Ali Babacan’ın partisinin ayrıntıları

 • katma 3 aylar önce

  Rusen Cakir medyascopeRusen Cakir medyascope

  Süre: 16:20

  8 Temmuz 2019 İstanbul
  Bitcoin ile destek olmak isteyenler için: 18WMx47QVyTZ6XipPE65ngyB5FLqazj8XV
  Patreon ile destek olmak isteyenler için:
  www.patreon.com/rusencakir

97 97
97 97

plan yok kadro yok.. fos.. buna rağmen en az %10 alır mı, alır..

25 gün önce
film hane
film hane

Muharrem inceyi de yanina alsinlar adamda laf var

2 aylar önce
Nilgün Akın
Nilgün Akın

Sınav sorularını çalıp, hırsızlık yaparak, herkesin hakkını yiyerek, asker, memur olmuşlar. Kendilerini bir halt sanıyorlar. psikolojisi bozuk, vatan haini askerler. Hepinizde defolup gitsenizde, Türk milletide sizden kurtulsa.

2 aylar önce
Nilgün Akın
Nilgün Akın

Başkanlık sistemi yaşasın. Türk askeri, yönetime hiç karışmasın. Türk askeri, darbelerle, Türkiyeyi geri kalmış, batılıların, amerikanın kuklası yaptı. Türk askeri, Türk milletini, Kemalizm dininden yaptı. Türk milleti, kafir, cehennemlik yaptı. Başkanlık sistemi yaşasın. Türk askeri yönetime hiç karışmasın.

2 aylar önce
Nilgün Akın
Nilgün Akın

Ali Babacan, Ahmet davutoğlu parti kursun artık. Oy verecek parti yok. Türk milletinin oy verecek yeni partilere ihtiyacı var. Başkanlık sistemi yaşasın. Türk askeri yönetime hiç karışmasın.

2 aylar önce
Nilgün Akın
Nilgün Akın

Kürt vatandaşlarımız, işsizlikten, parasızlıktan, pkk ya katılıyor. Ahmet davutoğlu, yine ekonomiyi düzeltmek, işsizleri iş, güç sahibi yapmak için, umut partisini kurdu. Ahmet davutoğlu ve umut partisini destekleyin. Ahmet davutoğlu, gözlüklü bey.

3 aylar önce
Nilgün Akın
Nilgün Akın

Ahmet davutoğlu, Tayyip Erdoğanın, kuklası, uşağı olmadı, başbakanlık, dış işleri bakanı görevinden istifa etti. Ahmet davutoğlu, fetönün, amerikanın, İngilterenin, yahudilerin kuklası, uşağı olmaz. Ahmet davutoğlu ve umut partisini destekleyin. Ahmet davutoğlu, gözlüklü bey.

3 aylar önce
BLUE LAKE
BLUE LAKE

Umarim dini siyasete alet eden bir parti olmazlar. Partinin icerisinde dindar yada AKP kokenli olanlar olabilir lakin referansi din olan bir parti olmamasini dilerim. Zira bu millet cok cekti din taciri siyasetcilerden. Turkiye milletinin ekseriyeti muhafazkar ve din temelli soylemlere ve politikalara cok cabuk kanabiliyorlar. Dindar ile din tacirini ayirabilme yetisine maalesef sahip degil milletimiz. En onemli eksikligimiz budur. Umarim yeni gelen nesil aradaki algilayabilcek akila sahip olabilir.

3 aylar önce
Şehir Burda
Şehir Burda

Ali Babacan'ın yeni kuracağı partiyle alakalı bir çok farklı görüş var elbette ama öncelik vatandaşın ne dediği doğru anlaşılmalı. Bu konuyla alakalı çektiğimiz sokak röportajını kesinlikle izlemelisiniz. Özellikle Akp seçmenlerinin yoğun olduğu bölgede yaptığımız röportaj kurulacak yeni partiyle alakalı çok farklı bakış açılarını bir araya getiriyor.

3 aylar önce
hüsamettin şener
hüsamettin şener

Merkez sağ partiyi parçalama gayreti...Zulümkar hırsız chp hırsızlık edemediği için Batıyor desenize şuna... Atatürk'ü zehirleyip öldürdükten sonra sahte belgelerle Mal varlığını GASP edenler. Defalarca İhtilaller yaparak Devlet hazinesini Soymaya alışmış Hırsız itler. Şimdi Hırsızlık edemeyince kudurmaya başladılar. Yalan ve İftiraları ile. Ancak saf gençleri aldatabiliyorlar bu vatan Millet haini Katiller, Düşmanla işbirliği yapmayı marifet bilen hainler sürüsü... www.depremerkenuyari.com

3 aylar önce
Arif Beyit
Arif Beyit

Hepsı danısıklı dovus bu yenı kurulan sozum ona partı akp nın yan kurulusu gıbı bırsey olur.Butun mesele seçmen baska yere kaçmasın.

3 aylar önce
Ertan Duman
Ertan Duman

Dikkat ediyorum da hiç dürüstlük vurgusu yok.. Ülkenin soyulup sovana çevirildiği bir dönemde bu isimler hiç ses çıkarmadılar...Ülkenin en büyük meselesi yolsuzluk ve hırsızlıktır.

3 aylar önce
R. Hakan
R. Hakan

HDP bile daha milli kalıyor :))) Yeni bir partinin finansörünü merak ettim.. Londra - Pensilvanya - Ankara üçgeni yabancı sermayenin İMF günleri başlıyor Türkiye de .

3 aylar önce
Ali osman Topkan
Ali osman Topkan

projenin devamı

3 aylar önce
Nilgün Akın
Nilgün Akın

Ali Babacan kardeşim, Abdullah Gülü, partinize alırsanız başarısız olursunuz. Ali Babacan kardeşim, Abdullah Gül, şimdi fetöcüdür, amerikanın, ingiltrenin korkak, uşağı, kuklasıdır. Ali Babacan, Abdullah Gülü bırakırsan başarılı olursun. Abdullah Gül, önceden, Tayyip Erdoğanın korkak uşağı, kuklasıydı.

3 aylar önce
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek

gül partide aktif rol almayacak zaten

3 aylar önce
beyfiko
beyfiko

zaten 2. akp kuruluyor. kimse boşu boşuna kendini kandırmasın.

3 aylar önce
Gardasch
Gardasch

Akp , ABD'nın kurduğu bir proje partisi olduğu delilleri ile ispat edilmişken, Ali Babacan' nın da kuracağı parti atık miyadı dolmuş AKP den ( Emperyalizmin tüm istediklerini yerine getirmiş ve artık halkta bir yeri kalmamış) kurtulmak isteyen ABD nin ikinci projesi olduğu alenen açık ve nettir..

3 aylar önce
nev01
nev01

Ordan çıkıp oraya ne anladık biz bu işten? Ne olacak ne değişecek kafa aynı görüş aynı. 17 yıl olmuş adam ayrılmış ta onun haberi kimler var ayrilanlarin hepsi aynı parti elemanı. Şube açacaklar bu gidişle. Aynı batan firmalar isim değiştirir ya bunlarda aynı hesap

3 aylar önce
andromedalı dünyalı
andromedalı dünyalı

AKP nin içinden çıkan herhangi bir hareketin millete vatana İslama hayrı dokunmaz. Ookadar!!

3 aylar önce
Orhan Tezcan
Orhan Tezcan

Davutoglundan bir cacik olmaz.

3 aylar önce
Nickolai Nomad
Nickolai Nomad

Tüm Türk muhafazakar sağcılarımız artık Rsuya'yı çok seviyor. 1950'lerin Amerikancı sağcısı kalmadı artık, sağ demek Rusya demek. Amerikancı Katolik Müslüman sağ parti artık pek tutmaz. Rusyacı Ortodoks Müslüman parti ancak prim yapar.

3 aylar önce
Hulya Salma
Hulya Salma

cesaretinizi imamogluna borclusunz yoksa uyumaya devam edecektiniz sizden bu ülkeye fayda gelmez

3 aylar önce
Şükür Şükür
Şükür Şükür

Seçime 4 yıl varken parti mi kurulur? Kesin icazet aldı usa'dan. Ekonomik buhranla erdoğanı erken seçime zorlayacaklar. Ekonomik kurtarıcı olarak da babacanı ortaya atacaklar.

3 aylar önce
arif bayram poyraz
arif bayram poyraz

İyi parti fetücü, hdp terörist damgasinda. Bakalım bu parti kurulunca o ne damgasi yiyecek.

3 aylar önce
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek

davaya ihanet damgası yiyecekler yandaş medya bir şey bulur ve oylar oraya gitmesin diye her türlü damgayı vurur yeni partiye

3 aylar önce
Sibell Moonshine
Sibell Moonshine

Amaç akpnin oylarini bölmek falan değil. Amaç makyaj atip biz akp değiliz farkliyiz ayaklariyla akpden muhalefet partilere kaymiş olanlarin aklini çelip yine iktidarda kalmak. Akpnin değil CHP, iyi parti ve HDPnin oylarini bölmek amaç. Ikiyüzlü erdoganin yalanciktan yaptiği eleştiriler ise büyük ihtimal akp ile koalisyon hükümeti kurulmasindan sonra iltifata dönüşecektir. Artik anlayin bu pisliklerin oyunlarini! Davutoğluymus gülmuş babacanmiş hepsi erdoganin götkillari, hepsi hirsiz!

3 aylar önce
Sibell Moonshine
Sibell Moonshine

Bop projesi olan akpnin devamidir. Gizli iktidar destekçisi sosyal medya kanallari dahil cnnturk, atv, show hepsi vatandaşin salak olduğunu saniyor, Erdogan'in ve ABD'nin yavşaklari hepsi! Erdoğan tavir almiş ama yasaklama falan düşünmüyor...he he :-P Yavrum benim başlarina bişey gelecekmiş! Iyi partiye yapilanlarin %1'i bunlarin başina gelsin erdoganin kendi yavşak TV ve sosyal medya kanallari reklamlarini aninda yapacaktir, şekilde görüldügü üzere...

3 aylar önce
Max Cool
Max Cool

Gecikmesi saten gec kaldı amk başka derdimiz yok zaten ancak parti, secim, birbirimizi bitirmekten başka uğraşacamız bir şey yok

3 aylar önce
04
04

Yeni bi heyecan olsun, parti kurulursa görev alma niyetindeyim..

3 aylar önce
mehmet rasim inceoglu
mehmet rasim inceoglu

Babacan, Gül ve Davutoğlu'dan umut bekleyen insanlar bana Polyana'nın toplu tecavüz sonrası zorla evlendirilmesini hatırlattı. Polyana evlenmeden önce "Bu bana tecavüz eden adam değil ki, bu sadece kaçmamı engellemek için elleimden, kollarımdan tutan adam." diyerek bu trajedideki mutluluğu yakaladı.

3 aylar önce
hasan karacan
hasan karacan

refah partisinden ak parti doğdu. ak partiden de bir parti doğuyor bunlar doğum sancısı

3 aylar önce
Cem Er
Cem Er

AKP kuruluşundaki felsefesinden uzaklaşmış mış . Kuruluşundan beri Ak Partinin başına gelmedik kalmadı ki veya Erdoğan'ın diyelim. Bu beyefendiler makamlarında oturup nazlı nazlı konumlarının tadını çıkardılar. Bunların hiç bir Allah'ın günü strese girdiklerini hatırlamadığım gibi RTE'nin yanında veya ona karşı, onu eleştiren bir kelam ettiklerini de hatırlamıyorum. Ne koktular ne bulaştılar. Bunlar RTE'nin bulup çıkardığı ve de gereğinden fazla değer verdiği silik ve kompleksli şahıslardır. Ali Babacan'ın iyi bir teknokrat olduğunu düşünüyorum, ama o kadar. Hainler cesaret sahibidirler, risk alırlar. Bunlardan hain bile olamaz. Hayatım da ne bir parti, ne bir akım, ne bir kişi, peşinden gitmedim. Hiç kimsenin uygulama veya söylemlerine kefil olamam. RTE'yi acımasızca eleştiririm. Ben şu an geçerli vahşi kapitalizmin, inşaat ve rant ekonomisinin , üretenlerin mallarını üç günde nakde çevrilen süpermarketlere verip 3-5 ay sonra paralarını aldıkları tefecilik düzenine , bazı üreticilerin paralarını hiç alamadıkları soygun düzenine vs. karşıyım. Ancak bunlara karşıyım diye Emperyallerin kucağına oturmuş hainler ile iş tutmam. Bu şahıslar parti içi muhalefet ile RTE'yi acımasızca eleştirip, bunun sonucu olarak partiden ihraç edilseler idi , desteği hak etmiş olurlardı. Bu mıymıntı heriflerden bir şey olmaz . 15 Temmuzda bu ülke, bu halk direkten döndü. Sınır birlikleri komutanı hain Semih Terzi sınır birliklerini geri çekmiş, PYD; YPG, PKK, İŞİD ve sair haşeratların ülkeye girmeleri için gerekli şartları hazırlamış idi. Tabii ki ardından İŞİD'e karşı büyük koalisyon (USA+AB) kurtarıcı olarak ülkemize girecek , ülkemizi Suriye'ye çevirecekti. O saatte milletin cesur fertleri ile birlikte kim kelleyi ortaya koydu. Kim ailesini ve kendi hayatını riske etti. Ama bir hain kesim var ki onlarda terliklerini giyip televizyon karşısında Amerikan aksiyon filmi seyreder gibi darbe seyrettiler. Bu mıymıntılar bile muhtemelen bunu yaptı. AKP'yi ve RTE'yi acımasızca eleştirelim , bu işlerin böyle gitmeyeceğini , değişim gerektiği mesajını en kesin dille verelim . Ve hatta bunu topluca yapıp AKP'yi köşeye sıkıştıralım. Şunu iddia ediyorum ki RTE ve AKP'nin bu ayara ihtiyacı var. Önümüzdeki seçimlere kadar uzun bir dönemde bunu yapmalıyız. Veya terlikleri giyip, rahat koltuklarda , elimizde Drink imizle televizyonda Doğu akdenizdeki petrol ve doğalgaz haklarımızın ve diğer ülke menfaatlerinin elimizden nasıl gittiğini , ülkemizin nasıl kaos'a sürüklendiğini seyredelim. Türkiye de muhalefet'in tek bir yöntemi var. Öazl'ın gelmesi ile birlikte, Özal'da , Hanedan da çalıyor, çırpıyor, rüşvet , talan , soygun, hırsızlı da , soygun da nereye koşuyor da vırt zırt. 1993 senesinde bir kaç ay ara ile Uğur Mumcu, Özal , Eşref Bitlis , Adnan Kahveci siyasi suikastlerle öldürttük . Ne oldu , adamlar arkalarında milyar dolarlar mı bıraktı? Arkasında duracağımız kimi görüyoruz Allah aşkına?

3 aylar önce
Mehmet Vural
Mehmet Vural

Kucaklayıcı Bir Siyaset Tarzı İzlenirse Çok Başarılı Olacağını Düşünüyorum.

3 aylar önce
Mete Nurol
Mete Nurol

Ben bu yeni kurulacak partinin. Akp nin yedeği olarak görüyorum yani anlaşmalı..akp % 10 civarında oy kaybetti ..bu oyu almanın tek yolu yeni bir parti kurmak..ve o yüzde 10 kaybının bu barti ile tekrar almak ve ittifak yapıp tekrar iktidar olma. Bütün amaçları bunun üzerine kurulu..

3 aylar önce
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek

imkansız

3 aylar önce
atheist bigot [Remastered]
atheist bigot [Remastered]

Babacan mabacan anacan.. Hepsi kovuk ağaç gibi devrilip gidecek göreceksiniz....

3 aylar önce
Ahmet Köseoğlu
Ahmet Köseoğlu

GEZKALDİ BUMİLLETİ NASİL KANDİRACAGİNİ DUŞUN SUNLER BECEREBİLİRSA BUMİLLET OYVERİR GUNDEN GUNE BUMİLLET DENİŞTİ FAYYAPİ ERGONEKOM PARELEL YABİ TORBAYASASİ CATİYAPİ BUNLAR BAYATLADİ YENİSİNİ BULUN KANMAZ BUMİLLET ARTİK🤸🤸🤸

3 aylar önce
sezo
sezo

Türk Kürt kardeştir abd pkk fetö kaleştir babacan kaleştir babacan kaleştir

3 aylar önce
baybars hamzaoğlu
baybars hamzaoğlu

Batı yanlisi bir parti olcak türkiye artık avrasya dönmeli yanlış bir yol

3 aylar önce
turan can
turan can

Feto culer gelir kim gelcek disardan

3 aylar önce
EMRE USTUN
EMRE USTUN

Betona yatirim yapan elinde ki imkanlari degerlendiremeyen politakibo bir adam part mı kurucak ve kim oy vericek bunlara merak ediyorum...O durumda başarı sağlıyamayan kiş şuan da hiç bir şey yapamaz sadece oyalanırlar

3 aylar önce
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek

babacan inşaat sektörüne karşı bir isim iyice araştırmanı tavsiye ederim boş keseden atma https://www.youtube.com/watch?v=nU_muFqwhgs

3 aylar önce
Havuç Tavşan
Havuç Tavşan

Aynı bokun laciverti ha abdullah gül babacan davutoğlu ha tayyip ne fark var hepside suçlu gerçi biz halk olarak bok yemeyi severiz bu zihniyet bitmez sadece isim değiştirir bizi bitiren dincilik yapanlar oldu yıllardır iktidarda kaldılar kalmak icin de türlü türlü oyunlar yaptılar..

3 aylar önce
Deveye Diken
Deveye Diken

Yemeği ikinci kez pişirirseniz asla taze olmaz.

3 aylar önce
ibrahim mete
ibrahim mete

1.25x hızına alın daha iyi

3 aylar önce
İbrahim İsrail
İbrahim İsrail

Gündemi belirleyecek FETÖ'suz GERÇEK YARGILAMALAR kim ne zaman ne götürmüş BEKLE GÖR !

3 aylar önce
sonsans31
sonsans31

Üstat, mikrofona ayarı düzgün bir kompresör koysanız daha rahat dinlenebilir olacaksınız...

3 aylar önce
ali uçağı
ali uçağı

Bunca yapılanlara ses çıkarmayan bu günlerin oluşmasında payı olanlar yıpranan AKP'yi ve Başkanlarını kurtarma projesi.Sadece kurtarıcı olacaklar.Yalan bölünme bu güne kadar neredeydiler ağabey lik yapacak kişinin geçmişi hatırlanmıyor mu.Dini hasasiyetleri olan seçmene alternatif yaratarak aynı merkeze oyları toplamak.

3 aylar önce
Ali Balseven
Ali Balseven

Bunlarda ahlak olsaydı akp de oldukları zaman göz yummazlardı yapılanlara. Eğer insanımız.bunlar düzeldi diye oy vermeyi düşünüyorlarsa iki değil bin defa düşününmelerini rica ederim. Kimse kanmasın cikipta suriyelileri göndereceğiz deseler bile. Kanmayın..hicbir siyasetçinin.gucu yetmez

3 aylar önce
Gorkem Fr
Gorkem Fr

Yorumlarda o kadar cok islamofobik yorumlar var ki Israil elinize su dokemez

3 aylar önce
Özlem Özer
Özlem Özer

Akp den (feto)den kaçarken fetöye tutulmak

3 aylar önce
Engin Özturk
Engin Özturk

isim ver isim

3 aylar önce
Furkan Bey
Furkan Bey

Ruşen bey yeni partiden birilerini bulun konuşturun, kanalınız patlama yapar.. bence en iyi siz yaparsınız bunu

3 aylar önce
Freddie Merkürü
Freddie Merkürü

Ali babacan davutoğluna göre toplumda daha çok karşılığı olan biri

3 aylar önce
Ublig Lofdu
Ublig Lofdu

Ruşen bey, Sesiniz az ve düşük çıkıyor.Buna birçare bulun

3 aylar önce
Şahin Çiçek
Şahin Çiçek

Bu millet kime neyin battığını çok iyi biliyor .bazılarına batan AKP değil. Reis .

3 aylar önce
rich diamonds
rich diamonds

hepsi ayni bok en durusu belli kaliteli parti CHP

3 aylar önce
Yusuf Şimşek
Yusuf Şimşek

JFBVJAEBFVIJKWEABNVŞOJWNETOVPJUWETOVJPN

3 aylar önce
bilgen yslbs
bilgen yslbs

İnşallah öyle bir partı gelir oyumuz Alı babacana artık akp yaptıklarından bıktık

3 aylar önce
Ouzhan G
Ouzhan G

Sinirimi bozuyo şu adamın veda edişi

3 aylar önce
Efe Mercan
Efe Mercan

Sen de mi BRÜTÜS? İşte onun gibi alibabacan denen tip de maalesef yarı yolda bıraktı siyasi arkadaşlarını.El bebek gül bebek besle kargayı (alibabacan.ahmetdavutoğlu gibiler) oysun gözünü...Ama siyaseten gözleri oyulacak yakın zaman içinde ve siyasi mezarlığa gömülecekler.Kimse hatırlamayacak 5-7 sene sonra .Haaa hatırlanır ama arkadan vuran hain olarak.

3 aylar önce
Kaan Kara
Kaan Kara

Şimdi abd den icabet almadan yapmadı diyoruz bunu. Ali babacan bilderbergcidir. Şimdi fareler gemiyi terk ediyor. Çözüm önerileri 1- yerli tohum gelecek israil tohumları gidecek 2- tarımda ve hayvancılıkta kooperatiflesmeye gidilecek 3- hayvancılık|, tarım ve ulaşımın % 70 i devletin olacak 4- petrol aramalari devletlestirilecek. 5- yerli savunma füzesi ve uçağı üretilecek. 6- ilaç araştırmalarında büyük yatırımlar yapılacak 7- eğitim sistemi millilestirilecek 8- yargı tam bağımsız olacak 9- yürütme yargıya karşı tam sorumlu olacak 10- milli savunma üniversitesi kaldırılacak 11- cemaatler ve tarikatlar tamamen devletten elini çekecek uhrevi hayata devam edecekler 12- parlemento güçlü kılınacak 13- yöneticilerin doğrudan yargılanması sağlanacak 14- yandaş basın kavramı olmayacak 15- askerler siyasete kesinlikle bulaşmayacak 16- eski hakim ve savcılar siyasete giremeyecek. 17- eski askerler siyasete giremeyecek 18- üretimde milli teknolojiler benimsenecek 19- ortadoğuda barış sağlanacak 20- suriyeliler sorunu çözüme kavuşturulacak 21- yabancıya toprak satışı sınırlandırılacak 22- yabancılara vatandaşlık hakkı zorlastirilacak 23- valiler siyasi baskıya maruz kalmayacak 24- halkın siyasetçiye güveni tekrar sağlanacak 25- istifa kültürü getirilecek 26- seçimlerde parmak boyası tekrar devreye sokulacak 27- devlet okulları güçlendirilecek.

3 aylar önce
Özgür Eraldemir
Özgür Eraldemir

Yani bu talan ve haramilik düzenin 2. Versiyonu olacak

3 aylar önce
Oktay Demir
Oktay Demir

Tüm ihtimalleri dile getiriyorsunuz ama bu yeni partinin ileride, seçimden sonra AK Parti ile ittifak yapma ihtimalini (hiç yokmuş gibi) dile getirmiyorsunuz. Yani tüm bu olup bitenlerin bir kurgu olabileceğini de hesaba katmalısınız.

3 aylar önce

Sonraki

Riz Khan Show - Ali Babacan - 17 Jan 08

17:40

Riz Khan Show - Ali Babacan - 17 Jan 08

Al Jazeera English

görünümler 36

Inside Look - Turkish Economy

9:11

Inside Look - Turkish Economy

Bloomberg

görünümler 26

Will It Sausage? Taste Test

14:59

Will It Sausage? Taste Test

Good Mythical Morning

görünümler 565 167

DHL

4:29

DHL

Frank Ocean - Topic

görünümler 859 341

Ali Babacan - 43th St. Gallen Symposium

4:51

Ali Babacan - 43th St. Gallen Symposium

StGallenSymposium

görünümler 9

Ali Babacan AK Parti'den istifa etti

1:59

Ali Babacan AK Parti'den istifa etti

Show Ana Haber

görünümler 197

Ali Babacan Nasıl İkna Edildi?

2:15

Ali Babacan Nasıl İkna Edildi?

TGRT Haber TV

görünümler 491

Esnaf Komşuları Ali Babacan'ın İstifasını Yorumladı

10:14

90+ 20 Ekim 2019

1:22:16

90+ 20 Ekim 2019

NTV Spor

görünümler 46 741

Türkçe İsimli Elektrikli Porsche | Taycan

15:19

Türkçe İsimli Elektrikli Porsche | Taycan

Doğan Kabak

görünümler 287 388

Türk Çocuklarının İyi Bildiği 53 Şey

12:07

Türk Çocuklarının İyi Bildiği 53 Şey

Liste Delisi

görünümler 286 965

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 144. Bölüm Fragmanı

0:56

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 144. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

görünümler 1 098 066

Savaşçı 79. Bölüm 1. Fragmanı

0:51

Savaşçı 79. Bölüm 1. Fragmanı

Savaşçı

görünümler 237 172

Payitaht Abdülhamid 92. Bölüm (HD)

2:34:55

Payitaht Abdülhamid 92. Bölüm (HD)

Payitaht Abdülhamid

görünümler 546 953

AKŞAM GİZEMLİ KIZ EVİNE ÇAĞIRDI!

10:52

AKŞAM GİZEMLİ KIZ EVİNE ÇAĞIRDI!

BelgoTürk

görünümler 58 965

Kadın 68. Bölüm 2. Fragmanı

0:56

Kadın 68. Bölüm 2. Fragmanı

Kadın

görünümler 631 051