Ali Babacan’ın partisinin ayrıntıları

BLUE LAKE
BLUE LAKE

Umarim dini siyasete alet eden bir parti olmazlar. Partinin icerisinde dindar yada AKP kokenli olanlar olabilir lakin referansi din olan bir parti olmamasini dilerim. Zira bu millet cok cekti din taciri siyasetcilerden. Turkiye milletinin ekseriyeti muhafazkar ve din temelli soylemlere ve politikalara cok cabuk kanabiliyorlar. Dindar ile din tacirini ayirabilme yetisine maalesef sahip degil milletimiz. En onemli eksikligimiz budur. Umarim yeni gelen nesil aradaki algilayabilcek akila sahip olabilir.

6 gün önce
Şehir Burda
Şehir Burda

Ali Babacan'ın yeni kuracağı partiyle alakalı bir çok farklı görüş var elbette ama öncelik vatandaşın ne dediği doğru anlaşılmalı. Bu konuyla alakalı çektiğimiz sokak röportajını kesinlikle izlemelisiniz. Özellikle Akp seçmenlerinin yoğun olduğu bölgede yaptığımız röportaj kurulacak yeni partiyle alakalı çok farklı bakış açılarını bir araya getiriyor.

7 gün önce
hüsamettin şener
hüsamettin şener

Merkez sağ partiyi parçalama gayreti...Zulümkar hırsız chp hırsızlık edemediği için Batıyor desenize şuna... Atatürk'ü zehirleyip öldürdükten sonra sahte belgelerle Mal varlığını GASP edenler. Defalarca İhtilaller yaparak Devlet hazinesini Soymaya alışmış Hırsız itler. Şimdi Hırsızlık edemeyince kudurmaya başladılar. Yalan ve İftiraları ile. Ancak saf gençleri aldatabiliyorlar bu vatan Millet haini Katiller, Düşmanla işbirliği yapmayı marifet bilen hainler sürüsü... www.depremerkenuyari.com

7 gün önce
Arif Beyit
Arif Beyit

Hepsı danısıklı dovus bu yenı kurulan sozum ona partı akp nın yan kurulusu gıbı bırsey olur.Butun mesele seçmen baska yere kaçmasın.

8 gün önce
Ertan Duman
Ertan Duman

Dikkat ediyorum da hiç dürüstlük vurgusu yok.. Ülkenin soyulup sovana çevirildiği bir dönemde bu isimler hiç ses çıkarmadılar...Ülkenin en büyük meselesi yolsuzluk ve hırsızlıktır.

8 gün önce
R. Hakan
R. Hakan

HDP bile daha milli kalıyor :))) Yeni bir partinin finansörünü merak ettim.. Londra - Pensilvanya - Ankara üçgeni yabancı sermayenin İMF günleri başlıyor Türkiye de .

9 gün önce
Ali osman Topkan
Ali osman Topkan

projenin devamı

9 gün önce
Nilgün Akın
Nilgün Akın

Ali Babacan kardeşim, Abdullah Gülü, partinize alırsanız başarısız olursunuz. Ali Babacan kardeşim, Abdullah Gül, şimdi fetöcüdür, amerikanın, ingiltrenin korkak, uşağı, kuklasıdır. Ali Babacan, Abdullah Gülü bırakırsan başarılı olursun. Abdullah Gül, önceden, Tayyip Erdoğanın korkak uşağı, kuklasıydı.

9 gün önce
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek

gül partide aktif rol almayacak zaten

9 gün önce
beyfiko
beyfiko

zaten 2. akp kuruluyor. kimse boşu boşuna kendini kandırmasın.

9 gün önce
Ufuk eskiçırak
Ufuk eskiçırak

Akp , ABD'nın kurduğu bir proje partisi olduğu delilleri ile ispat edilmişken, Ali Babacan' nın da kuracağı parti atık miyadı dolmuş AKP den ( Emperyalizmin tüm istediklerini yerine getirmiş ve artık halkta bir yeri kalmamış) kurtulmak isteyen ABD nin ikinci projesi olduğu alenen açık ve nettir..

9 gün önce
nev01
nev01

Ordan çıkıp oraya ne anladık biz bu işten? Ne olacak ne değişecek kafa aynı görüş aynı. 17 yıl olmuş adam ayrılmış ta onun haberi kimler var ayrilanlarin hepsi aynı parti elemanı. Şube açacaklar bu gidişle. Aynı batan firmalar isim değiştirir ya bunlarda aynı hesap

9 gün önce
andromedalı dünyalı
andromedalı dünyalı

AKP nin içinden çıkan herhangi bir hareketin millete vatana İslama hayrı dokunmaz. Ookadar!!

9 gün önce
Orhan Tezcan
Orhan Tezcan

Davutoglundan bir cacik olmaz.

10 gün önce
Nickolai Nomad
Nickolai Nomad

Tüm Türk muhafazakar sağcılarımız artık Rsuya'yı çok seviyor. 1950'lerin Amerikancı sağcısı kalmadı artık, sağ demek Rusya demek. Amerikancı Katolik Müslüman sağ parti artık pek tutmaz. Rusyacı Ortodoks Müslüman parti ancak prim yapar.

10 gün önce
Hulya Salma
Hulya Salma

cesaretinizi imamogluna borclusunz yoksa uyumaya devam edecektiniz sizden bu ülkeye fayda gelmez

10 gün önce
Şükür Şükür
Şükür Şükür

Seçime 4 yıl varken parti mi kurulur? Kesin icazet aldı usa'dan. Ekonomik buhranla erdoğanı erken seçime zorlayacaklar. Ekonomik kurtarıcı olarak da babacanı ortaya atacaklar.

10 gün önce
arif bayram poyraz
arif bayram poyraz

İyi parti fetücü, hdp terörist damgasinda. Bakalım bu parti kurulunca o ne damgasi yiyecek.

10 gün önce
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek

davaya ihanet damgası yiyecekler yandaş medya bir şey bulur ve oylar oraya gitmesin diye her türlü damgayı vurur yeni partiye

9 gün önce
Sibell Moonshine
Sibell Moonshine

Amaç akpnin oylarini bölmek falan değil. Amaç makyaj atip biz akp değiliz farkliyiz ayaklariyla akpden muhalefet partilere kaymiş olanlarin aklini çelip yine iktidarda kalmak. Akpnin değil CHP, iyi parti ve HDPnin oylarini bölmek amaç. Ikiyüzlü erdoganin yalanciktan yaptiği eleştiriler ise büyük ihtimal akp ile koalisyon hükümeti kurulmasindan sonra iltifata dönüşecektir. Artik anlayin bu pisliklerin oyunlarini! Davutoğluymus gülmuş babacanmiş hepsi erdoganin götkillari, hepsi hirsiz!

10 gün önce
Sibell Moonshine
Sibell Moonshine

Bop projesi olan akpnin devamidir. Gizli iktidar destekçisi sosyal medya kanallari dahil cnnturk, atv, show hepsi vatandaşin salak olduğunu saniyor, Erdogan'in ve ABD'nin yavşaklari hepsi! Erdoğan tavir almiş ama yasaklama falan düşünmüyor...he he :-P Yavrum benim başlarina bişey gelecekmiş! Iyi partiye yapilanlarin %1'i bunlarin başina gelsin erdoganin kendi yavşak TV ve sosyal medya kanallari reklamlarini aninda yapacaktir, şekilde görüldügü üzere...

10 gün önce
Max Cool
Max Cool

Gecikmesi saten gec kaldı amk başka derdimiz yok zaten ancak parti, secim, birbirimizi bitirmekten başka uğraşacamız bir şey yok

10 gün önce
04
04

Yeni bi heyecan olsun, parti kurulursa görev alma niyetindeyim..

10 gün önce
mehmet rasim inceoglu
mehmet rasim inceoglu

Babacan, Gül ve Davutoğlu'dan umut bekleyen insanlar bana Polyana'nın toplu tecavüz sonrası zorla evlendirilmesini hatırlattı. Polyana evlenmeden önce "Bu bana tecavüz eden adam değil ki, bu sadece kaçmamı engellemek için elleimden, kollarımdan tutan adam." diyerek bu trajedideki mutluluğu yakaladı.

10 gün önce
hasan karacan
hasan karacan

refah partisinden ak parti doğdu. ak partiden de bir parti doğuyor bunlar doğum sancısı

10 gün önce
Cem Er
Cem Er

AKP kuruluşundaki felsefesinden uzaklaşmış mış . Kuruluşundan beri Ak Partinin başına gelmedik kalmadı ki veya Erdoğan'ın diyelim. Bu beyefendiler makamlarında oturup nazlı nazlı konumlarının tadını çıkardılar. Bunların hiç bir Allah'ın günü strese girdiklerini hatırlamadığım gibi RTE'nin yanında veya ona karşı, onu eleştiren bir kelam ettiklerini de hatırlamıyorum. Ne koktular ne bulaştılar. Bunlar RTE'nin bulup çıkardığı ve de gereğinden fazla değer verdiği silik ve kompleksli şahıslardır. Ali Babacan'ın iyi bir teknokrat olduğunu düşünüyorum, ama o kadar. Hainler cesaret sahibidirler, risk alırlar. Bunlardan hain bile olamaz. Hayatım da ne bir parti, ne bir akım, ne bir kişi, peşinden gitmedim. Hiç kimsenin uygulama veya söylemlerine kefil olamam. RTE'yi acımasızca eleştiririm. Ben şu an geçerli vahşi kapitalizmin, inşaat ve rant ekonomisinin , üretenlerin mallarını üç günde nakde çevrilen süpermarketlere verip 3-5 ay sonra paralarını aldıkları tefecilik düzenine , bazı üreticilerin paralarını hiç alamadıkları soygun düzenine vs. karşıyım. Ancak bunlara karşıyım diye Emperyallerin kucağına oturmuş hainler ile iş tutmam. Bu şahıslar parti içi muhalefet ile RTE'yi acımasızca eleştirip, bunun sonucu olarak partiden ihraç edilseler idi , desteği hak etmiş olurlardı. Bu mıymıntı heriflerden bir şey olmaz . 15 Temmuzda bu ülke, bu halk direkten döndü. Sınır birlikleri komutanı hain Semih Terzi sınır birliklerini geri çekmiş, PYD; YPG, PKK, İŞİD ve sair haşeratların ülkeye girmeleri için gerekli şartları hazırlamış idi. Tabii ki ardından İŞİD'e karşı büyük koalisyon (USA+AB) kurtarıcı olarak ülkemize girecek , ülkemizi Suriye'ye çevirecekti. O saatte milletin cesur fertleri ile birlikte kim kelleyi ortaya koydu. Kim ailesini ve kendi hayatını riske etti. Ama bir hain kesim var ki onlarda terliklerini giyip televizyon karşısında Amerikan aksiyon filmi seyreder gibi darbe seyrettiler. Bu mıymıntılar bile muhtemelen bunu yaptı. AKP'yi ve RTE'yi acımasızca eleştirelim , bu işlerin böyle gitmeyeceğini , değişim gerektiği mesajını en kesin dille verelim . Ve hatta bunu topluca yapıp AKP'yi köşeye sıkıştıralım. Şunu iddia ediyorum ki RTE ve AKP'nin bu ayara ihtiyacı var. Önümüzdeki seçimlere kadar uzun bir dönemde bunu yapmalıyız. Veya terlikleri giyip, rahat koltuklarda , elimizde Drink imizle televizyonda Doğu akdenizdeki petrol ve doğalgaz haklarımızın ve diğer ülke menfaatlerinin elimizden nasıl gittiğini , ülkemizin nasıl kaos'a sürüklendiğini seyredelim. Türkiye de muhalefet'in tek bir yöntemi var. Öazl'ın gelmesi ile birlikte, Özal'da , Hanedan da çalıyor, çırpıyor, rüşvet , talan , soygun, hırsızlı da , soygun da nereye koşuyor da vırt zırt. 1993 senesinde bir kaç ay ara ile Uğur Mumcu, Özal , Eşref Bitlis , Adnan Kahveci siyasi suikastlerle öldürttük . Ne oldu , adamlar arkalarında milyar dolarlar mı bıraktı? Arkasında duracağımız kimi görüyoruz Allah aşkına?

10 gün önce
Mehmet Vural
Mehmet Vural

Kucaklayıcı Bir Siyaset Tarzı İzlenirse Çok Başarılı Olacağını Düşünüyorum.

10 gün önce
Mete Nurol
Mete Nurol

Ben bu yeni kurulacak partinin. Akp nin yedeği olarak görüyorum yani anlaşmalı..akp % 10 civarında oy kaybetti ..bu oyu almanın tek yolu yeni bir parti kurmak..ve o yüzde 10 kaybının bu barti ile tekrar almak ve ittifak yapıp tekrar iktidar olma. Bütün amaçları bunun üzerine kurulu..

10 gün önce
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek

imkansız

9 gün önce
atheist bigot [Remastered]
atheist bigot [Remastered]

Babacan mabacan anacan.. Hepsi kovuk ağaç gibi devrilip gidecek göreceksiniz....

10 gün önce
Ahmet Köseoğlu
Ahmet Köseoğlu

GEZKALDİ BUMİLLETİ NASİL KANDİRACAGİNİ DUŞUN SUNLER BECEREBİLİRSA BUMİLLET OYVERİR GUNDEN GUNE BUMİLLET DENİŞTİ FAYYAPİ ERGONEKOM PARELEL YABİ TORBAYASASİ CATİYAPİ BUNLAR BAYATLADİ YENİSİNİ BULUN KANMAZ BUMİLLET ARTİK🤸🤸🤸

10 gün önce
sezo
sezo

Türk Kürt kardeştir abd pkk fetö kaleştir babacan kaleştir babacan kaleştir

10 gün önce
baybars hamzaoğlu
baybars hamzaoğlu

Batı yanlisi bir parti olcak türkiye artık avrasya dönmeli yanlış bir yol

10 gün önce
turan can
turan can

Feto culer gelir kim gelcek disardan

10 gün önce
EMRE USTUN
EMRE USTUN

Betona yatirim yapan elinde ki imkanlari degerlendiremeyen politakibo bir adam part mı kurucak ve kim oy vericek bunlara merak ediyorum...O durumda başarı sağlıyamayan kiş şuan da hiç bir şey yapamaz sadece oyalanırlar

11 gün önce
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek

babacan inşaat sektörüne karşı bir isim iyice araştırmanı tavsiye ederim boş keseden atma https://www.youtube.com/watch?v=nU_muFqwhgs

9 gün önce
Havuç Tavşan
Havuç Tavşan

Aynı bokun laciverti ha abdullah gül babacan davutoğlu ha tayyip ne fark var hepside suçlu gerçi biz halk olarak bok yemeyi severiz bu zihniyet bitmez sadece isim değiştirir bizi bitiren dincilik yapanlar oldu yıllardır iktidarda kaldılar kalmak icin de türlü türlü oyunlar yaptılar..

11 gün önce
Deveye Diken
Deveye Diken

Yemeği ikinci kez pişirirseniz asla taze olmaz.

11 gün önce
ibrahim mete
ibrahim mete

1.25x hızına alın daha iyi

11 gün önce
İbrahim İsrail
İbrahim İsrail

Gündemi belirleyecek FETÖ'suz GERÇEK YARGILAMALAR kim ne zaman ne götürmüş BEKLE GÖR !

11 gün önce
sonsans31
sonsans31

Üstat, mikrofona ayarı düzgün bir kompresör koysanız daha rahat dinlenebilir olacaksınız...

11 gün önce
Serdar Dag
Serdar Dag

Kurd sorununu demokrasi ile cozmezlerse Akp ile aynilasirlar.Kas kafalari bir turlu anlamadi gitti

11 gün önce
ali uçağı
ali uçağı

Bunca yapılanlara ses çıkarmayan bu günlerin oluşmasında payı olanlar yıpranan AKP'yi ve Başkanlarını kurtarma projesi.Sadece kurtarıcı olacaklar.Yalan bölünme bu güne kadar neredeydiler ağabey lik yapacak kişinin geçmişi hatırlanmıyor mu.Dini hasasiyetleri olan seçmene alternatif yaratarak aynı merkeze oyları toplamak.

11 gün önce
Ali Balseven
Ali Balseven

Bunlarda ahlak olsaydı akp de oldukları zaman göz yummazlardı yapılanlara. Eğer insanımız.bunlar düzeldi diye oy vermeyi düşünüyorlarsa iki değil bin defa düşününmelerini rica ederim. Kimse kanmasın cikipta suriyelileri göndereceğiz deseler bile. Kanmayın..hicbir siyasetçinin.gucu yetmez

11 gün önce
Gorkem Fr
Gorkem Fr

Yorumlarda o kadar cok islamofobik yorumlar var ki Israil elinize su dokemez

11 gün önce
Özlem Özer
Özlem Özer

Akp den (feto)den kaçarken fetöye tutulmak

11 gün önce
Engin Özturk
Engin Özturk

isim ver isim

11 gün önce
Furkan Bey
Furkan Bey

Ruşen bey yeni partiden birilerini bulun konuşturun, kanalınız patlama yapar.. bence en iyi siz yaparsınız bunu

11 gün önce
Freddie Merkürü
Freddie Merkürü

Ali babacan davutoğluna göre toplumda daha çok karşılığı olan biri

11 gün önce
veya hote
veya hote

Ruşen bey, Sesiniz az ve düşük çıkıyor.Buna birçare bulun

11 gün önce
Şahin Çiçek
Şahin Çiçek

Bu millet kime neyin battığını çok iyi biliyor .bazılarına batan AKP değil. Reis .

11 gün önce
jdjdn hshshsh
jdjdn hshshsh

hepsi ayni bok en durusu belli kaliteli parti CHP

11 gün önce
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek

JFBVJAEBFVIJKWEABNVŞOJWNETOVPJUWETOVJPN

9 gün önce
bilgen yslbs
bilgen yslbs

İnşallah öyle bir partı gelir oyumuz Alı babacana artık akp yaptıklarından bıktık

11 gün önce
Hzn Mlp
Hzn Mlp

Ülkende et ve sebze ve meyve gibi gıda fiyatların bu kadar kötü olmasının nedenin açıklıyor. Yavaş yavaş tarım hayvancılığı bitirdi. Her şey ithal bundan yaptı. ÇÜNKÜ oy peşindeydi. Sadece.

11 gün önce

Sonraki

PRETTYMUCH - Lying (Official Video) ft. Lil Tjay

3:23

PRETTYMUCH - Lying (Official Video) ft. Lil Tjay

PrettyMuchVEVO

görünümler 405 582

Letting The Person In Front of Me Decide My Makeup Routine

21:39

this is the end.

13:16

this is the end.

CaseyNeistat

görünümler 3 119 022

E.L.F. Jelly Makeup.. Is It Jeffree Star Approved?!

25:12

E.L.F. Jelly Makeup.. Is It Jeffree Star Approved?!

jeffreestar

görünümler 4 613 830

Training My Roomate To Walk Quietly

10:13

Training My Roomate To Walk Quietly

William Osman

görünümler 1 952 515

CATS  - Official Trailer [HD]

2:24

CATS - Official Trailer [HD]

Universal Pictures

görünümler 6 586 869

Rick and Morty Season 4: Glootie | adult swim

1:11

Rick and Morty Season 4: Glootie | adult swim

Adult Swim

görünümler 1 557 742

I'm Back

5:48

I'm Back

Eugenia Cooney

görünümler 3 465 020

“The Lion King” Can Explain Anything - Key & Peele

3:19

Moneybagg Yo - Relentless Again (Official Music Video)

2:44

Moneybagg Yo - Relentless Again (Official Music Video)

MoneybaggYoVEVO

görünümler 859 926

MUGEN  - Everything You Need to Know | Up to Speed

14:42