Aramızda Kalsın 14. Bölüm

 • katma 3 yıl önce

  Aramızda Kalsın (Resmi YouTube Kanalı)Aramızda Kalsın (Resmi YouTube Kanalı)

  Süre: 1:37:48

  Aramızda Kalsın 14. Bölüm
  Dizi Müziklerini İndirmek İçin : goo.gl/zgZU2K
  Bütün Müzikler : goo.gl/kOJzqT
  Aramızda Kalsın Abone ol!!! : goo.gl/wj3XkT
  TMC Facebook : goo.gl/j8IhkE
  Celepoğlu Ailesi, son umutları olan paranın çalınmasıyla büyük sıkıntı yaşar. Üstelik bu durum Yadigar ve Civan aşkına da darbe vuracaktır.Bahattin dükkana giren hırsızların bulunması için sağa sola koştururken, gençler de korku içinde “tanıdık” hırsızı bulmaya çalışır. Gençler polisle yarış halinde, hırsızı polisten önce bulmak için and içerler. Hüsne, hırsızın peşine düşer! Hırsızı bulmak için and içenler arasında biri daha vardır: Hüsne. Hüsne, her zamanki gibi kendince yöntemlerle hırsızın peşine düşer. Ama halalarla birlikte bir handa kapalı kalınca olanlar olur…Yadigar’ın kızı Yaren’in okulda temsili vardır ve babasızlık küçük kızı fazlasıyla etkilenmektedir. Yadigar, Yaren’in gösterisine tek başına gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır.Behiye ise, oğlu Ali’ye haksızlık yapıldığını düşündüğü için, Yadigar’ı bulup ona gerçeği söyleme kararı verir. Artık emanet sırrı, hızla çözülmeye başlamıştır
  Aramızda Kalsın, Star TV'de yayınlanan, TMC Film yapımcılığında ekrana gelen, senaryosunu Selin Tunç'un kaleme aldığı, Hatice Memiş'in yönetmenliğinde başlanılan, 16.bölüm itibariyle ise Güzide Balcı'nın yönetmenlik koltuğuna oturduğu, başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk'un paylaştığı, Perşembe akşamları ekrana gelen, komedi türündeki televizyon dizisidir.
  Dizi için ilk olarak "Yadigar" adı düşünülmüş, fakat sonrasında "Aramızda Kalsın" olarak değişmiş ve ilk bölümü 19 Eylül 2013 Perşembe akşamı yayınlanmıştır. 4x4 grubunun solisti Deniz Tuzcuoğlu'nun dizi için özel olarak yazıp bestelediği "Yadigar" adlı parça ve Aytuğ Yargıç tarafından bestelenen diğer fon müzikleri birleştirilip, diziye özel bir albüm çıkarılmıştır. Yonca Lodi tarafından seslendirilen parça, 10. bölümün son sahnesinde yayınlanmış, izleyenlerin beğenisini kazanmış ve sosyal medyada da adından sıkça söz ettirmiştir. 22 Ocak 2015'te ekranlara veda etmiştir.
  Konu
  Gaziantep'te yaşayan ve iki çocuk sahibi olan Yadigar'ın hayatı, 12. evlilik yıldönümünde değişir. Kocası Halil'in onu aldattığını öğrenir ve çocukları Yaren ve Yunus'u da alarak babasının evine gider. Orada da üvey annesi tarafından istenmediğini anlayan Yadigar, geçmişi yad etmek için annesinin eski sandığını kurcalar ve bir mektup bulur. Annesinin ona emanet bıraktığını, emaneti verdiği kişiye; ona ve Yadigar'a sahip çıkmasını ister.Yadigar hiç boş durmadan annesi Refika'nın süt kardeşi Hüsne'ye bıraktığı emanetin peşine düşer. Emaneti saklayan Hüsne ve Bahattin Celepoğlu'nun tek derdi ise, batmak üzere olan et lokantalarını kurtarmaktır. Hüsne umudunu yıllar önce İtalya'ya gitmiş şef olan erkek kardeşi Civan'a bağlar. Civan İstanbul'a dönecek, lokantanın başına dönecek ve nihayet Hüsne ve Bahattin'e rahat nefes aldırabilecektir. Bir tarafta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, diğer tarafta binbir zorlukla eve getirdikleri Civan... İşte bundan sonra Celepoğlu ailesi için her şey değişir. Dertler, bundan sonra ailenin peşini bırakmayacaktır.
  TMC Film
  www.tmc.com.tr
  facebook.com/TmcFilmYapim
  twitter.com/TMC_FiLM
  20 Mayıs 1993‘te kurulmuştur. İlk faaliyet alanı, arşivine dahil ettiği Türk Sinema Filmleri’nin TV kanallarında yayınlanmasına yönelik pazarlama çalışmasıdır. Daha sonra uluslararası film festivallerine katılarak, Türkiye gösterim haklarını aldığı yabancı filmlerin sinema ve televizyonlarda gösterimi faaliyetlerine girmiş, aynı zamanda bu filmlerin VCD ve DVD’lerini yayınlamaya başlamıştır.
  1998 Yılında müzik yapımcılığı, faaliyetlerine eklenmiştir. Müzik yapımcılığı ile birlikte, bünyesinde yer alan sanatçıların konser organizasyonunu yaptığı menajerlik departmanını oluşturmuştur.

Sonraki

VLOG-WEDİACORP ŞİRKƏTİNƏ QOŞULDUM !!

11:51

Oğuzhan Uğur'un WediaCorp'la İmtihanı

1:36

Hairdresser Reacts to People Going Brown to Bright Red

18:46

[M/V] SEVENTEEN(세븐틴) - 독 : Fear

3:03

[M/V] SEVENTEEN(세븐틴) - 독 : Fear

SEVENTEEN

görünümler 7 217 995

What is the payment limit of WediaCorp?

0:36

What is the payment limit of WediaCorp?

WEDIACORP

görünümler 315

WEDİACORP AZƏRBAYCAN ŞİRKƏTİNƏ QOŞULDUM

5:18

WEDİACORP AZƏRBAYCAN ŞİRKƏTİNƏ QOŞULDUM

Mehemmed Bayramov

görünümler 764

WEDİACORP HOLDİNG OLDU!

0:55

WEDİACORP HOLDİNG OLDU!

WEDIACORP

görünümler 2

SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK l WEDİACORP l FUNDA ŞEN

17:11

SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK l WEDİACORP l FUNDA ŞEN

Business Channel Türk TV

görünümler 473

Neden Wediacorp? | Admitad Türkiye

1:39

Neden Wediacorp? | Admitad Türkiye

Admitad Türkiye

görünümler 199

WediaCorp Yılbaşı Çekilişi

11:10

WediaCorp Yılbaşı Çekilişi

WEDIACORP

görünümler 1

KÖKSAL BABA WEDİACORP'DA KİME AŞIK OLDU?

2:38

ديمة الجندي ضيفة باسم ياخور في برنامج اكلناها

55:18

ديمة الجندي ضيفة باسم ياخور في برنامج اكلناها

AL MINBAR المنبر للإنتاج

görünümler 2 337 578

Büyük kavga!

2:09

Büyük kavga!

Selena

görünümler 45 107

Elvan’ın Acı Geçmişi - Canevim 14.Bölüm

4:59

Şanışer Yine Susamam Dedi | Özcan Show

7:57

Şanışer Yine Susamam Dedi | Özcan Show

Özcan Show

görünümler 454 949

Yasak Elma 50. Bölüm Fragmanı

2:29

Yasak Elma 50. Bölüm Fragmanı

Levent Turan

görünümler 232 121

Yıldız'dan Baby Shower partisi - Yasak Elma 49. Bölüm

11:32

Sonunda kavuştular ❤ - Aşk Ağlatır 2. Bölüm

13:52

Sonunda kavuştular ❤ - Aşk Ağlatır 2. Bölüm

Aşk Ağlatır

görünümler 772 265