birlikte, bünyesinde yer alan sanatçıların konser organizasyonunu yaptığı menajerlik departmanını oluşturmuştur.

Sonraki

Oğuzhan Uğur'un WediaCorp'la İmtihanı

1:36

VLOG-WEDİACORP ŞİRKƏTİNƏ QOŞULDUM !!

11:51

iPhone 11 Unboxing!

13:16

iPhone 11 Unboxing!

iJustine

görünümler 2 471 773

What is the payment limit of WediaCorp?

0:36

What is the payment limit of WediaCorp?

WEDIACORP

görünümler 315

WEDİACORP HOLDİNG OLDU!

0:55

WEDİACORP HOLDİNG OLDU!

WEDIACORP

görünümler 2

WEDİACORP AZƏRBAYCAN ŞİRKƏTİNƏ QOŞULDUM

5:18

WEDİACORP AZƏRBAYCAN ŞİRKƏTİNƏ QOŞULDUM

Mehemmed Bayramov

görünümler 764

WediaCorp Yılbaşı Çekilişi

11:10

WediaCorp Yılbaşı Çekilişi

WEDIACORP

görünümler 1

Neden Wediacorp? | Admitad Türkiye

1:39

Neden Wediacorp? | Admitad Türkiye

Admitad Türkiye

görünümler 199

SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK l WEDİACORP l FUNDA ŞEN

17:11

SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK l WEDİACORP l FUNDA ŞEN

Business Channel Türk TV

görünümler 473

KÖKSAL BABA WEDİACORP'DA KİME AŞIK OLDU?

2:38

Benim Tatlı Yalanım 14. Bölüm 2. Fragman!

1:00

PUBG BUGGY YAPIMI!

17:58

PUBG BUGGY YAPIMI!

Facia Üçlü

görünümler 798 956

SAUNADAN SON ÇIKAN 2500TL KAZANIR?! (SAKIN DENEMEYİN!)

16:47

SAUNADAN SON ÇIKAN 2500TL KAZANIR?! (SAKIN DENEMEYİN!)

Orkun Işıtmak

görünümler 1 028 379

Şanışer Yine Susamam Dedi | Özcan Show

7:57

Şanışer Yine Susamam Dedi | Özcan Show

Özcan Show

görünümler 454 949

Her Yerde Sen 14. Bölüm 1. Fragmanı

0:47

Her Yerde Sen 14. Bölüm 1. Fragmanı

Her Yerde Sen

görünümler 2 468 041

HAYATTA KALMAK İÇİN DOĞRUYU SEÇME CHALLENGE 3!

15:31

HAYATTA KALMAK İÇİN DOĞRUYU SEÇME CHALLENGE 3!

Betül Çakmak

görünümler 1 069 012